W sumie trochę mi się przykro robi, że Busquets nie jest nawet w 1/5 tym zawodnikiem, co kiedyś. Już mocny zjazd formy zaliczył w ostatnim sezonie Enrique, a wtedy nie miał 30. Taki piłkarz jak on nie pogra do 35-36 lat on musi zejść ze sceny wcześniej. Po ostatnim sezonie powinien zakończyć karierę i udać się na emeryturę do Kataru. Jak Xavi miał jego lata, to wygrywał z Hiszpanią Euro, a Iniesta jak był w wieku Busquetsa, to pokazywał klasę na EURO we Francji. Niektórzy piłkarze wcześniej kończą grę na wysokim poziomie, a niektórzy odchodzą w niezłej formie.
@IronSanHybrid W szkole w technikum były ładniejsze. Lub na jakiejś dyskotece na Katowicach. Nie ma co się podniecać jakimiś laskami do towarzystwa. :D
Jestem ciekaw, co to wotum nieufności da w tym momencie? Wybory i tak będą w Marcu, a nawet jeśli Bartek zostałby odsunięty, to do Marca klubem i tak będzie rządzić jakaś jego marionetka.
@Panenka Też się z przykładem Goretzki nie zgadzam. Lewy robił formę conajmniej kilka lat, a Niemiec nagle z szczupłego zawodnika przypakował conajmniej 10 kg. Tym bardziej, że Lewy był szczupły na początku w Borussi czy w Ekstraklasie. Sterydy to nie były, ale pewnie coś nienaturalnego, bo niektórzy przez kilka lat nie mogą zrobić takiej sylwetki, a Niemiec to zrobił w tak krótkim czasie?
@LuisSalvano Goretzka to napewno coś brał, bo taką sylwetkę się robi dużej niż w pół roku, a miał podobną niedowagę do Busquetsa, ale Lewy czy Boateng swoje sylwetki mają wyrobione przez siłownie.
@LuisSalvano I pisze to gość, który chciałby Neymara nawet kosztem Messiego... Przestań znowu szukać atencji i zajmij się sobą. Z każdego piłkarza można się ponabijać np Suarez to przeciwieństwo Busquetsa, bo ma nadwagę i z niego też się nabijają.
@NeroTFP Ktoś lubi Harrego Pottera to lubi Harrego Pottera. Ktoś lubi Grę o Tron to lubi Grę o Tron. Ktoś lubi Chińskie bajki to lubi Chińskie bajki. Nie ma sensu komentowania tego, bo o gustach się nie dyskutuje.
Griezmann jest u nas niewypałem na miarę Coutinho? Bez przesady, bo jak na grę na nieswojej pozycji zanotował i tak dobre liczby. Hazard jest większym niewypałem w Realu. Belg przyszedł też za grube miliony, przyszedł do klubu z nadwagą i przegapił pół sezonu przez kontuzje i przed tym sezonem ma te same problemy. Bale, który ma gdzieś grę dla Realu zanotował lepsze statystyki niż Hazard. 1 gol i 3 asysty, to marny wynik jak na zawodnika za takie pieniądze.
Co jak co, ale Real potrafi sprzedawać oni takiego Llorente, który nic u nich nie znaczył sprzedali za 40 mln Euro, a my byśmy nie zarobili tyle na 4-5 zawodnikach. Wiadomo, że daje przykład na dziadkach, bo dziadków nie potrafimy sprzedać, ale jakbyśmy my sprzedawali Llorente to wątpię żebyśmy na nim zarobili 20 mln.
Szkoda na temat Suareza pisać, bo szkoda się denerwować i trzeba czekać jeszcze rok na wybory. Ten sezon będzie podobny do poprzedniego. Chciałbym się mylić, ale tak może być.
3
W sumie trochę mi się przykro robi, że Busquets nie jest nawet w 1/5 tym zawodnikiem, co kiedyś. Już mocny zjazd formy zaliczył w ostatnim sezonie Enrique, a wtedy nie miał 30. Taki piłkarz jak on nie pogra do 35-36 lat on musi zejść ze sceny wcześniej. Po ostatnim sezonie powinien zakończyć karierę i udać się na emeryturę do Kataru. Jak Xavi miał jego lata, to wygrywał z Hiszpanią Euro, a Iniesta jak był w wieku Busquetsa, to pokazywał klasę na EURO we Francji. Niektórzy piłkarze wcześniej kończą grę na wysokim poziomie, a niektórzy odchodzą w niezłej formie.
1
@Zip I bardzo dobrze, walcz o te ostatnie lata wolności, bo jeszcze na ślub masz czas.
0
@Hushovt Alenia to w najlepszej formie jest, tak dobry jak Arthur w najgorszej.
1
@losiek100 Jakbyś miał psychikę 6 latka, to też byś wyłysiał.
1
@Derean Jak Koeman sobie przypomni jak był młody, to Messiemu nie odda żadnego wolnego.
