0

Nieważne czy jestem przeciwnikiem czy zwolennikiem Valverde, to po tym, co odwalił zarząd nie chciałbym, żeby został. "Sorry Gargamelu jednak do końca sezonu zostajesz, bo Xavi nie chcę teraz przyjść i w Lato Ciebie zastąpi." Jak to wygląda? No, chyba że to wszystko wyssane z palca bzdury pismaków, ale za dużo osób o tym pisało bym mógł tak uważać.

0

@Ratamahatta Masz tutaj na myśli jakiego konkretnego użytkownika/użytkowników? Bo kilka osób by się znalazło np tych co chcą Valverde na następny sezon, ale to najpewniej trolle.

1

@norbi77 Też mnie to zastanawia, bo ten SPH, to trofeum najmniej cenne ze wszystkich 6, a po tej porażce się rozpętała większa burza niż np po Liverpoolu.

0

@NGTRX Wiadomo, że nastolatki będą stękać, że nie ma trypletu lub "Valverde wróć", ale myślę, że pod wodzą Xaviego jakiś puchar wygramy i to jeszcze w tym sezonie.

0

Według mnie Xavi przywróci Barcelonie dawny blask, który wykorzenił Valverde. Nie mówię, że Ernesto jest złym trenerem, bo jest dobrym trenerem, ale nie na Barcelonę, to pokazały nie tylko spotkania z Romą, Liverpoolem czy Valencią, ale wiele innych, a te 2 ostanie wymienione mecze zniszczyły tylko Barcę Ernesto. Oczywiście nie pisze o stylu Barcy Guardioli, bo to już jest w futbolu niepraktyczne, ale o czymś nowym, co np wniósł do Barcy Lucho wniesie coś nowego Xavi.

3

@Rewolucja123 No, czyli według Polskiego prawa jest już legalna :)

0

@DanielVeB Akurat to, że została jeszcze grupka zawodników i może być to sporym + dla Hiszpana, bo z grupki zawodników, którymi grał dłużej niż sezon zostali Pique, Alba, Busquets i Messi, a z nimi Generał miał bardzo dobre relacje i mieli do niego duży szacunek, a zawodnicy jak Suarez, Rakitic, Ter Stegen, Roberto powinni mieć do niego respekt taki jakiego nie mieli do Valverde. Xavi potrafił ustawić Neymara na paradzie. Więc z żadnymi zawodnikami nie powinien mieć problemów. Wolę liczyć, że nowy trener + Legenda klubu wypali u nas na ławce niż dawać kolejne szanse Ernesto.

0

@Coutinho007 Mimo, że jutro jest robota, to by się coś wypiło :D

8

@KamQiX No, że chyba za dużo się nie może śmiać, bo coś mu się stanie? :D

0

Małgorzata Foremniak to niezła laska i trzeba to przyznać. Matką mogła by moją być, ale się kobieta trzyma, a ma 53 lata. Figura też kiedyś dawała radę.

0

@norbi77 Ciepło się robi na sercu od takich wypowiedzi.

5

VAR to jest najlepszy system jaki znalazł się w piłce nożnej, ale jak korzystają z niego ludzie, którzy nie mają o nim pojęcia lub nie chcą mieć, to wygląda, że ten system jest niepotrzebny.

0

@VamosRakieta To bym się musiał upić i to na smutno.

2

Już dzisiaj po wypłacie, ale nawet się człowiek nie ma ochoty piwa napić patrząc, co się dzieje w ukochanym klubie i tu nawet nie chodzi o wczorajszy mecz, który i tak był jednym z lepszych w tym sezonie, ale tutaj chodzi o to, że trener broni zawodników, a zawodnicy trenera i wychodzi, że nikt nie jest obecnej sytuacji winny, a zarząd to ludzie bez jaj, honoru i nie potrafią nic z tym zrobić.

8

@KmN My mieliśmy wuefiste w szkole podobnego do Valverde. Dał nam piłkę i róbta co chceta, bo telefon ważniejszy. :D

2

@norbi77 To następnym razem przykładowo jak Pique sfauluje we własnym polu karnym zawodnika drużyny przeciwnej, to niech dostanie żółtko, a gra zostanie wznowiona od naszej bramki :D

9

@amanter No i za twoimi głupimi komentarzami również.

0

@cules100pro Przecież wie, że to jest jego ostatni sezon w Barcelonie, to po co się ma wysilać? Jakby mnie chcieli zwolnić z dobrze płatnej roboty i by już to było przesądzone, to też bym się nie starał.

0

@kerouac Obrońcy na boisku i obrońcy Valverde, bo dobrze wiedzą, że ich nie ruszy.

1

@Kengo Jakby, tak nie powiedział, to by oglądał EURO z tej samej perspektywy, co my :D

1

@itmustbejoke Messi, to Messi wiadomo jest z innej galaktyki i absolutnie nietykalny od lat, bo jest cały czas najlepszy na świecie, ale mnie martwi, że zawodnicy wymienieni przez Ciebie i @T_TG mają prawie taki sam status nietykalnych, co nasz Leo.

2

@D44H Jak oglądasz od 17/18 to akurat dużo rzeczy jeszcze nie widziałeś, a tych kabaretów jak napisałeś jest najwięcej właśnie od czasów kiedy oglądasz regularnie Barcę. Wpadki wpadkami, ale w ostatnich 3 sezonach było tego za dużo. Dzisiaj się trafił lepszy mecz, ale ten 1 mecz nie przykryje 10 słabych z tego sezonu, a tym bardziej, że skończył się porażką.

0

@amanter Przeczytaj jeszcze raz i może pożniej odpiszesz z sensem.

1

@robsesh Dzisiaj kierownik z nami pracował, a to się nie trafiło od kiedy tam pracuję czyli jakieś 2 lata... Musieliśmy włączyć 5/6 bieg i lekko nie było. Facet, który przychodzi do nas tylko żeby uścisnąć nam rękę na powitanie i zawsze w koszuli elegancki się przebrał i pracował z nami? To musiało być polecenie z góry. :D

0

W tym sezonie nie wierzę w zdobycie LM. Ostatnio taką sytuacje miałem w sezonach 2012 2013 i kolejnym z Martino. Byłbym pozytywnie zaskoczony jakby, tak się stało, ale też nie wiele by się zmieniło w następnym sezonie. Barca z sezonu 2012 2013 była resztkami Pepa i tylko w lidze była mocna, a Barca Martino była zgnojona i zmieszana z błotem, bo Tata chciał coś zmienić. Dalej uważam, że Valverde dostał dużo więcej zaufania niż Argentyńczyk.

4

@sebo939 Mylisz hejtera z krytykiem :D

6

@student97r Nawet nie wiem po co o tym wspomniałeś i co to ma do rzeczy?

3

@Jakchcesz A ja bym chciał mieć takiego kierownika w robocie jak Valverde. :D , a mamy kogoś pokroju Kloppa czy Simeone :)

1

@KamQiX W takim momencie, to najlepiej się nic nie odzywać, bo można tylko dolać oliwy do ognia.

16

I nagle wiele osób myśli, że zwolnią Valverde, bo odpadł z jakiegoś SPH? Nie zwolnili go po kompromitacjach, z Romą, Liverpoolem i Valencią, to zrobią to po superpucharze? Od dzisiejszego meczu przynajmniej mnie oczy aż tak nie bolały jak od ostatnich popisów naszego zespołu, to był sporo lepszy mecz niż 5 ostatnich. Odpaść w takim stylu, to nie jest wstyd. Wstyd to mecze wymienione wyżej i np z Espanyolem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?