@IronSanHybrid Takie rzeczy najczęściej piszą trolle lub debile, a na takich szkoda zwracać uwagi. Przecież podobnie było z zawodnikami naszego klubu komentarze typu "Messi się skończył".
@damianex10 No, ale teraz ma dobre ponad 30 lat więcej, a poza tym matka mojego kolegi jest z 9-10 lat od niej młodsza i też najlepiej nie wygląda, a też według zdjęć, które mi pokazywał była laską.
Dla zainteresowanych. Top Gun leci na Polsacie. Kelly McGillis była niezłą laską. Wa szkole miałem koleżankę, co była do niej bardzo podobna, ale miała trochę dłuższe włosy :D
@bixmix Mój ojciec też ostatnio został ochlapany przez syna sąsiada jak się spieszył do pracy, ale poszedł, spokojnie wyjaśnił tą sprawę, chłopak przeprosił i jeszcze chciał dać kasę na pralnie, ale mojemu ojcu starczyły przeprosiny. Nie zadzwonił do mnie i nie poszliśmy go skatować. Zresztą to będę porównywał własnego ojca i siebie do jakiś śmieci.
@HassanMubarak No, bo pewnie by sobie nie poradzili solo, to go wzięli i to jeszcze z bronią. @bixmix To już nie pierwsza taka sytuacja. Nie wiem, co Ci ludzie mają w głowach i nie wyobrażam sobie skatowania kogoś na śmierć i do tego ta kara za zabójstwo, jakby okradli jakiś sklep...
@Chwytliwy Jak Alcacer odejdzie, a Haaland wypali, to BVB nie będzie płakało po naszym byłym zawodniku. Do końca sezonu wytrwają z 1 napastnikiem, a poza tym na tamtej pozycji może zagrać Reus czy Gotze jak Norweg dostanie zadyszki.
@Chwytliwy No i przynajmniej odpadł z LM i dalej będzie grał w LM. BVB będzie miało na LM napastnika. Można powiedzieć, że same +. Nie zdziwię się jak Haalanda bramki wywalą PSG z LM.
@Chwytliwy Maciek potrafi się normalnie wypowiedzieć merytorycznie, a dyskusja Silvano, to kolejna próba wywołania gównoburzy, ale to użytkownicy motywują go do takich wpisów.
@bixmix Po prostu boli fakt, że ta strona z roku na rok obniża poziom. Jakieś ZP można jeszcze przeboleć, ale wywiady z użytkownikiem, który publicznie jedzie po innym użytkowniku są nie na miejscu.
2
@IronSanHybrid Takie rzeczy najczęściej piszą trolle lub debile, a na takich szkoda zwracać uwagi. Przecież podobnie było z zawodnikami naszego klubu komentarze typu "Messi się skończył".
1
@IronSanHybrid Nie jestem za księżmi, ale też nie można wsadzać wszystkich do jednego wora. Rok temu był i grosza nie chciał.
2
@kubix05 Ojciec mi opowiadał, że było ponad -20 stopni i przy tym obecnie zimy, to jak lato.
0
@puyol_presidend5 Kolega w szkole szpanował Malboro Goldami...
1
@Chwytliwy United żeby powrócić do światowego poziomu powinno się przede wszystkim pozbyć zawodników pokroju Lingarda.
0
@damianex10 No, ale teraz ma dobre ponad 30 lat więcej, a poza tym matka mojego kolegi jest z 9-10 lat od niej młodsza i też najlepiej nie wygląda, a też według zdjęć, które mi pokazywał była laską.
4
Dla zainteresowanych. Top Gun leci na Polsacie. Kelly McGillis była niezłą laską. Wa szkole miałem koleżankę, co była do niej bardzo podobna, ale miała trochę dłuższe włosy :D
1
Nikt nie słucha Ronniego Ferrariego podobnie jak Disco Polo, a ma ponad 105 mln wyświetleń na Youtube :D
1
Bo ty jesteś zajebista powinno być... Co oni z tą cenzurą mają?
15
Natalia Oreiro pierwsza miłość z dzieciństwa obok Kasi z 13 posterunku.
6
@Bykunn Teraz się szuka dziury w całym.
2
@ClassicRock Nie chcesz, to nie strzelaj, ale nie narzucaj innym, co mają robić.
0
@bixmix Mój ojciec też ostatnio został ochlapany przez syna sąsiada jak się spieszył do pracy, ale poszedł, spokojnie wyjaśnił tą sprawę, chłopak przeprosił i jeszcze chciał dać kasę na pralnie, ale mojemu ojcu starczyły przeprosiny. Nie zadzwonił do mnie i nie poszliśmy go skatować. Zresztą to będę porównywał własnego ojca i siebie do jakiś śmieci.
0
@Esteban_ Kto Ci bana życzy? Powiedz kto, to znajdziemy jakieś rozwiązanie :D
2
@HassanMubarak No, bo pewnie by sobie nie poradzili solo, to go wzięli i to jeszcze z bronią. @bixmix To już nie pierwsza taka sytuacja. Nie wiem, co Ci ludzie mają w głowach i nie wyobrażam sobie skatowania kogoś na śmierć i do tego ta kara za zabójstwo, jakby okradli jakiś sklep...
0
@FeloRPS Słaby, to jest najwyżej twój komentarz.
0
@Chwytliwy Jak Alcacer odejdzie, a Haaland wypali, to BVB nie będzie płakało po naszym byłym zawodniku. Do końca sezonu wytrwają z 1 napastnikiem, a poza tym na tamtej pozycji może zagrać Reus czy Gotze jak Norweg dostanie zadyszki.
8
@FDJ Jeśli chodzi o zrzucania wszystkiego na głowę Messiego, to się zgodzę.
1
@Chwytliwy No i przynajmniej odpadł z LM i dalej będzie grał w LM. BVB będzie miało na LM napastnika. Można powiedzieć, że same +. Nie zdziwię się jak Haalanda bramki wywalą PSG z LM.
1
@Striker Tak? To teraz już wiem :D
0
@Striker Łukasz uciekaj szybko.
11
@Hushovt Uważaj, bo ktoś Ci znowu napisze "Nie podoba się, to po, co czytasz?"
3
@th@les Pierwsze słyszę, ale oby tak :D
1
@Chwytliwy Maciek potrafi się normalnie wypowiedzieć merytorycznie, a dyskusja Silvano, to kolejna próba wywołania gównoburzy, ale to użytkownicy motywują go do takich wpisów.
0
@marcin000019 Raczej nie :)
0
@PatrykBarcelona Znowu wraca mokry sen Valverde. Trzeba krzyknąć "wstawaj Valdek zes..łeś się."
1
@shinthps Ja tam Cie lubię jak sąsiada. Chociaż pierwszy raz Ciebie tutaj widzę.
1
@Danny Gaucho No i jest jakieś 25 lat starszy.
1
@bixmix Po prostu boli fakt, że ta strona z roku na rok obniża poziom. Jakieś ZP można jeszcze przeboleć, ale wywiady z użytkownikiem, który publicznie jedzie po innym użytkowniku są nie na miejscu.
0
@Avada Kedavra Nie zapomnij przed tym sobie zrobić popcornu. Masz inne zdanie i jesteś niedobry.