Nieważne czy jestem przeciwnikiem czy zwolennikiem Valverde, to po tym, co odwalił zarząd nie chciałbym, żeby został. "Sorry Gargamelu jednak do końca sezonu zostajesz, bo Xavi nie chcę teraz przyjść i w Lato Ciebie zastąpi." Jak to wygląda? No, chyba że to wszystko wyssane z palca bzdury pismaków, ale za dużo osób o tym pisało bym mógł tak uważać.
@Ratamahatta Masz tutaj na myśli jakiego konkretnego użytkownika/użytkowników? Bo kilka osób by się znalazło np tych co chcą Valverde na następny sezon, ale to najpewniej trolle.
@norbi77 Też mnie to zastanawia, bo ten SPH, to trofeum najmniej cenne ze wszystkich 6, a po tej porażce się rozpętała większa burza niż np po Liverpoolu.
@NGTRX Wiadomo, że nastolatki będą stękać, że nie ma trypletu lub "Valverde wróć", ale myślę, że pod wodzą Xaviego jakiś puchar wygramy i to jeszcze w tym sezonie.
Według mnie Xavi przywróci Barcelonie dawny blask, który wykorzenił Valverde. Nie mówię, że Ernesto jest złym trenerem, bo jest dobrym trenerem, ale nie na Barcelonę, to pokazały nie tylko spotkania z Romą, Liverpoolem czy Valencią, ale wiele innych, a te 2 ostanie wymienione mecze zniszczyły tylko Barcę Ernesto. Oczywiście nie pisze o stylu Barcy Guardioli, bo to już jest w futbolu niepraktyczne, ale o czymś nowym, co np wniósł do Barcy Lucho wniesie coś nowego Xavi.
@DanielVeB Akurat to, że została jeszcze grupka zawodników i może być to sporym + dla Hiszpana, bo z grupki zawodników, którymi grał dłużej niż sezon zostali Pique, Alba, Busquets i Messi, a z nimi Generał miał bardzo dobre relacje i mieli do niego duży szacunek, a zawodnicy jak Suarez, Rakitic, Ter Stegen, Roberto powinni mieć do niego respekt taki jakiego nie mieli do Valverde. Xavi potrafił ustawić Neymara na paradzie. Więc z żadnymi zawodnikami nie powinien mieć problemów. Wolę liczyć, że nowy trener + Legenda klubu wypali u nas na ławce niż dawać kolejne szanse Ernesto.
Małgorzata Foremniak to niezła laska i trzeba to przyznać. Matką mogła by moją być, ale się kobieta trzyma, a ma 53 lata. Figura też kiedyś dawała radę.
VAR to jest najlepszy system jaki znalazł się w piłce nożnej, ale jak korzystają z niego ludzie, którzy nie mają o nim pojęcia lub nie chcą mieć, to wygląda, że ten system jest niepotrzebny.
Już dzisiaj po wypłacie, ale nawet się człowiek nie ma ochoty piwa napić patrząc, co się dzieje w ukochanym klubie i tu nawet nie chodzi o wczorajszy mecz, który i tak był jednym z lepszych w tym sezonie, ale tutaj chodzi o to, że trener broni zawodników, a zawodnicy trenera i wychodzi, że nikt nie jest obecnej sytuacji winny, a zarząd to ludzie bez jaj, honoru i nie potrafią nic z tym zrobić.
@norbi77 To następnym razem przykładowo jak Pique sfauluje we własnym polu karnym zawodnika drużyny przeciwnej, to niech dostanie żółtko, a gra zostanie wznowiona od naszej bramki :D
@cules100pro Przecież wie, że to jest jego ostatni sezon w Barcelonie, to po co się ma wysilać? Jakby mnie chcieli zwolnić z dobrze płatnej roboty i by już to było przesądzone, to też bym się nie starał.
@itmustbejoke Messi, to Messi wiadomo jest z innej galaktyki i absolutnie nietykalny od lat, bo jest cały czas najlepszy na świecie, ale mnie martwi, że zawodnicy wymienieni przez Ciebie i @T_TG mają prawie taki sam status nietykalnych, co nasz Leo.
@D44H Jak oglądasz od 17/18 to akurat dużo rzeczy jeszcze nie widziałeś, a tych kabaretów jak napisałeś jest najwięcej właśnie od czasów kiedy oglądasz regularnie Barcę. Wpadki wpadkami, ale w ostatnich 3 sezonach było tego za dużo. Dzisiaj się trafił lepszy mecz, ale ten 1 mecz nie przykryje 10 słabych z tego sezonu, a tym bardziej, że skończył się porażką.
