1

@DaPi Ansu Fati.

1

@Chwytliwy I tak piłkarze Realu zarabiają mniej i tutaj nie ma porównania. Śmiesznie jedynie wygląda, że taki Jovic zarabia więcej niż Benzema czy Asensio, którzy jednak coś w tym klubie osiągnęli. No i ta wysoka pensja Hazarda.

3

@kkbarca Święte słowa. Życie jest dużo ważniejsze i bardziej skomplikowane. Piłka nożna jest ważna, ale nie ma nic ważniejszego od rodziny.

2

@MarioVeB! Mariuszku skończ obrażać ludzi, bo znowu dostaniesz bana.

0

@MarioVeB! Nie ma to co najwyżej własnego zdania, bo mówi/robi to co mu "góra" karze.

2

@Ghotti @SeeleyBooth @Ghotti Dzięki za info koledzy.

0

Thiago Silva odszedł z PSG? Bo na wikipedii jest coś napisane, że lata gry 2012-2020, to tak jakby odszedł. Coś mi się obiło o uszy i dlatego sprawdzałem, ale dalej nie jestem pewien.

0

@Hushovt Podobnie było z Wałęsą, Kwaśniewskim, Kaczyńskim (jak żył to był mieszany z błotem) Komorowskim, teraz Dudą i z Trzaskowskim za 5 lat.

5

Prawda jest taka, że gdyby Trzaskowski został Prezydentem, to podobnie by było po 5 latach jak z Dudą i poprzednikami.

0

@Hushovt Nie miał wyboru, bo by nie miał najmniejszych szans w wyborach, gdyby się nie pojawił.

1

@macio_944 Nie ma żadnej różnicy w poziomie, ale jedynie jest taka, że TVP jest Polska, a TVN Niemiecka.

0

@Chakalaka Cykor? Bo nie chciał debaty w telewizji podporządkowanej PO? A TVNiemiecka taka jest.

0

@Qlewer To sobie zobacz TVN24.

0

@Statistics Zobaczymy :))

12

Kibice Espanoylu będą się mogli cieszyć tylko z mistrzostwa Realu.

10

Można powiedzieć, że tracimy mistrzowski tytuł na własne życzenie i przez przeciętną grę, ale sędziowie odbierają nam punkty i tak samo było w sezonie 2016 2017 gdzie Real był ciągnięty za uszy, a nam nie uznali gola gdzie piłka była prawie pół metra za linią bramkową, to było chyba z Betisem, ale to tylko czubek góry lodowej tamtego sezonu. Ostatni raz Real wygrał pewnie i bez kontrowersji LL 8 lat temu, to była drużyna, która kroczyła pewnie po tytuł. Po raz kolejny podkreślam, że gramy dużo poniżej oczekiwań, ale to nie oznacza, że mogą być takie wałki. Powinni zrobić coś z tym marnym sędziowaniem, bo od ładnych kilku lat są z tym cyrki.

0

@Hushovt Politycznie się z Tobą nie zgadzam, ale tutaj 100% racja.

1

@martin86 Nikt strzelał więcej od Messiego. Poza sezonem 2015 2016 w którym Suarez miał swój prime.

4

Villa w Valenci, to był najlepszy napastnik na świecie. Szkoda tej jego kontuzji i szkoda, że nie przyszedł rok wcześniej zamiast Ibry. Oglądam na Eleven 2 jego bramki.

2

Karny dla Realu prawidłowo podyktowany. Brak karnego dla Bilbao? Tego nie da się wytłumaczyć, bo nic, co robi Ramos nie może być przypadkowo. Jeszcze jakby to zrobił Militao czy Varane, to jeszcze by można było doszukiwać przypadku, ale nie ten cwaniak, który dobrze wiedział, że Garcia był blisko.

2

@JotaBe Hahahaha. Nie.

5

@Kettger To również działa w drugą stronę. Ktoś tam z PiSu palnie jakąś głupotę, to wszyscy są wrzucani do tego samego wora.

1

@Barca1992 To ten użytkownik pluje po raz kolejny jadem lub trolluje, a nie @Oskaer1.

1

@Chakalaka Co ty za bzdury wstawiasz? Mam nadzieję że po raz kolejny trollujesz. Pedofilia w kościele była zawsze. Nie tylko za rządów PIS, za PO, SLD i w czasach PZPR również.

1

@Kluivert_P Śmierć jest niestety pewna, ale to jest dramat dla tego sportowca, bo był dla niego nie tylko ojcem, ale i mentorem.

2

Zanosi się na deszcz.

1

@DonMatteo901 Najlepszych to raczej nie, ale najpiękniejszych się można zgodzić.

1

@MarioVeB! Mariuszku nie napinaj się tak, bo znowu dostaniesz bana. Ja tylko pisze jak jest.

2

@ksobi @Joe_Pesci Dobrze mówi, a tak nie jest?

17

Puig mi wczoraj zaimponował, to nie jest typ zawodnika, który potrzebuje mnóstwo spotkań żeby wejść na właściwy poziom, a czysty talent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?