5

Pamiętacie jak 7-8 lat temu była opcja pozyskania Davida Luiza? To był tasiemiec na 2 letnie okienka podobny do Coutinho czy Fabregasa. Dobrze, że jednak do nas nigdy nie przyszedł.

2

@Chwytliwy Lis może kogokolwiek wyjaśnić? Przecież to on był zawsze gaszony jak pet. @Chakalaka Komorowski miał dużo większe problemy z językiem Polskim, a Prezydentem był.

1

@mr Barca Twardowskiego może nie, ale Twarowskiego już tak:D

2

Widać było po Danilo, że nie trafi.

0

@Europejczyk1980 Wyższy poziom Polsatu? Zgadza się, ale w TVN by było to samo, tylko w odwrotną stronę.

0

Kandydaci którzy nie mają szans o niebo lepiej wypadają niż Ci, co są faworytami.

0

W sumie prędzej meteoryt uderzy teraz w ziemię i zniszczy wszystko lub ktoś z La Ramblii zostanie Prezydentem niż Biedroń, ale kto by był pierwszą damą jakby on został wybrany.

0

Najciekawsze pytanie by było kto wygra Ligę Hiszpańską lub czy ta debata ma sens.

8

Nie jestem homofobem, ale Biedroń gada jak typowy gej, który jakimś cudem zrobił karierę polityczną i się napina na tej debacie jak jakaś feministka. Brakuje tylko żeby zaczął rzucać w pozostałych kandydatów jakimiś przedmiotami.

2

@PatrychoO Bosak i tylko Bosak. Ta dwójka to przy nim paprochy.

0

@Chakalaka No, wiadomo, że bredzę, bo ty lubisz PO, Komorowskiego i to całe lizanie dupy Merkelowej i Francji.

0

Głupie pytania, to i głupie odpowiedzi.

1

5000+ hahaha Żółtek masz mój głos.

1

Ta debata jest ułożona pod Dudę. Podobnie było 5 lat temu z Komorowskim.

0

@justfootball No, to gdzieś za 20 lat. No, może za 25, bo aktualnie nie jesteśmy gotowi.

0

@kamilop Może jakieś gej-party.

2

@Janiama No, ta Biedronkowa elegancka, ale za bardzo mi się kojarzy z Biedroniem. A gdzie Żółtek? :D

0

Biedroń ostro atakuję, ale tylko potrafi atakować.

3

@Arkon Oby nie. Ktoś taki jak Trzaskowski nie może zostać głową Państwa.

2

@Janiama To zwykły pionek i marionetka większa niż Duda.

0

Trzaskowski ma taką samą mimikę twarzy jak Duda. Przynajmniej tak zaczął.

0

Witkowski też już dziadek, ale to i tak lepiej niż w USA. Tam to kandyduje prawie 80 letni chłop.

2

Żółtek to dużo lepsza opcja niż Kamysz, Hołownia czy Trzaskowski, ale jest już trochę wiekowy i marne ma szansę.

1

@Janiama Wolałbym jednak żebyśmy wygrali, bo by była starsza nerwówka :)

1

@Jaca27 Kiedyś w wiadomościach podawali, że jacyś ludzie przetrwali podobno 40 lat bez prądu. Ja w to oczywiście nie wierzę. Jedzenie by mi zgniło, bo lodówka odłączona. 2-3 dni bym wytrzymał, a później kiepsko.

0

@Coutinho007 Wystarczy, że Real zgubi punkty i nie będzie trzeba wszystkiego wygrywać, ale jeśli chodzi o LM, to nie ma miejsc na pomyłki. @Janiama 4 bo jeszcze rewanż z Napoli.

2

@Coutinho007 Suarez nie grał przez dłuższy czas niż reszta zawodników z powodu kontuzji. W meczach LM najważniejsze, żeby wykorzystywał każdą sytuację jaką tylko będzie miał. Griezmann na LS niestety nie da 40% swoich możliwości.

0

@konrad1661 Ja też bym wolał Bosaka, ale jak nie Dudą, to pewnie by został Trzaskowski.

2

@Coutinho007 Ja np uważam, że nasze szanse drastycznie wzrosły. Nie ma rewanżu i nie będzie tej kupy w gaciach jak z Romą czy Liverpoolem. No i mecze na neutralnym gruncie też dużo dają.

25

@Gomess I do tego ile już goli strzelił. Starsi zawodnicy od niego w wieku 19-20 lat jeszcze nie grają w 1 drużynie, a on nie mając 18 już tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?