@robsesh Dzisiaj kierownik z nami pracował, a to się nie trafiło od kiedy tam pracuję czyli jakieś 2 lata... Musieliśmy włączyć 5/6 bieg i lekko nie było. Facet, który przychodzi do nas tylko żeby uścisnąć nam rękę na powitanie i zawsze w koszuli elegancki się przebrał i pracował z nami? To musiało być polecenie z góry. :D
W tym sezonie nie wierzę w zdobycie LM. Ostatnio taką sytuacje miałem w sezonach 2012 2013 i kolejnym z Martino. Byłbym pozytywnie zaskoczony jakby, tak się stało, ale też nie wiele by się zmieniło w następnym sezonie. Barca z sezonu 2012 2013 była resztkami Pepa i tylko w lidze była mocna, a Barca Martino była zgnojona i zmieszana z błotem, bo Tata chciał coś zmienić. Dalej uważam, że Valverde dostał dużo więcej zaufania niż Argentyńczyk.
I nagle wiele osób myśli, że zwolnią Valverde, bo odpadł z jakiegoś SPH? Nie zwolnili go po kompromitacjach, z Romą, Liverpoolem i Valencią, to zrobią to po superpucharze? Od dzisiejszego meczu przynajmniej mnie oczy aż tak nie bolały jak od ostatnich popisów naszego zespołu, to był sporo lepszy mecz niż 5 ostatnich. Odpaść w takim stylu, to nie jest wstyd. Wstyd to mecze wymienione wyżej i np z Espanyolem.
0
Nieważne czy jestem przeciwnikiem czy zwolennikiem Valverde, to po tym, co odwalił zarząd nie chciałbym, żeby został. "Sorry Gargamelu jednak do końca sezonu zostajesz, bo Xavi nie chcę teraz przyjść i w Lato Ciebie zastąpi." Jak to wygląda? No, chyba że to wszystko wyssane z palca bzdury pismaków, ale za dużo osób o tym pisało bym mógł tak uważać.
0
@Ratamahatta Masz tutaj na myśli jakiego konkretnego użytkownika/użytkowników? Bo kilka osób by się znalazło np tych co chcą Valverde na następny sezon, ale to najpewniej trolle.
1
@norbi77 Też mnie to zastanawia, bo ten SPH, to trofeum najmniej cenne ze wszystkich 6, a po tej porażce się rozpętała większa burza niż np po Liverpoolu.
0
@NGTRX Wiadomo, że nastolatki będą stękać, że nie ma trypletu lub "Valverde wróć", ale myślę, że pod wodzą Xaviego jakiś puchar wygramy i to jeszcze w tym sezonie.
0
Według mnie Xavi przywróci Barcelonie dawny blask, który wykorzenił Valverde. Nie mówię, że Ernesto jest złym trenerem, bo jest dobrym trenerem, ale nie na Barcelonę, to pokazały nie tylko spotkania z Romą, Liverpoolem czy Valencią, ale wiele innych, a te 2 ostanie wymienione mecze zniszczyły tylko Barcę Ernesto. Oczywiście nie pisze o stylu Barcy Guardioli, bo to już jest w futbolu niepraktyczne, ale o czymś nowym, co np wniósł do Barcy Lucho wniesie coś nowego Xavi.
3
@Rewolucja123 No, czyli według Polskiego prawa jest już legalna :)
0
@DanielVeB Akurat to, że została jeszcze grupka zawodników i może być to sporym + dla Hiszpana, bo z grupki zawodników, którymi grał dłużej niż sezon zostali Pique, Alba, Busquets i Messi, a z nimi Generał miał bardzo dobre relacje i mieli do niego duży szacunek, a zawodnicy jak Suarez, Rakitic, Ter Stegen, Roberto powinni mieć do niego respekt taki jakiego nie mieli do Valverde. Xavi potrafił ustawić Neymara na paradzie. Więc z żadnymi zawodnikami nie powinien mieć problemów. Wolę liczyć, że nowy trener + Legenda klubu wypali u nas na ławce niż dawać kolejne szanse Ernesto.
0
@Coutinho007 Mimo, że jutro jest robota, to by się coś wypiło :D
8
@KamQiX No, że chyba za dużo się nie może śmiać, bo coś mu się stanie? :D
0
Małgorzata Foremniak to niezła laska i trzeba to przyznać. Matką mogła by moją być, ale się kobieta trzyma, a ma 53 lata. Figura też kiedyś dawała radę.
0
@norbi77 Ciepło się robi na sercu od takich wypowiedzi.
