3

@MarioVeB! Userom z wielkim ego zawsze nie odpowiada cokolwiek napisze o zawodniku inny user i zawsze mu będą umniejszać. Dlatego dobrze, że tacy nie mają wpływu o tym co ktoś pisze.

1

@IronSanHybrid Dziwisz się? Został zaorany jak ziemia na polu przez traktor.

1

@Janiama Lepiej się skupić na sobie, a nie na innych.

1

@NaFazieHitman I zamieni ludzi w zombie.

1

@Criss18Barca Chyba coś Ci się śniło lub masz przerwę w robocie z powodu koronawirusa i za dużo pijesz.

1

@tobiasson92 Moim zdaniem wszystko wróci do normy pod koniec Maja. Kraj nie może sobie pozwolić na taki postój.

1

@Piotr89Sand Romans z pracy się nie liczy. Tak przynajmniej uważa mój kolega :D

0

@Veb1233 Chyba na odwrót.

0

@joloskyy Może się śmiać. Ja i tak nie wkładam swoich pieniędzy do jego portfela, wydając pieniądze na to coś i oglądać.

13

Można się śmiać z Najmana, że dostaje od każdego lanie, ale on na takiej kompromitacji zarobi więcej niż przeciętny Kowalski przez 5 lat ciężkiej pracy .

0

Beckham z tego Klasyku 03/04 mi przypominał Griezmanna.

1

@IronSanHybrid No i tak się kończy ćwiczenie w domu.

1

@zawsze_barca Ona ma 19 lat? Wygląda na dużo więcej gdzieś 28. Takie arbuzy naturalne? No w to bym już prędzej uwierzył, bo latynoski mają przeważnie duże piersi.

0

@Danny Gaucho Powiedziałem jej, że temperaturę się sprawdza w inny sposób np przykłada usta do czoła. No, tym bym nie pogardził, bo to najładniejsza dziewczyna w robocie :D

0

Dzisiaj w robocie się przestraszyłem. Koleżanka sprawdza nam od 2 tyg temperaturę i pojawiło się u mnie ponad 38 stopni. Na szczęście sprawdzała jakimś starym i zepsutym termometrem, bo inni mieli podobnie, a nikt się źle nie czuł. Jakbym miał taką temperaturę, to bym nawet nie mógł wstać, bo by mnie rozłożyło, a o robocie nie ma, co mówić.

0

@tobiasson92 W 1 dzień, to byś za wiele nie zrobił.

0

@Barca1992 Na pewno tam jest.

0

@Janiama Oby na całym świecie już było coraz mniej.

0

@MontelQ Ale to nie EA zrobiła, a poza tym trzeba o czymś pisać.

5

Jedną z najgorszych decyzji Barcelony, to podpisywanie umowy z tą marną podróbką Fify.

0

@SuperPatsonFCB Media wiedzą lepiej niż lekarze? :D

0

@NaFazieHitman Szczęśliwym głupcem? Nie, lepiej być histerykiem i niszczyć sobie psychikę.

1

@MichalZZZ Norrisa się nie da przebić. Żarty o Ibrze nie mają takiego przebicia jak o słynnym aktorze.

0

@13th No, nie bez przesady. Tego świństwa nie spróbuje, to gorsze niż sernik z rodzynkami.

0

@IronSanHybrid Taki plik banknotów za mydło i 1 rolkę papieru toaletowego? :D

3

@TheMugShot Ramos chyba tylko ze względu na dużo goli w tamtym sezonie.

6

@NaFazieHitman Kup sobie trumnę i się w niej już połóż.

0

@Nocturno To raczej nie ma, co tego pracownika służby zdrowia i firmy farmaceutycznej słuchać, bo tylko panikuje.

27

@Janiama Ty akurat panikujesz już od 2 tygodni.

2

Najlepiej zachować spokój i trzeźwość umysłu. No, może nie dzisiaj tą trzeźwość, bo jest weekend, ale po weekendzie jak najbardziej. 2 miesiące i sytuacja wróci do normy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?