18

W Barcelonie jest jak u mnie w firmie. Trzymają wypalonych pracowników z przebłyskami, którym raz na 2 miesiące chce się pracować, a młodych/zdolnych się pozbywają lub nie dają im szans wykazania się. Tam też jest grupa trzymająca władzę, która się kumpluje z kierownictwem i jest nie do ruszenia, ale teraz nadszedł czas rewolucji i mają wylecieć. Mam nadzieję, że tak będzie w Barcelonie i nigdy nie podzielą losów Milanu czy innej upadłej potęgi.

0

@MarioVeB! Dla trenera raczej też nie. Wróciłeś po kolejnym banie? Widzę, że chcesz kolejnego.

1

@NemeZis93 Nie cierpię Bartomeu, ale kto chce żeby zostali zawodnicy, którzy się nie nadają jak np Suarez, Busquets czy Alba? Chyba Messi.

1

@Coutinho007 Po 3 sezonach luzów pora wrócić do twardej ręki.

3

Koeman to nie jest trener, który pozwoli narzucić sobie wole zawodników i Bartomeu, a będzie tak jak on chce lub odejdzie i tyle. To nie jest dobry wujek jak Valverde, Martino czy Setien, a ktoś pokroju Enrique.

1

@Kusco15 Tyson w życiowej formie zabił by Kliczkę. Wzrost tu nie ma nic do rzeczy. Tyson miał swoje cechy, którymi zdecydowanie nadrabiał braki wzrostu.

1

@justfootball "Zacznij się zajmować nauką, a nie Kamilą wiem, że jest ładna, ale umówić się możecie po lekcjach." Lub "Wasza klasa jest najgorsza jaką uczylam." To drugie jest lepsze, bo starszym kolegą nauczycielka to samo mówiła i młodszym też.

2

@itmustbejoke Messiego nie, ale Suareza tak.

0

@marcin000019 Szkoła niedługo wraca, więc tam się orle wykażesz na przyrce lub matmie.

1

@l0Messini Ja akurat mam słabość do gościa. Nie zaliczał aż takich zjazdów formy w ostatnich latach jak Alba czy Busquets, to jest najlepszy nasz ŚO ostatnich 10 lat i jeden z najlepszych Hiszpańskich w historii. Gdybym miał do wyboru zostawić kogoś z trójki Alba, Busquets i Pique, to bym się nie wahał 5 sekund i bym wybrał Gerarda. Alba nawet jak wróci do jakiejś formy, to pogra jeszcze 2 lata, a Busquets już przed 30 się poruszał jakby był przed 40 i lepiej z nim nie będzie, a też nie ma co trzymać takich zawodników na ławie, bo nie obniżą pensji jak np Puyol.

12

Pique to jest jedyny piłkarz 30+ nie licząc Messiego, którego bym zostawił, ale gość musi oddzielić te swoje biznesy od kariery. Reszta zasługuje na ładne pożegnanie. Wręczyć kwiaty, pamiątkową koszulkę, dyplom i podziękować.

1

@krefi10 Żaden, ale to absolutnie żaden zawodnik nie jest na równi z klubem. Tak, mogą uważać tylko najmłodsi kibice.

1

@Kurkmen Messi to jeden z ostatnich zawodników tego klubu, którego bym puścił, ale dobro klubu jest najważniejsze, a nie 1 zawodnika. Zawodnik nie może być na równi z klubem lub ważniejszy.

0

@robsesh Mbappe jakoś nie robił, co chciał z dużo slabszą niż Bayern obroną Lipska.

1

@Ghotti Agenci zawodników niszczą rynek transferowy takimi zagrywkami. Mam nadzieję, że Fati ma łeb na karku i będzie miał gdzieś ofert Mendesa.

0

@Vebrol Ekscytują się jak dzieci każdym kontaktem jego z piłką. Też uważam, że przeginają.

0

@Vebrol Akurat to prawdopodobnie najlepszy piłkarz w historii Polski. Więc mnie ta ekstaza nie dziwi.

0

@Janiama Miał problemy na początku z nami, a i tak nas zjedli. Zrobili by to nawet jakbyśmy prowadzili.

0

Choćby nawet Lewy nie grał w Bayernie, to nie da się kibicować PSG. Nic mnie nie łączy z tym klubem kompletnie, a jeszcze dochodzi do tego wszystkiego ten Kalifi czy jak mu tam i ta cała sztuczna otoczka.

3

Ja tam jestem dumny, że Polak może wygrać LM. No, chyba że grałby w Realu to jedyny wyjątek. Nie lubię Bayernu, ale jak Polski zawodnik ma szansę wygrać LM, to mu kibicuję.

3

Ja dalej Coutinho widzę na pozycji Iniesty i mam nadzieje, że Koeman myśli podobnie.

0

@kacperek2005letsgo No, chyba raczej Ty. Wymień mi jedną 9 obecnie na poziomie Lewego.

0

Lewy walnie hat tricka lub 2 w Finale i się skończy gadanie na niego. Dobrze, że nie wpakował nam 4paka jak z Realem, bo jestem wstanie uwierzyć, żeby mu tu śmiercią grożono.

1

@kacperek2005letsgo To "drewno" od ponad 2 lat wciąga nosem Suareza i żadna 9 na świecie nie ma do niego podjazdu.

0

@Striker A jak nie? No, był, ale nie robił nic takiego charakterystycznego w czasie meczu jak np to kucanie czy klaskanie.

0

@nammah No, ja też nie. Gdzie obrona Barcy, a gdzie Bayernu?

0

@arasz1819 W takim razie Messi też jest nudny. Ma rodzinkę, czasami obetnie włosy, zgoli brodę, a później znowu zapuści. Raz jedynie dał się ponieść emocją lub przegrał jakiś zakład, bo się przefarbował na blond.

0

@don'T.R.I.P.e Może żadnej, bo np Enrique czy Guardiola nie mieli żadnej takiej cechy.

3

Koemanowi wypada życzyć powodzenia i niech osiągnie w tym klubie, to co osiągnął jako piłkarz lub nawet więcej.

0

@bari_94 Też wyczuwam kolejny sezon zmarnowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?