2
@IronSanHybrid No, normalne dziewczyny. Spust jest nad nimi, bo grają w jakimś serialu i tyle. Są ładne, ale bez przesady.
2
Krok w tył to zrobił przychodząc do słabego United. 2 sezon w plecy. Dobrze, że później uciekł do Lyonu.
8
@IronSanHybrid W szkole w technikum były ładniejsze. Lub na jakiejś dyskotece na Katowicach. Nie ma co się podniecać jakimiś laskami do towarzystwa. :D
1
Jestem ciekaw, co to wotum nieufności da w tym momencie? Wybory i tak będą w Marcu, a nawet jeśli Bartek zostałby odsunięty, to do Marca klubem i tak będzie rządzić jakaś jego marionetka.
0
@LuisSalvano Tu są znawcy od wszystkiego i od niczego :D
2
@Panenka Też się z przykładem Goretzki nie zgadzam. Lewy robił formę conajmniej kilka lat, a Niemiec nagle z szczupłego zawodnika przypakował conajmniej 10 kg. Tym bardziej, że Lewy był szczupły na początku w Borussi czy w Ekstraklasie. Sterydy to nie były, ale pewnie coś nienaturalnego, bo niektórzy przez kilka lat nie mogą zrobić takiej sylwetki, a Niemiec to zrobił w tak krótkim czasie?
1
@siwykrb W dyskusjach sporo osób bije go na głowę. Podaj argumenty dlaczego jest najlepszy.
0
@PatrychoO To jest chore.
0
@PatrychoO Co? Kiedykolwiek ktoś klęczał na boisku?
1
@LuisSalvano Goretzka to napewno coś brał, bo taką sylwetkę się robi dużej niż w pół roku, a miał podobną niedowagę do Busquetsa, ale Lewy czy Boateng swoje sylwetki mają wyrobione przez siłownie.
1
@LuisSalvano I pisze to gość, który chciałby Neymara nawet kosztem Messiego... Przestań znowu szukać atencji i zajmij się sobą. Z każdego piłkarza można się ponabijać np Suarez to przeciwieństwo Busquetsa, bo ma nadwagę i z niego też się nabijają.
0
@Szicek10 Masakra. Z takimi lamusami przegrywają :(
1
@NeroTFP Ktoś lubi Harrego Pottera to lubi Harrego Pottera. Ktoś lubi Grę o Tron to lubi Grę o Tron. Ktoś lubi Chińskie bajki to lubi Chińskie bajki. Nie ma sensu komentowania tego, bo o gustach się nie dyskutuje.
2
@Encore Obrażają one osoby, które mają podobne problemy z niedowagą.
0
@Rewolucja123 Ty tak nie chudnij, bo niedługo to nie będzie Ciebie widać :D
0
@IronSanHybrid Kobieta miała to coś pamiętam ją z nagiej broni chyba. Już nie chodzi o to czy miała czym oddychać, ale miała nieziemski wzrok.
5
Griezmann jest u nas niewypałem na miarę Coutinho? Bez przesady, bo jak na grę na nieswojej pozycji zanotował i tak dobre liczby. Hazard jest większym niewypałem w Realu. Belg przyszedł też za grube miliony, przyszedł do klubu z nadwagą i przegapił pół sezonu przez kontuzje i przed tym sezonem ma te same problemy. Bale, który ma gdzieś grę dla Realu zanotował lepsze statystyki niż Hazard. 1 gol i 3 asysty, to marny wynik jak na zawodnika za takie pieniądze.
0
@BorzyKrzys Haha to samo pomyślałem.
0
@Bamboleo Nie jest powiedziane, że człowiek coraz starszy jest mądrzejszy.
2
@Witam Tak, jak z 87 dla Suareza.
0
@Rewolucja123 Rakitic odszedł za śmieszne 1,5 mln Euro. Suarez i Vidal pewnie odejdą za darmo. 3 zawodników za 1,5 mln Euro? Śmiech na sali.
0
@cat_r37 Rafinha grał świetnie w Interze i nawet nie potrafiliśmy go sprzedać za 30 mln Euro, a Llorente był w Realu tylko rezerwowym.
0
Co jak co, ale Real potrafi sprzedawać oni takiego Llorente, który nic u nich nie znaczył sprzedali za 40 mln Euro, a my byśmy nie zarobili tyle na 4-5 zawodnikach. Wiadomo, że daje przykład na dziadkach, bo dziadków nie potrafimy sprzedać, ale jakbyśmy my sprzedawali Llorente to wątpię żebyśmy na nim zarobili 20 mln.
1
@Hubso Nic nie ćwiczy i próbuje zwrócić na siebie uwagę osiedlowych miśków z siłowni.
4
Szkoda na temat Suareza pisać, bo szkoda się denerwować i trzeba czekać jeszcze rok na wybory. Ten sezon będzie podobny do poprzedniego. Chciałbym się mylić, ale tak może być.