8

@Janiama Akurat twoich komentarzy nie ma, co się obawiać i należy je czytać z przymrużeniem oka, bo zawsze się dzieje na odwrót niż piszesz :D

4

Przypominam płaczką, że nie rozegraliśmy ani jednego oficjalnego spotkania w tym sezonie. Wstrzymajcie się z płaczem.

17

Choćby Suarez w tym sezonie strzelił 30 goli, to i tak dobrze, że odszedł. W Barcelonie trzeba zmian.

0

@Striker Dla nich 19 latek powinien się przez 2-3 lata kisić w juniorach i dopiero później dostać szansę.

0

@Bobo25 Zobacz powtórkę.

2

@FC1899Barca Jeszcze Busquets przed nimi...

0

@DonMatteo901 Wygląda lepiej, ale to i tak dziecko jest.

0

@LuisSalvano Większy idiotyzm to tego pajaca, co stał przy zjeżdżalni. Nie wiem co on chciał tym udowodnić. Jego nie miało prawa tam być.

2

@dawo17 Aż mnie kolano rozbolało. To musiało bardzo boleć tego gościa, ze zjeżdżalni.

0

@Pawlak1992 Barcelona zdobywa mistrzostwo.

3

@Kusco15 Tyson i tak by pokonał Witalija i Wladymira.

0

@Barcelismo No, bo je zamykałem jak był przy piłce.

3

@maatiixx Pewnie miał jeszcze ten sezon kaleczyć naszą grę i odejść po wypełnieniu kontraktu.

1

@Veil5ide Iniesta nigdy nie był żadnym amigosem, a jak ktoś tak napisze to powinien dostać natychmiastowego bana.

3

@Barca_Big_Moment Co? Taki gówniarz ma zarabiać więcej niż ja :D

0

@Szicek10 A jak to inaczej nazwać? Można od czasu do czasu się tego napić, ale pić to codziennie jest niezdrowo. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.

0

@Coutinho007 Może i bardziej zdrowy niż kawa, ale pić tego w dużych ilościach się nie powinno. Kolega to w dzień w dzień chlał i gorzej mu to zaszkodziło niż napój energetyczny.

1

@Szicek10 Może przestanie pić ten szajs.

0

Komentarz usunięty

0

@Barca_Big_Moment Ciekawi mnie fenomen tej mączki Nadala. Tam jest fenomenalny, a na innych kortach zdecydowanie słabszy.

0

@Wossi61FCB Szkoda tylko, że krzyczał na młodych grając jeszcze większy piach niż oni, ale i tak należy mu się szacunek, bo to najlepsza 9 w historii tego klubu i lepszej nie było.

0

@itmustbejoke Na każdego przyjdzie kiedyś pora.

2

Suarez dał nam więcej niż Henry i Villa razem, a to byli równie wybitni zawodnicy, co Luis. Villa zaliczył świetny pierwszy sezon i w drugim fatalna kontuzja po której już nie odzyskał formy, a Henry przyszedł o te 2-3 lata za późno, bo swój Prime miał w Arsenalu.

1

@AdiKingu96 Był w grupie trzymającej władze. Mimo tego, że grał tylko 2 sezony u nas. Szybko wkupił się w łaski Amigosów.

0

@MESSIah16 Ma gość potencjał by być lepszy niż Ballack.

0

@Michu8 Myślę, że nie, bo przez najbliższy rok i tak, to co będą produkować na 5, będzie i na 4. Kupi się najwcześniej nową konsolę w 2022 roku.

0

@kubix05 Kiedyś to było, a dobrze, że teraz tego nie ma. Teraz wrzucisz do pralki i gotowe, a teraz nie ma na to czasu.

0

@Kusco15 A mało to razy? Teksty typu "Jakbym była twoją dziewczyną, to bym Cię ustawiła."

1

@tommyVERceti Niektóre są ładne, ale z ich podejściem z żadną z nich bym się nie umówił. Im się nie podoba, że do nich mówię ironicznie z sarkazmem, ale w niektórych przypadkach się ciężko opanować. @Coutinho007 No, może nie aż tak, ale im nie dużo brakuje.

0

@VIPER2712 Mogę się założyć, że Busquets nie będzie podstawowym zawodnikiem, a jak już będzie to i tak po kilku spotkaniach siądzie na ławie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?