U nas zawodnik, który ma 20-19 lat, to ma jeszcze czas na Reprezentacje i jest za młody, a w Hiszpanii 17 latek debiutuje i ma ogromne szanse w przyszłym roku być powołanym na wielki turniej.
Według mnie to zarząd nie może zrobić 2 raz tego samego błędu i jak Koeman chce Wijnalduma to powinni go sprowadzić. Ja też bym wolał Thiago, ale trener wie lepiej.
@NeroTFP Gdybać można. Pewnie tak by było. Ci sami użytkownicy śmiali się 4 lata temu z tego, co wstawili redaktorzy na RM.pl na temat meczu Polska-Portugalia i to była hipokryzja.
Widać, że nici z zapowiadanej rewolucji. Cieszę się, że Messi zostaje, bo zasłużył na miliard razy lepsze pożegnanie, ale w klubie cały czas są zawodnicy, którzy mieli opuścić klub. Odszedł Ivan, ale on miał odejść conajmniej rok temu. Pewnie odejdzie Vidal i Suarez, ale to nie jest rewolucja jeśli sprowadzimy 30 letniego Holendra za Vidala i nikogo w zastępstwo za Suareza. Nie zbierzemy nawet 20 mln Euro za nich wszystkich, za zawodnikow którzy byli ważnymi postaciami klubu. Pomyśleć, że PSG kiedyś za samego Rakitica dawało 90 mln Euro. Barcelona jest w beznadziejnej sytuacji i to jest najgorszy rok od ponad 13 lat kibicowania.
@Napoleon_I Ale on nie pisał o Dudzie, tylko o Trzaskowskim, który niewiele przegrał i mógł zostać głową państwa. Takim obrażaniem niczym się nie różnisz od LGBTowcow z tym całym Margot na czele, co nie mają nawet tych trocin. Właściwie to tam nic nie mają.
@Lares Popełnił 3 rażące błędy i do tego rusza się jak wóz z węglem, to że nie strzelił 2 samobójów, to nie oznacza, że gra dobrze. To nie jest zawodnik na pierwszy skład ani w Barcelonie czy w Reprezentacji.
@MLSPolska A to ma, że się już nie gra, tak jak Busquets. On jest w tej formie, co kiedyś, a poza tym przeciwnicy go znają na pamięć. Musiałby zmienić swój styl gry.
0
@IronSanHybrid Ja bym się zgodził jakbym chciał zostać oczywiście. I tak przez te 2 lata grania piachu się nachapał.
0
@Mesi12 Kiedyś potrafił zagwarantować 50 później 30, a teraz 20, a za rok ile? 10.
0
@Hubso Marna szansa, bo byłem podchmielony i tyle pamiętam, że jej słuchałem na RMF. No, pewnie i tak ją usłyszę, bo ona leci dość często.
1
@jacobFCB Dobrze, że napisałeś, że w pierwszym sezonie, bo w 2018 2019 była masakra mimo wygrania LL.
3
Jedna z najgorszych chwil, to ta jak Ci wpadnie piosenka do głowy usłyszana w radiu i nie możesz jej odsłuchać, bo nie pamiętasz jak się nazywała.
0
Jeszcze jakby w tym wszystkim była jego wina...
23
U nas zawodnik, który ma 20-19 lat, to ma jeszcze czas na Reprezentacje i jest za młody, a w Hiszpanii 17 latek debiutuje i ma ogromne szanse w przyszłym roku być powołanym na wielki turniej.
0
@Kuracjusz Nie wiem. Tiki taka odeszła dawno temu. Tak się już nie da grać.
0
Według mnie to zarząd nie może zrobić 2 raz tego samego błędu i jak Koeman chce Wijnalduma to powinni go sprowadzić. Ja też bym wolał Thiago, ale trener wie lepiej.
0
@karci0 Ale każdy jest takim nieukiem jak Bale.
2
@BorzyKrzys Kreta to ona chyba zażywa.
2
@SiSenior Akurat tacy właśnie bogaci/sławni ludzie muszą na takie "kobiety" uważać, bo one chcą na takim czymś zarobić.
1
@pinasmeister Do nas zdecydowanie bardziej pasowałby Thiago.
13
Dziękuje za te wszystkie bramki, a szczególnie za bramkę z Realem przy pogromie 5-1.
0
@Encore Bez szans, bo za Dembele pewnie będzie grał Depay. Jeśli Francuz będzie miał problemy, to tak bedzie wygladać.
15
Fati to przyszłość i teraźniejszość Barcelony, to najbardziej wartościowy piłkarz po Messim.
0
@Rewolucja123 Na spokojnie.
0
@Barca1992 Beznadziejny to jest najwyżej twój komentarz.
0
@Rewolucja123 Nie.
0
@katalonczyk987 7 dostanie Griezmann.
0
@NeroTFP Gdybać można. Pewnie tak by było. Ci sami użytkownicy śmiali się 4 lata temu z tego, co wstawili redaktorzy na RM.pl na temat meczu Polska-Portugalia i to była hipokryzja.
4
Widać, że nici z zapowiadanej rewolucji. Cieszę się, że Messi zostaje, bo zasłużył na miliard razy lepsze pożegnanie, ale w klubie cały czas są zawodnicy, którzy mieli opuścić klub. Odszedł Ivan, ale on miał odejść conajmniej rok temu. Pewnie odejdzie Vidal i Suarez, ale to nie jest rewolucja jeśli sprowadzimy 30 letniego Holendra za Vidala i nikogo w zastępstwo za Suareza. Nie zbierzemy nawet 20 mln Euro za nich wszystkich, za zawodnikow którzy byli ważnymi postaciami klubu. Pomyśleć, że PSG kiedyś za samego Rakitica dawało 90 mln Euro. Barcelona jest w beznadziejnej sytuacji i to jest najgorszy rok od ponad 13 lat kibicowania.
2
@Napoleon_I Ale on nie pisał o Dudzie, tylko o Trzaskowskim, który niewiele przegrał i mógł zostać głową państwa. Takim obrażaniem niczym się nie różnisz od LGBTowcow z tym całym Margot na czele, co nie mają nawet tych trocin. Właściwie to tam nic nie mają.
0
@Lares Popełnił 3 rażące błędy i do tego rusza się jak wóz z węglem, to że nie strzelił 2 samobójów, to nie oznacza, że gra dobrze. To nie jest zawodnik na pierwszy skład ani w Barcelonie czy w Reprezentacji.
0
@Lares On nie pisze o jednym z lepszych czyli Thiago, a o jednym z najsłabszych czyli Busquetsie.
0
@MLSPolska A to ma, że się już nie gra, tak jak Busquets. On jest w tej formie, co kiedyś, a poza tym przeciwnicy go znają na pamięć. Musiałby zmienić swój styl gry.
0
Może jakby Busquets zajął się siłką jak Goretzka, to coś by z niego jeszcze było, bo Niemiec też miał niedowagę, ale przypakował niesamowicie.
11
@Agent005 Masz jakieś inne pomysły?
0
@tristan87 Akurat Guardiola nie chciał Ronaldinho.
0
@IronSanHybrid Powinno być Ivan&Delfin(Neymar)