1

Sytuacja po RSSS z 2015, to w porównaniu do tego, to nic. Według mnie w klubie muszą zostać przeprowadzone ogromne zmiany. Samo wywalenie obecnego nic nie da. Mam na myśli pewnych zawodników, ale nie piszę tu o Messim.

0

@Messibestplayerintheworld Jak Suarez był to też nie miał z kim grać.

0

@AnnaMarianna Może zainspirujecie się tym postem i też wreszcie napiszecie coś mądrego :D

4

@Kacper1432 Trudno ocenić jego styl, dla mnie to podwieszony napastnik. Według mnie tylko do Bundesligi się nadaje, a jeszcze konkretniej to tylko do Bayernu. Dziwny typ zawodnika takiego jeszcze nie widziałem.

0

@kkbarca Z całym szacunkiem do Abidala, ale wiedział na co się pisze.

1

@Triv44 Z fazy grupowej? Nie miałbym nic przeciwko temu.

0

@Bykunn Podaj kandydata lepszego niż Andrzejek.

1

@cracker Nie masz 100% pewności, że tak by się stało.

9

@koksik2700 Ja tam Messiego bym nie skreślał, bo widać u niego ciągły głód na trofea w przeciwieństwie do takiego Alby.

0

@vangoor Takich rzeczy o raku, to nawet nie mów, bo nawet nie wiesz jak to jest straszna choroba.

0

@Denver Jakby było wszystko cacy, to Valverde nie zostałby zwolniony. Poza tym nietykalni piłkarze jak Alba, Pique, Messi czy kiedyś Rakitic wypowiadali się o Valverde w samych superlatywach.

1

@th@les Już w ostatnim sezonie Enrique dobrze nie było. Przyszedł Valdek zdobył 2 Mistrzostwa i Puchar, ale doszły do tego rzeczy, które przyćmiły jego osiągnięcia Rzym, Anfield to tylko kilka z nich.

10

Wypowiedź Abidala bez sensu, bo już nie ma Valdka, ale odpowiedz Messiego też jest nie na miejscu. Valverde pozwolił sobie wejść na głowę i piłkarze robili co chcieli, a jak przyszedł Setien, to piknik się skończył i już tak fajnie nie było.

2

@Odesseiron W obecnej sytuacji zamiana Dembele+ kasa na Neymara, to z deszczu pod rynnę. Brazylijczyk ma w ogóle nie mniejsze problemy z kontuzjami i jeszcze łapie je w kompromitujący sposób. Kiedyś byłoby nie do pomyślenia, że zawodnik z TOPu może w taki sposób olewać klub.

4

Alba nawet nie potrafi wybić.

4

Świetne podanie Rakitica do Semedo. Portugalczyk wystawia patelnie do Griezmanna i Francuz pudłuje. Nic dziwnego, że Antoś jest dzisiaj pomijany w podaniach przez kolegów.

0

Falco jak Ty mnie w tym momencie zaimponowałeś i Lecce prowadzi 3-0 z Torino, co za bomba!

0

@TheNekro94 Ja pamiętam czasy jak jeszcze nie było La Ramblii, ZP, głupich wywiadów i było więcej normalnych użytkowników, to były piękne czasy.

0

@TheNekro94 Ale masz długi staż tutaj i napisałeś dużo normalnych komentarzy. Ty tutaj pamiętasz czasy, których inni nie pamiętają.

0

@Hiacynk Wątpię, że w tym sezonie De Ligt będzie grzał ławę kosztem Chielliniego, który pauzuje ponad pół sezonu i ma 35 lat.

1

Pique obchodzi dzisiaj 33 urodziny, a Shakira 43. Nigdy bym nie pomyślał, że jest między nimi aż taka różnica.

4

@LoveValverde Klopp nie ma żadnego paktu z diabłem.

3

@KacperVEB No, bo Ty pokazałeś, że masz mózg...

2

@ViscaBarca123 Niby znasz się na młodzikach, a jednak teraz piszesz głupoty. W ostatnich latach nie mieliśmy młodzików, którzy by się przebili do kadry, a co dopiero do wyjściowej 11.

1

@mikiiki No nie do końca pograł w piłeczkę, bo pograć w piłeczkę mógł taki Marcin Żewłakow, a Kowal był jednym z najlepszych Polskich piłkarzy swoich czasów. Co nie zmienia faktu, że chłopina pieprzy od rzeczy podobnie jak Boniek, który piłkarzem był jednym z najlepszych w historii Reprezentacji Polski.

0

Ten cały Fernandes pachnie następnym Douglasem lub Keirrisonem. Obym się mylił, ale prawdopodobnie tak może być.

0

@zadafcb Nie potrafię przeczytać całej tej liczby :D

0

@Kuczek Ostatnio jak byłem to nawet przyjął 20 zł. U mnie ksiądz jest raczej spoko, bo poprzedni to by chciał zielone jak nie żółte.

1

@Janiama Można się śmiać, bo jak Polak może być lepszą opcją od Hiszpana? Arek jest lepszą opcją i pewnie tańszą.

1

@Adamski69 Ciekawe komu się chciało takie pierdoły wymyślać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?