2

Fati już by miał conajmniej hat tricka z tymi okazjami Viniciusa i Benzemy.

0

@Tomo1989 Z Interem w Półfinale zagrał za Ibre, co było moim zdaniem przesadą.

0

@jeyx77x Akurat w tamtym czasie wiele osób uważało podobnie, bo nie był jeszcze w tym miejscu, co jest teraz. Nikt się nie spodziewał, że Fati będzie przerastał roczniki sporo starsze 98-99 o kilka klas, a w tym przypadku, to jest duża różnica wieku.

1

@clyde Dzięki za poprawę koleżanko. Zaraz idę spać, bo po dzisiejszym dniu padam z nóg :D

0

@APRA Bojan akurat miał dobry początek u Rijka, a później przyszedł Guardiola i próbował na niego stawiać, ale tak dobrze nie było. Pep stawiał na młodego Bojana kosztem takiego cracka jak Ibra, ale tutaj przez konflikt z Szwedem. Umiejętności na wielkie granie miał, przynajmniej sporo większe niż Tello, a wyszedł na tym gorzej niż on. Tu chodziło o psychikę. Ansu ma dużo mocniejszą psychikę i ten sezon będzie dużo lepszy niż poprzedni.

1

Wszystko wskazuje na to, że Koeman to trener, który ma jaja i swoje zdanie. Bez wahania podziękował niechcianym zawodnikom. Wprowadził intensywne treningi, chciał swoich zawodników. Piłkarze zasuwali w kiepskich warunkach jak lwy, nawet Messi, który zwykle nie walczy aż tyle o piłkę, walczył aż miło. Odejście zasłużonych zawodników było konieczne.

0

@Cobra303 Jak na swój wiek, to i tak nieźle. Popatrz na Suareza. Są w tym samym wieku, a pod tym względem Suarez ma słabe tempo, no przynajmniej powinien.

1

@Fabik Takimi tekstami sam siebie Setien orał. Trener musi mieć jakiś autorytet.

0

@Striker A co się stało z tym, co kiedyś pyskował Suarezowi w trakcie Klasyku?

0

@Yosemite Mkhitaryan to nieślubny syn Djorkaeffa?

31

Wreszcie się wchodzi na stronę z wypiekami na twarzy i czyta "pewne zwycięstwo Barcelony na Balaidos" a nie coś w stylu "wymęczone 3 pkt po przeciętnej grze."

4

Busquets wygląda jak wysuszony oldboy.

0

Ktoś jeszcze chce Neymara?

0

@AmigoBlancos Nie było żadnej wiary. Polskie kluby to dno dna.

0

@Kondziubarca Żenada. A jakby ktoś nie uklęknął to co?

0

@insp1re Pjianic raczej wcześniej, bo gramy niedługo z Sevilla.

1

@Encore Idzie o 30 mln przepłacony.

0

@sebasek99 Jakie za duże progi? Chyba nie muszę przypominać kto w ostatnich 4 latach grał u nas na PO i to na żenująco niskim poziomie. Alves w najgorszej formie z lat 2012-2014 był lepszy niż Semedo i Roberto razem.

0

@MESSIah16 Jakby tak żyć samą historią, to Milan by był lepszy niż Atletico czy Sevilla, a obecnie jest od tych klubów słabszy.

0

@NeroTFP Widocznie zaczęła się druga fala tego wirusa.

0

@Janiama Pokopałeś piłkę kilka razy, ale ogólnie wiedzę o piłce masz mniejszą niż taki Hajto.

32

@SuperPatsonFCB 44 lata... Młoda kobieta... Współczuję. Śmierć najbliższych zawsze boli.

2

@Yosemite I kto by pomyślał, że tamten Milan o niebo lepszy zostanie przebity przez aktualny, który nawet nie ma do tamtego podjazdu.

5

@PatrychoO U Koemana to nie przejdzie.

31

Pjianic i Trincao muszą wyjść w podstawie z Celtą.

0

@Encore Szkoda, że jednak u nas jego kariera nie potoczyła się najlepiej. Pokładałem w nim wielkie nadzieje.

0

Fati musi pojechać na ME w przyszłym roku. Oczywiście jak się odbędą. Według mnie to musi być podstawowy zawodnik Reprezentacji.

0

@ObiektywnyKibic121 Hahaha. Chłopak to rocznik 2001. Więc, jakie pół sezonu miał dobrze rozegrać w City?

3

@VirtuoZ Jak błąd. Cykl Suareza w Barcelonie się skończył i tyle.

0

@damian777 On nie chciał zmniejszyć pensji nawet o 10%, a co dopiero o połowę. Rezerwowym u nas nie mógłby być, bo by był za drogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?