@jeyx77x Akurat w tamtym czasie wiele osób uważało podobnie, bo nie był jeszcze w tym miejscu, co jest teraz. Nikt się nie spodziewał, że Fati będzie przerastał roczniki sporo starsze 98-99 o kilka klas, a w tym przypadku, to jest duża różnica wieku.
@APRA Bojan akurat miał dobry początek u Rijka, a później przyszedł Guardiola i próbował na niego stawiać, ale tak dobrze nie było. Pep stawiał na młodego Bojana kosztem takiego cracka jak Ibra, ale tutaj przez konflikt z Szwedem. Umiejętności na wielkie granie miał, przynajmniej sporo większe niż Tello, a wyszedł na tym gorzej niż on. Tu chodziło o psychikę. Ansu ma dużo mocniejszą psychikę i ten sezon będzie dużo lepszy niż poprzedni.
Wszystko wskazuje na to, że Koeman to trener, który ma jaja i swoje zdanie. Bez wahania podziękował niechcianym zawodnikom. Wprowadził intensywne treningi, chciał swoich zawodników. Piłkarze zasuwali w kiepskich warunkach jak lwy, nawet Messi, który zwykle nie walczy aż tyle o piłkę, walczył aż miło. Odejście zasłużonych zawodników było konieczne.
@Cobra303 Jak na swój wiek, to i tak nieźle. Popatrz na Suareza. Są w tym samym wieku, a pod tym względem Suarez ma słabe tempo, no przynajmniej powinien.
Wreszcie się wchodzi na stronę z wypiekami na twarzy i czyta "pewne zwycięstwo Barcelony na Balaidos" a nie coś w stylu "wymęczone 3 pkt po przeciętnej grze."
@sebasek99 Jakie za duże progi? Chyba nie muszę przypominać kto w ostatnich 4 latach grał u nas na PO i to na żenująco niskim poziomie. Alves w najgorszej formie z lat 2012-2014 był lepszy niż Semedo i Roberto razem.
2
Fati już by miał conajmniej hat tricka z tymi okazjami Viniciusa i Benzemy.
0
@Tomo1989 Z Interem w Półfinale zagrał za Ibre, co było moim zdaniem przesadą.
0
@jeyx77x Akurat w tamtym czasie wiele osób uważało podobnie, bo nie był jeszcze w tym miejscu, co jest teraz. Nikt się nie spodziewał, że Fati będzie przerastał roczniki sporo starsze 98-99 o kilka klas, a w tym przypadku, to jest duża różnica wieku.
1
@clyde Dzięki za poprawę koleżanko. Zaraz idę spać, bo po dzisiejszym dniu padam z nóg :D
0
@APRA Bojan akurat miał dobry początek u Rijka, a później przyszedł Guardiola i próbował na niego stawiać, ale tak dobrze nie było. Pep stawiał na młodego Bojana kosztem takiego cracka jak Ibra, ale tutaj przez konflikt z Szwedem. Umiejętności na wielkie granie miał, przynajmniej sporo większe niż Tello, a wyszedł na tym gorzej niż on. Tu chodziło o psychikę. Ansu ma dużo mocniejszą psychikę i ten sezon będzie dużo lepszy niż poprzedni.
1
Wszystko wskazuje na to, że Koeman to trener, który ma jaja i swoje zdanie. Bez wahania podziękował niechcianym zawodnikom. Wprowadził intensywne treningi, chciał swoich zawodników. Piłkarze zasuwali w kiepskich warunkach jak lwy, nawet Messi, który zwykle nie walczy aż tyle o piłkę, walczył aż miło. Odejście zasłużonych zawodników było konieczne.
0
@Cobra303 Jak na swój wiek, to i tak nieźle. Popatrz na Suareza. Są w tym samym wieku, a pod tym względem Suarez ma słabe tempo, no przynajmniej powinien.
1
@Fabik Takimi tekstami sam siebie Setien orał. Trener musi mieć jakiś autorytet.
0
@Striker A co się stało z tym, co kiedyś pyskował Suarezowi w trakcie Klasyku?
0
@Yosemite Mkhitaryan to nieślubny syn Djorkaeffa?
31
Wreszcie się wchodzi na stronę z wypiekami na twarzy i czyta "pewne zwycięstwo Barcelony na Balaidos" a nie coś w stylu "wymęczone 3 pkt po przeciętnej grze."
4
Busquets wygląda jak wysuszony oldboy.
0
Ktoś jeszcze chce Neymara?
0
@AmigoBlancos Nie było żadnej wiary. Polskie kluby to dno dna.
0
@Kondziubarca Żenada. A jakby ktoś nie uklęknął to co?
0
@insp1re Pjianic raczej wcześniej, bo gramy niedługo z Sevilla.
1
@Encore Idzie o 30 mln przepłacony.
0
@sebasek99 Jakie za duże progi? Chyba nie muszę przypominać kto w ostatnich 4 latach grał u nas na PO i to na żenująco niskim poziomie. Alves w najgorszej formie z lat 2012-2014 był lepszy niż Semedo i Roberto razem.
0
@MESSIah16 Jakby tak żyć samą historią, to Milan by był lepszy niż Atletico czy Sevilla, a obecnie jest od tych klubów słabszy.
0
@NeroTFP Widocznie zaczęła się druga fala tego wirusa.
0
@Janiama Pokopałeś piłkę kilka razy, ale ogólnie wiedzę o piłce masz mniejszą niż taki Hajto.
32
@SuperPatsonFCB 44 lata... Młoda kobieta... Współczuję. Śmierć najbliższych zawsze boli.
2
@Yosemite I kto by pomyślał, że tamten Milan o niebo lepszy zostanie przebity przez aktualny, który nawet nie ma do tamtego podjazdu.
5
@PatrychoO U Koemana to nie przejdzie.
31
Pjianic i Trincao muszą wyjść w podstawie z Celtą.
0
@Encore Szkoda, że jednak u nas jego kariera nie potoczyła się najlepiej. Pokładałem w nim wielkie nadzieje.
0
Fati musi pojechać na ME w przyszłym roku. Oczywiście jak się odbędą. Według mnie to musi być podstawowy zawodnik Reprezentacji.
0
@ObiektywnyKibic121 Hahaha. Chłopak to rocznik 2001. Więc, jakie pół sezonu miał dobrze rozegrać w City?
3
@VirtuoZ Jak błąd. Cykl Suareza w Barcelonie się skończył i tyle.
0
@damian777 On nie chciał zmniejszyć pensji nawet o 10%, a co dopiero o połowę. Rezerwowym u nas nie mógłby być, bo by był za drogi.