1

@Bartek22 Parafrazując Hajte, który mówił o Mandziukicu. "Na siłę na tej stronie próbuje robić z siebie gwiazdę."

3

@Hiacynk To był prawdziwy kocur.

0

@tadzik447 Mi też się wydawało, że z miesiąc temu miałem te dziadostwo, bo mnie przez tydzień bardzo bolało gardło i trochę miałem kaszel.

0

@BarcaInfo To była wina Valverde, że wystawiał kloce do pomocy, które nie dawały żadnego wsparcia Brazylijczykowi, a "zajmowali" się defensywą gdzie i tak były wielkie dziury.

0

@BarcaInfo Zajmij się "kopiuj wklej" a komentarze zostaw osobą które mają pojęcie o tym co piszą. Jak Coutinho miał grać w pomocy przy 2 klocach w pomocy jak Busquets czy Rakitic? Tak, święty Busquets w tamtym sezonie był cieniem swojego cienia, a o Rakiticu lepiej nie wspominać, bo ciągle grał przez to że bazował na tym co kiedyś było za Enrique. Ta jego świetna gra w defensywie została dokładnie wyjaśniona porównaniem do Thiago, który w Bayernie miał sporo lepsze statystyki w defensywie niż Chorwat, który nie mógł kreować, bo był "królem defensywy". Nie da się wystawić ofensywnego pomocnika do formacji 4 3 3 gdy ma się Rakiticów i Busquetsów grających tylko za zasługi.

2

@dominik127pl Chyba, że byś się bił z miesięcznym gorylem.

0

@Chwytliwy Nie zawsze wszystko jest czarne lub białe. Są też odcienie. Może nie zrobili takiej kariery, bo nie mieli do tego psychiki. Np po takim Tello za wiele nie można było oczekiwać, ale Munir czy Bojan mieli dużo większy talent.

0

@BarcaInfo Szkoda, że jednak tej kariery nie zrobił większej niż mógł.

3

@Chwytliwy Tego to już nawet nie trzeba pisać, bo to jest tak oczywiste jak to, że po nocy będzie dzień.

1

@Amigo_Blanco Najbardziej szkodliwe było jednak PO.

5

@Lord_Vader W aferach? Zgadza się.

1

@IronSanHybrid Takie rzeczy to tylko w Rosji :D

0

@SeeleyBooth Jeszcze Lewego, Aguero i Felixa do tego.

2

@LuisSalvano Znowu prowokacje z twojej strony?

4

@FC1899Barca Musiałbym być wrogiem Barcelony żeby coś takiego zrobić.

2

@SeeleyBooth Ciężki wybór, ale stawiam na Davida. Poziom zawodników bardzo podobny, ale Hiszpan lepiej pasował do naszego stylu gry. Kameruńczyk był zdecydowanie szybszy, ale Hiszpan lepiej grał kombinacyjnie.

0

@DaPi To była jedna z najbardziej plugawych postaci z całej serii "Harrego". Nawet Dumbledore czuł do niego wstręt i obrzydzenie. Tak słyszałem, że nie żyje już kilka lat temu. Trochę tajemnicza śmierć.

0

@badej60 To był ten Greyback o ile dobrze pamiętam, ale Hermiona go w pięknym stylu załatwiła. Ciekawe czy drań to przeżył, bo go później nie widziałem.

0

@jeyx77x I tak bym wolał 33-35 letniego Xaviego u schyłku kariery u nas niż Ivana. No, może poza 3 pierwszymi sezonami Chorwata u nas, bo grał na wysokim poziomie.

20

@Chwytliwy Bzdury. W 2013, 2015, 2016, 2018, 2019 zdobywaliśmy Mistrzostwo, a gdyby nie wałek Lahoza to w 2014 też byśmy zdobyli. W 2017 też były wałki sędziowskie na korzyść Realu. Można powiedzieć, że tylko 8 lat temu zasłużyli na LL, bo byli od nas lepsi.

0

@Danny Gaucho Warto podkreślić, że w żadnym tym przegranym Finale zespół w którym grał Evra nie miał szans.

0

@juliacicha Ja Cię akurat za to jeszcze bardziej lubię i szanuję :D

1

@Chwytliwy Ona jako dziennikarka czy kto tam powinna być bardziej poważna. Osoba, która nakręca stulejarzy w ogóle nie jest od nich lepsza. No, chyba że szuka wrażeń, bo ją swędzi pewne miejsce lub próbuje się dowartościować.

1

@krzychu1526 Nie wiem czym jest ten cały tik tok, nie wiem kto to, ale jak takie coś robi, co piszesz to jest pusta i tyle. Aaa, to ta ruda lala z quizu pod napięciem, kręci tyłkiem, i udaje, że się zna na piłce.

1

@AmigoBlancos Zdrowia Ci życzę.

0

@Hiacynk Tak było. Zawsze musiało być po równo.

0

@cat_r37 Rakitica od 2 lat powinno u nas nie być. Jeśli 2 lata temu była propozycja od PSG o kwocie 80-90 mln Euro, to powinna być przyjęta i jeszcze powinni Ivanowi załatwić transport z klubowej kasy. Teraz go będzie ciężko opylić za 25-30 mln, bo 2 ostatnie sezony miał słabsze i widać było po nim, że zalicza regres.

3

@Hiacynk Mogła być jeszcze piękniejsza może nie pokroju Iniesty czy Xaviego, ale pokroju Davida Silvy.

8

Na TVP Sport powtórka Korea-Niemcy MŚ 2018. Loew ma tego swojego Neuera w bramce. Do tej pory mnie to śmieszy, bo gość prawie cały sezon nie grał.

1

@Janiama A czy ja pisałem o Tobie? Nie napisałem "Janiama". Ty tak zrobiłeś, ale może był jeszcze jakiś inny user, co miał nie wracać i wrócił. Myślisz, że mnie i moim jak to nazwałeś "kolegą" zrobisz na złość, że tutaj piszesz? Sam sobie robisz większą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?