1

@BarcaInfo To w tym przypadku bardzo nie trafienie.

1

@Piorun Ja tam wolę zobaczyć nominalnego PO, a Roberto ostatnio zagrał taki mecz z Realem 2 lata temu.

0

@DonMatteo901 Gwałt to inna para kaloszy. Nie ma co porównywać tego do jakiejś imprezowej wpadki. W tym drugim przypadku nie powinno być mowy o aborcji, a w pierwszym aborcja powinna być legalna, nawet jak dziecko urodzi się zdrowe.

8

Komentarz usunięty

2

@Mat_Cat No, to Policja użyła gazu, proste.

15

@Chakalaka No, pewnie Ci spokojni ludzie rzucali tylko kamieniami.

0

@arasz1819 Wybił się na tym, że poprzednia władza była fatalna. Smoleńsk to tylko kropla w morzu.

10

@NaFazieHitman Warto też zobaczyć ilu polityków PiS przeszło do PO i na odwrót.

1

Najzabawniejsze jest to, że najlepszym strzelcem w Realu jest Vinicius, który cały czas ma celownik na kiepskim poziomie. Tam właściwie od odejścia Crisa nie ma kto strzelać. Niby jest Benzema i Asensio czasami coś wsadzi, ale to nie jest to samo.

8

Lech nie zasługiwał na 2-4. Grali naprawdę dobrze.

29

Lech to jedyny Polski klub, który jest wstanie godnie reprezentować nas na Europejskich boiskach. Kiedyś Legia dobrze grała za Magiery w LM, ale 4 lata temu w piłce nożnej, to dość dawno temu.

0

@BigVu Kontuzjowany piłkarz nie powinien grać, bo istnieje szansa złapania jeszcze gorszej kontuzji.

0

@MESSIah16 W Realu po prostu piłkarze stają się burakami. Ja go bardzo lubiłem jak grał w United.

2

@Mario96w No, to wyłącz i daj innym oglądać.

0

@laikike1 No, tak bo lepiej sobie zrobić włosy na różowo czy zielono i chodzić jak klaun, bo to teraz modne.

15

@DaPi Fajną ma tą rodzinkę. Dobrze, że mu się ułożyło.

2

@Avatarr Dla mnie nie istnieje coś takiego jak smród porażki z zeszłego sezonu. Podobnie jak po 7-0 z Bayernem. Jest nowy sezon i nowe rozdanie. Płakać to można było tydzień lub nawet 2. Teraz jest nowy sezon i trzeba oglądać.

14

A pomyśleć, że jeszcze kiedyś można było się zastanawiać ile Ronaldo strzeli tym Ukraińcom 3 czy 4 gole lub ile Real wygra 6-0 czy może 7 lub 8, a teraz leje ich ta rezerwowa drużyna 0-3 do przerwy.

4

@Piotr,1985 Spokojnie. Przyjdzie kilka spotkań z zespołami z niższej półki i znowu będą płakać, że odszedł.

0

Z Atletico to szkoda mi dwóch zawodników. Felixa i Suareza. 2 pana wiadomo z jakiego powodu, a 1 bo się stara i ciśnie do przodu, ale samemu nic nie zrobi.

0

Nie, no Atletico zmiażdżone. Coman się zabawił z nimi jak z dziećmi.

0

Komentarz usunięty

1

@Survier Nie porównuj tych sytuacji. Proszę Cię.

0

Ależ gol Tolisso piękny gol. Strzelił jak z armaty.

0

Carasco zawalił po całości. Mógł z tym zrobić wszystko. Felix swietnie mu zagrał.

1

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 Tak, to sobie wy każdy zgon tłumaczycie koronawirusem. Ktoś choruje od lat na poważne schorzenia i tylko koronawirus może go wykończyć. Ktoś zginął w wypadku samochodowym, to przez koronawirusa, bo przejął jego umysł i wjechał w drzewo. Najlepiej to zamknijcie się na rok w piwnicy i z niej nie wychodźcie.

22

Suarez odbije sobie ten mecz później z jakimś Valadoid czy Elche i znów niektórzy będą za nim płakać. Jego cykl w Barcelonie się skończył i tyle, to były piękne czasy, ale każdy musi kiedyś odejść.

0

@Survier Na Barcelonę też taki był 5 lat temu. Podobnie jak na Real do czasów 2018.

0

@parpe Niestety tylko przypomina, bo Suarezowi z 2015 nie dorasta do pięt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?