@MarioVeB! Userom z wielkim ego zawsze nie odpowiada cokolwiek napisze o zawodniku inny user i zawsze mu będą umniejszać. Dlatego dobrze, że tacy nie mają wpływu o tym co ktoś pisze.
Można się śmiać z Najmana, że dostaje od każdego lanie, ale on na takiej kompromitacji zarobi więcej niż przeciętny Kowalski przez 5 lat ciężkiej pracy .
@zawsze_barca Ona ma 19 lat? Wygląda na dużo więcej gdzieś 28. Takie arbuzy naturalne? No w to bym już prędzej uwierzył, bo latynoski mają przeważnie duże piersi.
@Danny Gaucho Powiedziałem jej, że temperaturę się sprawdza w inny sposób np przykłada usta do czoła. No, tym bym nie pogardził, bo to najładniejsza dziewczyna w robocie :D
Dzisiaj w robocie się przestraszyłem. Koleżanka sprawdza nam od 2 tyg temperaturę i pojawiło się u mnie ponad 38 stopni. Na szczęście sprawdzała jakimś starym i zepsutym termometrem, bo inni mieli podobnie, a nikt się źle nie czuł. Jakbym miał taką temperaturę, to bym nawet nie mógł wstać, bo by mnie rozłożyło, a o robocie nie ma, co mówić.
Najlepiej zachować spokój i trzeźwość umysłu. No, może nie dzisiaj tą trzeźwość, bo jest weekend, ale po weekendzie jak najbardziej. 2 miesiące i sytuacja wróci do normy.
3
@MarioVeB! Userom z wielkim ego zawsze nie odpowiada cokolwiek napisze o zawodniku inny user i zawsze mu będą umniejszać. Dlatego dobrze, że tacy nie mają wpływu o tym co ktoś pisze.
1
@IronSanHybrid Dziwisz się? Został zaorany jak ziemia na polu przez traktor.
1
@Janiama Lepiej się skupić na sobie, a nie na innych.
1
@NaFazieHitman I zamieni ludzi w zombie.
1
@Criss18Barca Chyba coś Ci się śniło lub masz przerwę w robocie z powodu koronawirusa i za dużo pijesz.
1
@tobiasson92 Moim zdaniem wszystko wróci do normy pod koniec Maja. Kraj nie może sobie pozwolić na taki postój.
1
@Piotr89Sand Romans z pracy się nie liczy. Tak przynajmniej uważa mój kolega :D
0
@Veb1233 Chyba na odwrót.
0
@joloskyy Może się śmiać. Ja i tak nie wkładam swoich pieniędzy do jego portfela, wydając pieniądze na to coś i oglądać.
13
Można się śmiać z Najmana, że dostaje od każdego lanie, ale on na takiej kompromitacji zarobi więcej niż przeciętny Kowalski przez 5 lat ciężkiej pracy .
0
Beckham z tego Klasyku 03/04 mi przypominał Griezmanna.
1
@IronSanHybrid No i tak się kończy ćwiczenie w domu.
1
@zawsze_barca Ona ma 19 lat? Wygląda na dużo więcej gdzieś 28. Takie arbuzy naturalne? No w to bym już prędzej uwierzył, bo latynoski mają przeważnie duże piersi.
0
@Danny Gaucho Powiedziałem jej, że temperaturę się sprawdza w inny sposób np przykłada usta do czoła. No, tym bym nie pogardził, bo to najładniejsza dziewczyna w robocie :D
0
Dzisiaj w robocie się przestraszyłem. Koleżanka sprawdza nam od 2 tyg temperaturę i pojawiło się u mnie ponad 38 stopni. Na szczęście sprawdzała jakimś starym i zepsutym termometrem, bo inni mieli podobnie, a nikt się źle nie czuł. Jakbym miał taką temperaturę, to bym nawet nie mógł wstać, bo by mnie rozłożyło, a o robocie nie ma, co mówić.
0
@tobiasson92 W 1 dzień, to byś za wiele nie zrobił.
0
@Barca1992 Na pewno tam jest.
0
@Janiama Oby na całym świecie już było coraz mniej.
0
@MontelQ Ale to nie EA zrobiła, a poza tym trzeba o czymś pisać.
5
Jedną z najgorszych decyzji Barcelony, to podpisywanie umowy z tą marną podróbką Fify.
0
@SuperPatsonFCB Media wiedzą lepiej niż lekarze? :D
0
@NaFazieHitman Szczęśliwym głupcem? Nie, lepiej być histerykiem i niszczyć sobie psychikę.
1
@MichalZZZ Norrisa się nie da przebić. Żarty o Ibrze nie mają takiego przebicia jak o słynnym aktorze.
0
@13th No, nie bez przesady. Tego świństwa nie spróbuje, to gorsze niż sernik z rodzynkami.
0
@IronSanHybrid Taki plik banknotów za mydło i 1 rolkę papieru toaletowego? :D
3
@TheMugShot Ramos chyba tylko ze względu na dużo goli w tamtym sezonie.
6
@NaFazieHitman Kup sobie trumnę i się w niej już połóż.
0
@Nocturno To raczej nie ma, co tego pracownika służby zdrowia i firmy farmaceutycznej słuchać, bo tylko panikuje.
27
@Janiama Ty akurat panikujesz już od 2 tygodni.
2
Najlepiej zachować spokój i trzeźwość umysłu. No, może nie dzisiaj tą trzeźwość, bo jest weekend, ale po weekendzie jak najbardziej. 2 miesiące i sytuacja wróci do normy.