@DonMatteo901 Gwałt to inna para kaloszy. Nie ma co porównywać tego do jakiejś imprezowej wpadki. W tym drugim przypadku nie powinno być mowy o aborcji, a w pierwszym aborcja powinna być legalna, nawet jak dziecko urodzi się zdrowe.
Najzabawniejsze jest to, że najlepszym strzelcem w Realu jest Vinicius, który cały czas ma celownik na kiepskim poziomie. Tam właściwie od odejścia Crisa nie ma kto strzelać. Niby jest Benzema i Asensio czasami coś wsadzi, ale to nie jest to samo.
Lech to jedyny Polski klub, który jest wstanie godnie reprezentować nas na Europejskich boiskach. Kiedyś Legia dobrze grała za Magiery w LM, ale 4 lata temu w piłce nożnej, to dość dawno temu.
@Avatarr Dla mnie nie istnieje coś takiego jak smród porażki z zeszłego sezonu. Podobnie jak po 7-0 z Bayernem. Jest nowy sezon i nowe rozdanie. Płakać to można było tydzień lub nawet 2. Teraz jest nowy sezon i trzeba oglądać.
A pomyśleć, że jeszcze kiedyś można było się zastanawiać ile Ronaldo strzeli tym Ukraińcom 3 czy 4 gole lub ile Real wygra 6-0 czy może 7 lub 8, a teraz leje ich ta rezerwowa drużyna 0-3 do przerwy.
Z Atletico to szkoda mi dwóch zawodników. Felixa i Suareza. 2 pana wiadomo z jakiego powodu, a 1 bo się stara i ciśnie do przodu, ale samemu nic nie zrobi.
@arasz1819 Tak, to sobie wy każdy zgon tłumaczycie koronawirusem. Ktoś choruje od lat na poważne schorzenia i tylko koronawirus może go wykończyć. Ktoś zginął w wypadku samochodowym, to przez koronawirusa, bo przejął jego umysł i wjechał w drzewo. Najlepiej to zamknijcie się na rok w piwnicy i z niej nie wychodźcie.
Suarez odbije sobie ten mecz później z jakimś Valadoid czy Elche i znów niektórzy będą za nim płakać. Jego cykl w Barcelonie się skończył i tyle, to były piękne czasy, ale każdy musi kiedyś odejść.
1
@BarcaInfo To w tym przypadku bardzo nie trafienie.
1
@Piorun Ja tam wolę zobaczyć nominalnego PO, a Roberto ostatnio zagrał taki mecz z Realem 2 lata temu.
0
@DonMatteo901 Gwałt to inna para kaloszy. Nie ma co porównywać tego do jakiejś imprezowej wpadki. W tym drugim przypadku nie powinno być mowy o aborcji, a w pierwszym aborcja powinna być legalna, nawet jak dziecko urodzi się zdrowe.
8
Komentarz usunięty
2
@Mat_Cat No, to Policja użyła gazu, proste.
15
@Chakalaka No, pewnie Ci spokojni ludzie rzucali tylko kamieniami.
0
@arasz1819 Wybił się na tym, że poprzednia władza była fatalna. Smoleńsk to tylko kropla w morzu.
10
@NaFazieHitman Warto też zobaczyć ilu polityków PiS przeszło do PO i na odwrót.
1
Najzabawniejsze jest to, że najlepszym strzelcem w Realu jest Vinicius, który cały czas ma celownik na kiepskim poziomie. Tam właściwie od odejścia Crisa nie ma kto strzelać. Niby jest Benzema i Asensio czasami coś wsadzi, ale to nie jest to samo.
8
Lech nie zasługiwał na 2-4. Grali naprawdę dobrze.
29
Lech to jedyny Polski klub, który jest wstanie godnie reprezentować nas na Europejskich boiskach. Kiedyś Legia dobrze grała za Magiery w LM, ale 4 lata temu w piłce nożnej, to dość dawno temu.
0
@BigVu Kontuzjowany piłkarz nie powinien grać, bo istnieje szansa złapania jeszcze gorszej kontuzji.
0
@MESSIah16 W Realu po prostu piłkarze stają się burakami. Ja go bardzo lubiłem jak grał w United.
2
@Mario96w No, to wyłącz i daj innym oglądać.
0
@laikike1 No, tak bo lepiej sobie zrobić włosy na różowo czy zielono i chodzić jak klaun, bo to teraz modne.
15
@DaPi Fajną ma tą rodzinkę. Dobrze, że mu się ułożyło.
2
@Avatarr Dla mnie nie istnieje coś takiego jak smród porażki z zeszłego sezonu. Podobnie jak po 7-0 z Bayernem. Jest nowy sezon i nowe rozdanie. Płakać to można było tydzień lub nawet 2. Teraz jest nowy sezon i trzeba oglądać.
14
A pomyśleć, że jeszcze kiedyś można było się zastanawiać ile Ronaldo strzeli tym Ukraińcom 3 czy 4 gole lub ile Real wygra 6-0 czy może 7 lub 8, a teraz leje ich ta rezerwowa drużyna 0-3 do przerwy.
4
@Piotr,1985 Spokojnie. Przyjdzie kilka spotkań z zespołami z niższej półki i znowu będą płakać, że odszedł.
0
Z Atletico to szkoda mi dwóch zawodników. Felixa i Suareza. 2 pana wiadomo z jakiego powodu, a 1 bo się stara i ciśnie do przodu, ale samemu nic nie zrobi.
0
Nie, no Atletico zmiażdżone. Coman się zabawił z nimi jak z dziećmi.
0
Komentarz usunięty
1
@Survier Nie porównuj tych sytuacji. Proszę Cię.
0
Ależ gol Tolisso piękny gol. Strzelił jak z armaty.
0
Carasco zawalił po całości. Mógł z tym zrobić wszystko. Felix swietnie mu zagrał.
1
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Tak, to sobie wy każdy zgon tłumaczycie koronawirusem. Ktoś choruje od lat na poważne schorzenia i tylko koronawirus może go wykończyć. Ktoś zginął w wypadku samochodowym, to przez koronawirusa, bo przejął jego umysł i wjechał w drzewo. Najlepiej to zamknijcie się na rok w piwnicy i z niej nie wychodźcie.
22
Suarez odbije sobie ten mecz później z jakimś Valadoid czy Elche i znów niektórzy będą za nim płakać. Jego cykl w Barcelonie się skończył i tyle, to były piękne czasy, ale każdy musi kiedyś odejść.
0
@Survier Na Barcelonę też taki był 5 lat temu. Podobnie jak na Real do czasów 2018.
0
@parpe Niestety tylko przypomina, bo Suarezowi z 2015 nie dorasta do pięt.