@kkbarca Jeszcze rok temu, to było śmieszne, bo na każdym forum jest ktoś z kogoś można się pośmiać, ale teraz to przesada, bo to tylko szukanie atencji, ktora i tak wybiła poza skale.
@Janiama Jesteście siebie warci. Sami siebie nakręcacie, bo wasze normalne posty są ignorowane i musicie napisać coś głupiego/kontrowersyjnego żeby był posłuch, a jak napiszecie coś głupiego to przyjdzie grupka osób, żeby się pośmiać i was nakarmić.
@Masti_Real_Madryt Statystyk na poziomie Lewego, Suareza, Cavaniego, Aguero Kanea i wielu, wielu innych nigdy nie miał i nie będzie mieć, ale dobrze gra kombinacyjnie i fakt, że tyle lat utrzymał się w Realu o czymś świadczy.
@Benz Czyli młodzi Brazylijczycy za grube miliony i Hazard, to słaba inwestycja skoro za będą chcieli Mbappe i Halanda. Nie zdziwię się jak po tym sezonie jeden z nich odejdzie na wypożyczenie i odejdzie Hazard.
Nie gralismy, tak super jak w ostatnich 2 meczach, ale też nie było takiej mdłej/nijakiej gry jak za Valverde/Setiena. Powinien być dla nas rzut karny. Jest VAR, a i tak robią wałki.
0
Świątek osiągnie więcej niż Radwańska i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
3
Komentarz usunięty
0
No, to Iga sobie trochę na ten swój mecz poczeka.
0
@jeyx77x Gdybać teraz możemy. Nie osiągnął tego poziomu i nie zrobił kariery w Barcelonie jak wielu, wielu innych.
3
@Encore Istniała i był dużo wyższy poziom niż teraz. Chyba, że nowy tutaj jesteś.
3
@kkbarca Jeszcze rok temu, to było śmieszne, bo na każdym forum jest ktoś z kogoś można się pośmiać, ale teraz to przesada, bo to tylko szukanie atencji, ktora i tak wybiła poza skale.
1
@FATIlity31 Było to już poruszane 1000 razy. Zielonych za to już nie dostaniesz. W gorących dyskusjach również nie tego nie bedzie. Pozdrawiam.
2
@Janiama Jesteście siebie warci. Sami siebie nakręcacie, bo wasze normalne posty są ignorowane i musicie napisać coś głupiego/kontrowersyjnego żeby był posłuch, a jak napiszecie coś głupiego to przyjdzie grupka osób, żeby się pośmiać i was nakarmić.
0
@Chakalaka Ale dzisiaj była inna. I to jakieś 15 min temu.
0
@Chakalaka Na temat pewnego trolla, który ma dzisiaj wydać jakieś oświadczenie. A tak w ogóle to szkoda pisać, bo ten ktoś nie jest wart uwagi.
2
@Masti_Real_Madryt Statystyk na poziomie Lewego, Suareza, Cavaniego, Aguero Kanea i wielu, wielu innych nigdy nie miał i nie będzie mieć, ale dobrze gra kombinacyjnie i fakt, że tyle lat utrzymał się w Realu o czymś świadczy.
2
Dyskusja nie istnieje... Mam nadzieję, że moderacja równie szybko usunie "oświadczenie" jakiegoś użytkownika.
0
@JimMorrisonFCB Samą prawdę napisał. Sorry Radwańska nigdy nie wygrała wielkiego szlema, a Świątek ma teraz ogromną szansę i to w wieku 19 lat.
0
@Rewolucja123 Zapomnij.
0
Komentarz usunięty
0
@Damian11 Dziadek XDD
2
Przyjście Garcii w 2021 za darmo i kupno Depaya teraz, to by była dużo lepsza inwestycja niż na odwrót.
0
@Benz Czyli młodzi Brazylijczycy za grube miliony i Hazard, to słaba inwestycja skoro za będą chcieli Mbappe i Halanda. Nie zdziwię się jak po tym sezonie jeden z nich odejdzie na wypożyczenie i odejdzie Hazard.
1
@Cave Nawet jeśli ktoś trolluje, bo to już nawet nie jest śmieszne
0
@Cwaniak4 BVB nie puści Halanda za mniej niż 140 mln Euro. Paryż przedłuży umowę z Mbappe i szach mat.
0
Bartomeu to wrzód na już niezdrowym organizmie Barcelony. Nawet jak przyjdzie o niebo lepszy prezydent, to będzie całą kadencję po nim sprzątał.
0
@VamosRakieta Taki jest fakt, że Rakitic grał u nas te 2 sezony za długo.
0
@Katalończyk 99 Akurat mogę się założyć, że 99,9999% tej strony nie pamięta zawodnika, który grał do 78.
0
@Kwiatek67 Przez jego wielką pensje i kłopoty ze zdrowiem nikt go nie chce.
8
Nie gralismy, tak super jak w ostatnich 2 meczach, ale też nie było takiej mdłej/nijakiej gry jak za Valverde/Setiena. Powinien być dla nas rzut karny. Jest VAR, a i tak robią wałki.
0
Dest i Pjianic za Roberto i Busquetsa.
0
@Drahenfelst Gdyby Messi nie grał, to byśmy nie grali w 10.
0
@fart Zobaczymy.
1
@kacperek2005letsgo Ogórka którego nie mogliśmy pokonać od 5 lat na wyjeździe i nas wiecznie lał. Fajny ogórek.
0
@Uukasz_93 To nawet nie jest śmieszne, bo robi z siebie idiotę.