@Rewolucja123 Ja mam podobne zdanie co @Ratamahatta. Na siłę próbujecie stawiać słabszą grę De Jonga z tym, co gra Busquets już od kilku lat. Skoro De Jong ława, to Busquets od 2 lat powinien być na trybunach, a tak nie jest. Robisz te swoje analizy to rób, ale pamiętaj, że każdy widzi co innego. De Jong bardzo dobrze sobie radził wczoraj na stoperze, a z Juve cały mecz rozegrał dobrze. Najlepiej jednak wypada Pjianic i przy nim De Jong gra zdecydowanie lepiej niż przy Busquetsie.
@ranger3120 Pique, Lenglet czy De Jong. Francuz już nie raz strzelił bramkę po rożnym. Jest większe prawdopodobieństwo, że Gerard czy Clement strzelą gola z główki po różnym niż to, że Messi strzeli z różnego lub po krótkim rozegraniu uda mu się asystować w tym tłoku.
@sonek Ty piszesz z sarkazmem, a ja piszę, że skoro z Juve się skład sprawdził, to podobny powinien wyjść na Alaves, a szczególnie że najlepsi zawodnicy tamtego spotkania wchodzili dopiero z ławki (Pjianic, Pedri)
Koeman powinien wczoraj wystawić taki sam skład jak z Juve, bo zwycięskiego składu się nie zmienia. Poza Araujo, bo był kontuzjowany, ale gdyby był zdrowy to powinien grać.
@Mat_Cat Wczoraj nie grał źle, a pisanie co mecz, że zagrał przeciętnie lub słabo, to głupie pisanie. Akurat tym razem zagrał lepiej niż w ostatnich meczach.
@ViscaBarca123 To że tak oglądasz tych młodych juniorów, to wcale nie oznacza, że wiesz co mówisz. Busquets od conajmniej 2017 zalicza zjazd formy. Odszedł Rakitic, a nie on, bo jest wychowankiem i to go broni, a tak to byłby podobnie jak Chorwat na "gorącym krześle"
Na miejscu Kaczyńskiego to bym zaprosił liderki tych protestów do domu na ciepłe kakao, pozwolił bym nawet pogłaskać kota po brzuszku i starał się dogadać :D
0
@chavez Jak nie będziesz rzygał lub nie będziesz miał biegunki, to możesz sobie jeszcze popić mlekiem.
18
@Jakchcesz Wódka ma nie być dobra w smaku, a ma walić w łeb.
3
@Hanok Ja tam do tego meczu podchodzę na chłodno już Real miał z palcem gdzieś obić Ukraińców 5-0, a się skończyło 0-3 laniem do przerwy.
0
@Rewolucja123 Ja mam podobne zdanie co @Ratamahatta. Na siłę próbujecie stawiać słabszą grę De Jonga z tym, co gra Busquets już od kilku lat. Skoro De Jong ława, to Busquets od 2 lat powinien być na trybunach, a tak nie jest. Robisz te swoje analizy to rób, ale pamiętaj, że każdy widzi co innego. De Jong bardzo dobrze sobie radził wczoraj na stoperze, a z Juve cały mecz rozegrał dobrze. Najlepiej jednak wypada Pjianic i przy nim De Jong gra zdecydowanie lepiej niż przy Busquetsie.
0
@ranger3120 Pique, Lenglet czy De Jong. Francuz już nie raz strzelił bramkę po rożnym. Jest większe prawdopodobieństwo, że Gerard czy Clement strzelą gola z główki po różnym niż to, że Messi strzeli z różnego lub po krótkim rozegraniu uda mu się asystować w tym tłoku.
0
@sonek Ty piszesz z sarkazmem, a ja piszę, że skoro z Juve się skład sprawdził, to podobny powinien wyjść na Alaves, a szczególnie że najlepsi zawodnicy tamtego spotkania wchodzili dopiero z ławki (Pjianic, Pedri)
2
@lucas/catalan Bo kusisz młodych ludzi pornografią, a tutaj nie tylko są ludzie w wieku 18 lub więcej, a wieku 12-15 lat lub nawet jeszcze mniej.
2
Koeman powinien wczoraj wystawić taki sam skład jak z Juve, bo zwycięskiego składu się nie zmienia. Poza Araujo, bo był kontuzjowany, ale gdyby był zdrowy to powinien grać.
2
@Mat_Cat Wczoraj nie grał źle, a pisanie co mecz, że zagrał przeciętnie lub słabo, to głupie pisanie. Akurat tym razem zagrał lepiej niż w ostatnich meczach.
0
@Janiama Idealny moment byl na twoje odejście z tej strony i to rok temu.
1
Co Messi wyprawia?
1
@justfootball No, nie zawsze tak jest, bo z Juve też się nie podobał.
1
@baczmus Tak, bo w latach 80 wiedzieli, co to aborcja.
1
@olikwierk10 Akurat Dest gra lepiej w defensywie.
0
@german_17 Za Valverde korzystaliśmy z 13. Cilessen+ W pierwszym sezonie Paulinho, a w drugim Vidal.
0
@pax Próbujesz wywołać gownoburze?
1
@nitey Wiesz, że piszesz też o sobie?
0
@ViscaBarca123 To że tak oglądasz tych młodych juniorów, to wcale nie oznacza, że wiesz co mówisz. Busquets od conajmniej 2017 zalicza zjazd formy. Odszedł Rakitic, a nie on, bo jest wychowankiem i to go broni, a tak to byłby podobnie jak Chorwat na "gorącym krześle"
5
@Wossi61FCB Hahaha niech śpią na ulicy. I po co im to było?
1
@tristan87 Ten rok to jakiś dramat :(
1
@Coutinho007 Rashford dawno przerósł Welbecka jeszcze kilka lat i będzie lepszy niż Rooney.
9
No i Fati może się już oficjalnie napić. Pozostaje życzyć temu crackowi wszystkiego najlepszego.
0
@pikass14 A świeciły? :D
3
@Coutinho007 Może nie lubię ZSRR, ale mam ciary jak słyszę ten hymn w czasie tego filmu.
0
@Adamski69 To samo miałem i aż się przestraszyłem, ale zobaczyłem, że to żule pijane wracają do domu, czyli nic nowego.
5
Na miejscu Kaczyńskiego to bym zaprosił liderki tych protestów do domu na ciepłe kakao, pozwolił bym nawet pogłaskać kota po brzuszku i starał się dogadać :D
0
@Encore Ta już to widzę jak stoją w mrozie i marzną.
1
Ciekawe czy gdyby była Zima przy -20 stopni, to też by tak protestowali?
4
@Janiama Kolejny dowód, że Rząd jest głupi, ale ludzie jeszcze głupsi.
4
@Chakalaka Ja akurat nie jestem zaślepiony fanatykiem PiSu, tak jak Ty PO i rudego.