2

@IronSanHybrid Takie rzeczy najczęściej piszą trolle lub debile, a na takich szkoda zwracać uwagi. Przecież podobnie było z zawodnikami naszego klubu komentarze typu "Messi się skończył".

1

@IronSanHybrid Nie jestem za księżmi, ale też nie można wsadzać wszystkich do jednego wora. Rok temu był i grosza nie chciał.

2

@kubix05 Ojciec mi opowiadał, że było ponad -20 stopni i przy tym obecnie zimy, to jak lato.

0

@puyol_presidend5 Kolega w szkole szpanował Malboro Goldami...

1

@Chwytliwy United żeby powrócić do światowego poziomu powinno się przede wszystkim pozbyć zawodników pokroju Lingarda.

0

@damianex10 No, ale teraz ma dobre ponad 30 lat więcej, a poza tym matka mojego kolegi jest z 9-10 lat od niej młodsza i też najlepiej nie wygląda, a też według zdjęć, które mi pokazywał była laską.

4

Dla zainteresowanych. Top Gun leci na Polsacie. Kelly McGillis była niezłą laską. Wa szkole miałem koleżankę, co była do niej bardzo podobna, ale miała trochę dłuższe włosy :D

1

Nikt nie słucha Ronniego Ferrariego podobnie jak Disco Polo, a ma ponad 105 mln wyświetleń na Youtube :D

1

Bo ty jesteś zajebista powinno być... Co oni z tą cenzurą mają?

15

Natalia Oreiro pierwsza miłość z dzieciństwa obok Kasi z 13 posterunku.

6

@Bykunn Teraz się szuka dziury w całym.

2

@ClassicRock Nie chcesz, to nie strzelaj, ale nie narzucaj innym, co mają robić.

0

@bixmix Mój ojciec też ostatnio został ochlapany przez syna sąsiada jak się spieszył do pracy, ale poszedł, spokojnie wyjaśnił tą sprawę, chłopak przeprosił i jeszcze chciał dać kasę na pralnie, ale mojemu ojcu starczyły przeprosiny. Nie zadzwonił do mnie i nie poszliśmy go skatować. Zresztą to będę porównywał własnego ojca i siebie do jakiś śmieci.

0

@Esteban_ Kto Ci bana życzy? Powiedz kto, to znajdziemy jakieś rozwiązanie :D

2

@HassanMubarak No, bo pewnie by sobie nie poradzili solo, to go wzięli i to jeszcze z bronią. @bixmix To już nie pierwsza taka sytuacja. Nie wiem, co Ci ludzie mają w głowach i nie wyobrażam sobie skatowania kogoś na śmierć i do tego ta kara za zabójstwo, jakby okradli jakiś sklep...

0

@FeloRPS Słaby, to jest najwyżej twój komentarz.

0

@Chwytliwy Jak Alcacer odejdzie, a Haaland wypali, to BVB nie będzie płakało po naszym byłym zawodniku. Do końca sezonu wytrwają z 1 napastnikiem, a poza tym na tamtej pozycji może zagrać Reus czy Gotze jak Norweg dostanie zadyszki.

8

@FDJ Jeśli chodzi o zrzucania wszystkiego na głowę Messiego, to się zgodzę.

1

@Chwytliwy No i przynajmniej odpadł z LM i dalej będzie grał w LM. BVB będzie miało na LM napastnika. Można powiedzieć, że same +. Nie zdziwię się jak Haalanda bramki wywalą PSG z LM.

1

@Striker Tak? To teraz już wiem :D

0

@Striker Łukasz uciekaj szybko.

11

@Hushovt Uważaj, bo ktoś Ci znowu napisze "Nie podoba się, to po, co czytasz?"

3

@th@les Pierwsze słyszę, ale oby tak :D

1

@Chwytliwy Maciek potrafi się normalnie wypowiedzieć merytorycznie, a dyskusja Silvano, to kolejna próba wywołania gównoburzy, ale to użytkownicy motywują go do takich wpisów.

0

@marcin000019 Raczej nie :)

0

@PatrykBarcelona Znowu wraca mokry sen Valverde. Trzeba krzyknąć "wstawaj Valdek zes..łeś się."

1

@shinthps Ja tam Cie lubię jak sąsiada. Chociaż pierwszy raz Ciebie tutaj widzę.

1

@Danny Gaucho No i jest jakieś 25 lat starszy.

1

@bixmix Po prostu boli fakt, że ta strona z roku na rok obniża poziom. Jakieś ZP można jeszcze przeboleć, ale wywiady z użytkownikiem, który publicznie jedzie po innym użytkowniku są nie na miejscu.

0

@Avada Kedavra Nie zapomnij przed tym sobie zrobić popcornu. Masz inne zdanie i jesteś niedobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?