@azysko Valverde przecież stawiał na luźne treningi. Sam nawet o tym mówił w wywiadzie. Były jeszcze mityczne intensywne treningi Setiena, ale to boisko zweryfikowało jak to wyglądało. Mam nadzieję, że za Koemana będzie znaczna poprawa w tym aspekcie, bo nie może być takich spotkań jak w rewanżach z Romą czy Liverpoolem czy w meczu z Bayernem, że biega 11 chłopców przeciwko 11 mężczyzną.
@Mario96w Dawał radę jeśli chodzi o grę na wysokim poziomie. Co mu niby dawały te centymetry skoro jak na około 190 cm był słaby w grze głową. Średnio sobie radził w tym aspekcie z zawodnikami ze słabych klubow, a zawodnicy świetni w tym aspekcie go niszczyli jak np Ramos czy Godin.
@student97r Tak, jak powiedział Menotti. Messi ma być truskawką na torcie, a nie samym tortem i truskawką. 1 piłkarz nie może być odpowiedzialny za 90% akcji.
@patrykzmc2000 Czyli nici z odejścia Suareza. Juve kupuje jeszcze starszego napastnika niż Suarez? Czyli pewnie Urugwajczyk chciał, to co zarabiał w Barcy, a Dżeko nawet połowy tego nie zarabia.
@Zbyszko z Bogdańca W tamtym czasie nie mozna było sobie wyobrazić, że będzie ktoś w Barcelonie na podobnym poziomie do Ronaldinho, a tu się trafił ktoś kto go przerósł i to dość szybko. I ludzie przestali tęsknić za Brazylijczykiem.
@Rewolucja123 Jeśli odejdzie do innego klubu na zasadzie transferu, to mu się nic nie należy. Klub nie będzie płacił pracownikowi, który poszedł do innego pracodawcy.
Suarez miał nie robić problemów z odejściem. Koeman powiedział mu, że na niego nie liczy, a ten chce teraz zostać. Chce pensje od klubu za sezon w którym go już nie będzie? Śmiech na sali. Niestety, ale to zarząd musi teraz główkować, bo to oni dali zawyżone kontrakty i to teraz przez nie się zawodnika w dupach przewraca.
@Coutinho007 Według Valverde/Setiena jest młody i ma czas lub co on w pilce osiągnął w porównaniu do Vidala czy Busquetsa. Busquets, co prawda w jego wieku został dopiero odkryty przez Pepa z Barcy B i miał dużo gorsze początki niż Puig. Gdyby Sergio trafił na czasy Valdka i Setiena jak był młodzikiem, to by odszedł na jakieś bezsensowne wypożyczenia i by nie stał się klasowym zawodnikiem.
@Coutinho007 A jest gadka, że to Puig musi przypakować, bo jest kruchej postury. Busquets jakoś nigdy nie musiał mimo, że wygląda tak samo jak był młodzikiem, czyli jak szczypior, a w dodatku poziom prezentuje dużo gorszy niż wtedy. Setien gadał słodkie słowa, a się dał zdominować szatni, tak samo lub nawet gorzej niż Valverde.
@Coutinho007 Oni gdyby chcieli to by mogli te 2-3 sezony dłużej pograć, ale nie chcieli zabierać miejsca młodszym. Np Iniesta w chwili odejścia był dalej najlepszym pomocnikiem Barcelony.
2
@MesQueUnClub_87 Pewnie chodził do jakiejs szkoły z internatem, gdzie za byle, co można było wylecieć i trzeba było chodzić w kiczowatym mundurku.
0
@azysko Valverde przecież stawiał na luźne treningi. Sam nawet o tym mówił w wywiadzie. Były jeszcze mityczne intensywne treningi Setiena, ale to boisko zweryfikowało jak to wyglądało. Mam nadzieję, że za Koemana będzie znaczna poprawa w tym aspekcie, bo nie może być takich spotkań jak w rewanżach z Romą czy Liverpoolem czy w meczu z Bayernem, że biega 11 chłopców przeciwko 11 mężczyzną.
0
@panczo Jeśli Vilanova kontynuował by, to co zaczął Guardiola, to klub był w podobnym miejscu, co teraz.
0
@Mario96w Dawał radę jeśli chodzi o grę na wysokim poziomie. Co mu niby dawały te centymetry skoro jak na około 190 cm był słaby w grze głową. Średnio sobie radził w tym aspekcie z zawodnikami ze słabych klubow, a zawodnicy świetni w tym aspekcie go niszczyli jak np Ramos czy Godin.
