@Szicek10 A jak to inaczej nazwać? Można od czasu do czasu się tego napić, ale pić to codziennie jest niezdrowo. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
@Coutinho007 Może i bardziej zdrowy niż kawa, ale pić tego w dużych ilościach się nie powinno. Kolega to w dzień w dzień chlał i gorzej mu to zaszkodziło niż napój energetyczny.
@Wossi61FCB Szkoda tylko, że krzyczał na młodych grając jeszcze większy piach niż oni, ale i tak należy mu się szacunek, bo to najlepsza 9 w historii tego klubu i lepszej nie było.
Suarez dał nam więcej niż Henry i Villa razem, a to byli równie wybitni zawodnicy, co Luis. Villa zaliczył świetny pierwszy sezon i w drugim fatalna kontuzja po której już nie odzyskał formy, a Henry przyszedł o te 2-3 lata za późno, bo swój Prime miał w Arsenalu.
@tommyVERceti Niektóre są ładne, ale z ich podejściem z żadną z nich bym się nie umówił. Im się nie podoba, że do nich mówię ironicznie z sarkazmem, ale w niektórych przypadkach się ciężko opanować. @Coutinho007 No, może nie aż tak, ale im nie dużo brakuje.
8
@Janiama Akurat twoich komentarzy nie ma, co się obawiać i należy je czytać z przymrużeniem oka, bo zawsze się dzieje na odwrót niż piszesz :D
4
Przypominam płaczką, że nie rozegraliśmy ani jednego oficjalnego spotkania w tym sezonie. Wstrzymajcie się z płaczem.
17
Choćby Suarez w tym sezonie strzelił 30 goli, to i tak dobrze, że odszedł. W Barcelonie trzeba zmian.
0
@Striker Dla nich 19 latek powinien się przez 2-3 lata kisić w juniorach i dopiero później dostać szansę.
0
@Bobo25 Zobacz powtórkę.
2
@FC1899Barca Jeszcze Busquets przed nimi...
0
@DonMatteo901 Wygląda lepiej, ale to i tak dziecko jest.
0
@LuisSalvano Większy idiotyzm to tego pajaca, co stał przy zjeżdżalni. Nie wiem co on chciał tym udowodnić. Jego nie miało prawa tam być.
2
@dawo17 Aż mnie kolano rozbolało. To musiało bardzo boleć tego gościa, ze zjeżdżalni.
0
@Pawlak1992 Barcelona zdobywa mistrzostwo.
3
@Kusco15 Tyson i tak by pokonał Witalija i Wladymira.
0
@Barcelismo No, bo je zamykałem jak był przy piłce.
3
@maatiixx Pewnie miał jeszcze ten sezon kaleczyć naszą grę i odejść po wypełnieniu kontraktu.
1
@Veil5ide Iniesta nigdy nie był żadnym amigosem, a jak ktoś tak napisze to powinien dostać natychmiastowego bana.
3
@Barca_Big_Moment Co? Taki gówniarz ma zarabiać więcej niż ja :D
0
@Szicek10 A jak to inaczej nazwać? Można od czasu do czasu się tego napić, ale pić to codziennie jest niezdrowo. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
0
@Coutinho007 Może i bardziej zdrowy niż kawa, ale pić tego w dużych ilościach się nie powinno. Kolega to w dzień w dzień chlał i gorzej mu to zaszkodziło niż napój energetyczny.
1
@Szicek10 Może przestanie pić ten szajs.
0
Komentarz usunięty
0
@Barca_Big_Moment Ciekawi mnie fenomen tej mączki Nadala. Tam jest fenomenalny, a na innych kortach zdecydowanie słabszy.
0
@Wossi61FCB Szkoda tylko, że krzyczał na młodych grając jeszcze większy piach niż oni, ale i tak należy mu się szacunek, bo to najlepsza 9 w historii tego klubu i lepszej nie było.
0
@itmustbejoke Na każdego przyjdzie kiedyś pora.
2
Suarez dał nam więcej niż Henry i Villa razem, a to byli równie wybitni zawodnicy, co Luis. Villa zaliczył świetny pierwszy sezon i w drugim fatalna kontuzja po której już nie odzyskał formy, a Henry przyszedł o te 2-3 lata za późno, bo swój Prime miał w Arsenalu.
1
@AdiKingu96 Był w grupie trzymającej władze. Mimo tego, że grał tylko 2 sezony u nas. Szybko wkupił się w łaski Amigosów.
0
@MESSIah16 Ma gość potencjał by być lepszy niż Ballack.
0
@Michu8 Myślę, że nie, bo przez najbliższy rok i tak, to co będą produkować na 5, będzie i na 4. Kupi się najwcześniej nową konsolę w 2022 roku.
0
@kubix05 Kiedyś to było, a dobrze, że teraz tego nie ma. Teraz wrzucisz do pralki i gotowe, a teraz nie ma na to czasu.
0
@Kusco15 A mało to razy? Teksty typu "Jakbym była twoją dziewczyną, to bym Cię ustawiła."
1
@tommyVERceti Niektóre są ładne, ale z ich podejściem z żadną z nich bym się nie umówił. Im się nie podoba, że do nich mówię ironicznie z sarkazmem, ale w niektórych przypadkach się ciężko opanować. @Coutinho007 No, może nie aż tak, ale im nie dużo brakuje.
0
@VIPER2712 Mogę się założyć, że Busquets nie będzie podstawowym zawodnikiem, a jak już będzie to i tak po kilku spotkaniach siądzie na ławie.