@NeroTFP Jak ona ma 40 lat, to ładnie się prowadzi. Kiedyś kobiety o siebie niedbały jak byłem mały, to 40 wyglądały na 60 lub dobrze po 50. Przynajmniej te baby z poczty.
@Chwytliwy Bale miał trudniej, bo dostał wrzutkę mocniejszą i trudniej było uderzyć z przewrotki. Sporo zawodników nie strzeliło by z tego gola czymś łatwiejszym niż przewrotką, a co dopiero tak jak Walijczyk.
Śniło mi się, że był 2026 rok i Barcelona wygrała LM. Z zawodników, którzy teraz grają grał tylko Dembele i Ter Stegen. I to był 6 Puchar Europy zdobyty przez Barce. Obyśmy nie musieli czekać tyle lat na zwycięstwo.
@Bagsik88 A to osoba winna zawsze musi siedzieć? Są układy i układziki? Skoro nikt z najgorszego rządu od czasów komuny nie poszedł siedzieć, to z PIS też nikt nie pójdzie.
@Bykunn Ja akurat nie przepadam za fasolką szparagowową. Warzyw jadam niewiele, więc dla mnie obojętne czy warzywa będą po 300% ceny czy 500%. Poza tym suszy przynajmniej u mnie nie ma.
Nie wiem jakim cudem Muller z tym drewnianym podaniem ma 17 asyst. Według mnie to jest niesamowity zawodnik. Nie ma szybkości, dryblingu, mocnego strzału i jakiejś świetnej techniki, ale coś w sobie ma.
11
@xVENUMx Dupy przyprowadzę jakieś.
2
@MESSIah16 11 lat, a ja cały czas się zastanawiam jak on to zrobił.
3
@capoN Może i tak, ale u niego to hipokryzja.
1
@macio_944 Przydałoby się żeby ktoś wreszcie zaorał rudego.
1
@Hiacynk Polska piłka to jeden wielki mem.
6
@NeroTFP Jak ona ma 40 lat, to ładnie się prowadzi. Kiedyś kobiety o siebie niedbały jak byłem mały, to 40 wyglądały na 60 lub dobrze po 50. Przynajmniej te baby z poczty.
1
@fcbarcafan19 A ja nie i mam nadzieję, że za 15-20 lat też będę, tak jak to dziewczyny o mnie w robocie mówią "Bajerant gawędziarz."
0
@NeroTFP @fcbarcafan19 @Colon Dla stulejarzy i nastolatków u których hormony buzują idealnie.
2
@Danny Gaucho Ona o piłce nie ma pojęcia. Ona ma wyglądać, coś jak hostessa. Tylko, że coś za dużo zarabia jak na hostessę.
3
Szkoda, że prime Robbena się kończył jak Guardiola przychodził. Jestem pewien, że z młodszym Riberym i Robbenem Pep wygrałby LM z Bayernem.
1
@Chwytliwy Bale miał trudniej, bo dostał wrzutkę mocniejszą i trudniej było uderzyć z przewrotki. Sporo zawodników nie strzeliło by z tego gola czymś łatwiejszym niż przewrotką, a co dopiero tak jak Walijczyk.
0
@barteq Przynajmniej nie musi zakładać mini i podlizywać się prowadzącym.
1
@jeyx77x Raczej marne szanse.
0
@AmigoBlancos Tak, a trenerem Chelsea był Iniesta... Ten sen się nie może sprawdzić.
6
Śniło mi się, że był 2026 rok i Barcelona wygrała LM. Z zawodników, którzy teraz grają grał tylko Dembele i Ter Stegen. I to był 6 Puchar Europy zdobyty przez Barce. Obyśmy nie musieli czekać tyle lat na zwycięstwo.
4
@IronSanHybrid Kazał bym jej się zamknąć lub wyrzucił z samochodu.
0
@Bagsik88 A to osoba winna zawsze musi siedzieć? Są układy i układziki? Skoro nikt z najgorszego rządu od czasów komuny nie poszedł siedzieć, to z PIS też nikt nie pójdzie.
0
@IronSanHybrid Najgorzej jak blizna zostanie.
0
@fcbarcafan19 To jest akurat moja indywidualna sprawa ile warzyw jadam. Znowu robicie katastrofę, a ja uważam, że tak źle nie będzie.
3
@Hiacynk To był piłkarz, który w Milanie naszpikowanym gwiazdami jak Pirlo, Maldini, Crespo czy Szevchenko robił różnice.
0
@Zoker Jakby lało nieprzerwanie przez 3 miesiące, to by wszystko zalało i by była wszędzie powódź.
1
@Bykunn Ja akurat nie przepadam za fasolką szparagowową. Warzyw jadam niewiele, więc dla mnie obojętne czy warzywa będą po 300% ceny czy 500%. Poza tym suszy przynajmniej u mnie nie ma.
4
@Criss18Barca Jeden z najlepszych w historii tej dyscypliny.
0
@Rogalson Lub co twierdzili, że Ronaldo jest gejem.
0
@DonMatteo901 Co to za dziecko?
1
@tristan87 Co? Bo rudy tak mówi?
1
@PatrykBarca Cienki to jest twój komentarz. Jak vicemistrz świata jest słaby, to fajnie masz.
3
Nie wiem jakim cudem Muller z tym drewnianym podaniem ma 17 asyst. Według mnie to jest niesamowity zawodnik. Nie ma szybkości, dryblingu, mocnego strzału i jakiejś świetnej techniki, ale coś w sobie ma.
0
@Coutinho007 Nie można się przyczepić, bo już nie gra na poziomie piłkarza Segunda, a na poziomie średniaka z 1 ligi?
1
@Ramos9248 Teraz pytanie, co dalej? Przyjdzie lato i w Lipcu będzie się chciało gdzieś pojechać na urlop i nigdzie się nie pojedzie.