5
VAR to jest najlepszy system jaki znalazł się w piłce nożnej, ale jak korzystają z niego ludzie, którzy nie mają o nim pojęcia lub nie chcą mieć, to wygląda, że ten system jest niepotrzebny.
0
@VamosRakieta To bym się musiał upić i to na smutno.
2
Już dzisiaj po wypłacie, ale nawet się człowiek nie ma ochoty piwa napić patrząc, co się dzieje w ukochanym klubie i tu nawet nie chodzi o wczorajszy mecz, który i tak był jednym z lepszych w tym sezonie, ale tutaj chodzi o to, że trener broni zawodników, a zawodnicy trenera i wychodzi, że nikt nie jest obecnej sytuacji winny, a zarząd to ludzie bez jaj, honoru i nie potrafią nic z tym zrobić.
8
@KmN My mieliśmy wuefiste w szkole podobnego do Valverde. Dał nam piłkę i róbta co chceta, bo telefon ważniejszy. :D
2
@norbi77 To następnym razem przykładowo jak Pique sfauluje we własnym polu karnym zawodnika drużyny przeciwnej, to niech dostanie żółtko, a gra zostanie wznowiona od naszej bramki :D
9
@amanter No i za twoimi głupimi komentarzami również.
0
@cules100pro Przecież wie, że to jest jego ostatni sezon w Barcelonie, to po co się ma wysilać? Jakby mnie chcieli zwolnić z dobrze płatnej roboty i by już to było przesądzone, to też bym się nie starał.
0
@kerouac Obrońcy na boisku i obrońcy Valverde, bo dobrze wiedzą, że ich nie ruszy.
1
@Kengo Jakby, tak nie powiedział, to by oglądał EURO z tej samej perspektywy, co my :D
1
@itmustbejoke Messi, to Messi wiadomo jest z innej galaktyki i absolutnie nietykalny od lat, bo jest cały czas najlepszy na świecie, ale mnie martwi, że zawodnicy wymienieni przez Ciebie i @T_TG mają prawie taki sam status nietykalnych, co nasz Leo.
2
@D44H Jak oglądasz od 17/18 to akurat dużo rzeczy jeszcze nie widziałeś, a tych kabaretów jak napisałeś jest najwięcej właśnie od czasów kiedy oglądasz regularnie Barcę. Wpadki wpadkami, ale w ostatnich 3 sezonach było tego za dużo. Dzisiaj się trafił lepszy mecz, ale ten 1 mecz nie przykryje 10 słabych z tego sezonu, a tym bardziej, że skończył się porażką.
0
@amanter Przeczytaj jeszcze raz i może pożniej odpiszesz z sensem.
1
@robsesh Dzisiaj kierownik z nami pracował, a to się nie trafiło od kiedy tam pracuję czyli jakieś 2 lata... Musieliśmy włączyć 5/6 bieg i lekko nie było. Facet, który przychodzi do nas tylko żeby uścisnąć nam rękę na powitanie i zawsze w koszuli elegancki się przebrał i pracował z nami? To musiało być polecenie z góry. :D
0
W tym sezonie nie wierzę w zdobycie LM. Ostatnio taką sytuacje miałem w sezonach 2012 2013 i kolejnym z Martino. Byłbym pozytywnie zaskoczony jakby, tak się stało, ale też nie wiele by się zmieniło w następnym sezonie. Barca z sezonu 2012 2013 była resztkami Pepa i tylko w lidze była mocna, a Barca Martino była zgnojona i zmieszana z błotem, bo Tata chciał coś zmienić. Dalej uważam, że Valverde dostał dużo więcej zaufania niż Argentyńczyk.
4
@sebo939 Mylisz hejtera z krytykiem :D
6
@student97r Nawet nie wiem po co o tym wspomniałeś i co to ma do rzeczy?
3
@Jakchcesz A ja bym chciał mieć takiego kierownika w robocie jak Valverde. :D , a mamy kogoś pokroju Kloppa czy Simeone :)
1
@KamQiX W takim momencie, to najlepiej się nic nie odzywać, bo można tylko dolać oliwy do ognia.
16
I nagle wiele osób myśli, że zwolnią Valverde, bo odpadł z jakiegoś SPH? Nie zwolnili go po kompromitacjach, z Romą, Liverpoolem i Valencią, to zrobią to po superpucharze? Od dzisiejszego meczu przynajmniej mnie oczy aż tak nie bolały jak od ostatnich popisów naszego zespołu, to był sporo lepszy mecz niż 5 ostatnich. Odpaść w takim stylu, to nie jest wstyd. Wstyd to mecze wymienione wyżej i np z Espanyolem.