0
@Mario96w To sobie zobacz Busquetsa. Chudy szczypior, a jakoś dawał radę.
0
@Hasszz PS w żadnej generacji Xboxa nie zmiotło i nie pisz głupot. Jesteś zaślepiony PS i tyle.
1
@justfootball Żaden pieniądz nie jest bardziej wartościowy niż ludzkie życie. Oczywiście, że Hajto.
1
@jeyx77x To będziesz miał okazję dzisiaj zgasić te osoby.
1
@student97r Tak, jak powiedział Menotti. Messi ma być truskawką na torcie, a nie samym tortem i truskawką. 1 piłkarz nie może być odpowiedzialny za 90% akcji.
0
@fcb710 Zależy w jakim przypadku i co się stało.
0
@patrykzmc2000 Czyli nici z odejścia Suareza. Juve kupuje jeszcze starszego napastnika niż Suarez? Czyli pewnie Urugwajczyk chciał, to co zarabiał w Barcy, a Dżeko nawet połowy tego nie zarabia.
0
@Zbyszko z Bogdańca W tamtym czasie nie mozna było sobie wyobrazić, że będzie ktoś w Barcelonie na podobnym poziomie do Ronaldinho, a tu się trafił ktoś kto go przerósł i to dość szybko. I ludzie przestali tęsknić za Brazylijczykiem.
13
Strasznie długo do trwa już żegnałem go z 10 dni temu.
1
@NeroTFP I podążaj za tą myślą. Alkohol to zło.
0
Zarząd Bartomeu- myśli. Wybierz jedno.
0
@busquets5 Bo kupili kilku zawodników? Daj spokój. Gdzie oni wszyscy byli w LM?
1
@hazo428 Raczej następnym Mascherano.
2
@MesQueUnClub96 Fakeową wypowiedzią.
1
@lukaszbarca15 Gdyby nie było Enrique trypletu też by nie było.
1
@Rewolucja123 Jeśli odejdzie do innego klubu na zasadzie transferu, to mu się nic nie należy. Klub nie będzie płacił pracownikowi, który poszedł do innego pracodawcy.
8
Suarez miał nie robić problemów z odejściem. Koeman powiedział mu, że na niego nie liczy, a ten chce teraz zostać. Chce pensje od klubu za sezon w którym go już nie będzie? Śmiech na sali. Niestety, ale to zarząd musi teraz główkować, bo to oni dali zawyżone kontrakty i to teraz przez nie się zawodnika w dupach przewraca.
2
@Coutinho007 Według Valverde/Setiena jest młody i ma czas lub co on w pilce osiągnął w porównaniu do Vidala czy Busquetsa. Busquets, co prawda w jego wieku został dopiero odkryty przez Pepa z Barcy B i miał dużo gorsze początki niż Puig. Gdyby Sergio trafił na czasy Valdka i Setiena jak był młodzikiem, to by odszedł na jakieś bezsensowne wypożyczenia i by nie stał się klasowym zawodnikiem.
2
@Coutinho007 A jest gadka, że to Puig musi przypakować, bo jest kruchej postury. Busquets jakoś nigdy nie musiał mimo, że wygląda tak samo jak był młodzikiem, czyli jak szczypior, a w dodatku poziom prezentuje dużo gorszy niż wtedy. Setien gadał słodkie słowa, a się dał zdominować szatni, tak samo lub nawet gorzej niż Valverde.
5
@NeroTFP Ronaldo w wieku 35 lat daje radę biegać prawie, tak szybko jak zawodnicy od niego conajmniej 10 lat młodsi?
1
@Coutinho007 Szkoda sobie w taki sposób brudzić to, co się wcześniej osiągnęło. Będzie Legendą, ale z ogromną rysą w postaci ostatnich sezonów.
4
@Coutinho007 Oni gdyby chcieli to by mogli te 2-3 sezony dłużej pograć, ale nie chcieli zabierać miejsca młodszym. Np Iniesta w chwili odejścia był dalej najlepszym pomocnikiem Barcelony.
2
@Coutinho007 W takiej dyspozycji to powinien od conajmniej 2 lat siedzieć na ławie, a w tym sezonie powinien siedzieć na trybunach.
1
@Coutinho007 W 2023 to już nic z niego nie zostanie. On od ponad 2 lat gra jakby miał 37-38 lat.
1
@levz0r Radwańska coś osiągnęła, ale zawsze jej czegoś brakowało w tych kluczowych momentach np siły fizycznej czy dobrego pierwszego serwa.
0
@Dior Albo ich ogarnie i będzie, tak jak on chce. Lub nie ogarnie i sam odejdzie.