@dymek17 Chłopie ja to nawet czasami nie mam czasu odpisać w pracy krótkiego smsa, a Ty narzekasz, że robisz w niedziele, a i tak miałeś czas wywołać gównoburze na La Rambli jak jesteś pracy...
@jeyx77x Dużo lepszym wyjściem by było granie podobnie jak za Enrique. No, może Kike powinien wprowadzić większe posiadanie piłki i z większym udziałem pomocników, ale to tyle, bo gra jak za Guardioli jest niemożliwa ze względu na zupełnie innych wykonawców i przeciwników, którzy ustawiają się, tak że nie da się już klepać jak za czasów Pepa.
Pique, który podobno wciąga nosem Lengleta wczoraj był orany jak młodzik. Zastanawiam się czy Barcelona dobrze zrobiła pozbywając się Todibo i zostając z coraz słabszym Gerardem i dwójką lewonożnych ŚO. Nie pamiętam, który klub z TOPu grał dwójką mańkutów na ŚO, ale powinien się na to zdecydować.
@myscooter Nie wiem czy Alba od czasów tamtego meczu rozegrał jakieś dobre spotkanie. Jedynie ratuję go to, że Firpo tutaj nie pasuje i jest za słaby, bo by przy lepszym rywalu grzał ławę.
@SergioTomas SPORT to śmietnik. Pamiętam jak nie było takiego płaczu gdzie były dużo gorsze spotkania jak np z Espanyolem na wyjeżdzie czy z Levante i wcale aż tak nie płakali. Bronili Valverde jak tylko się dało.
Wy myślicie, że 3 mecz Setiena będzie piękny i Barca będzie grała jak z nut. To jest dopiero jego początek. Ja bym się wstrzymał z ocenami za 10-15 spotkań.
@Kusco15 Akurat charyzma, to był najmniejszy problem jeśli chodzi o Valverde. To już nawet nie chodzi o to kucanie, ale o brak stylu, olewanie przygotowania fizycznego.
@Cwaniak4 Tebas jest prezesem LL i zawsze mówił, że jest kibicem Realu i faworyzował Real. Według mnie Casillas jako Prezydent Federacji byłby dużo bardziej obiektywny niż Tebas jako Prezes LL. Mimo, że jeden z nich to Legenda Realu, a drugi grał w piłkę, co najwyżej na dworze z kolegami.
@Granto Tam się na napastnika nie gra, tak jak w Lipsku. Werner by musiał pracować na Salaha i Mane, a nie był by nawet w 1/4, tak w tym dobry jak Firmino, który idealnie robi im miejsce.
@Messibestplayerintheworld Cenowo nie wychodzi, żeby był lepszy, bo Valencia będzie chciała za niego minimalnie 60 mln Euro, a to za dużo jak za napastnika, który strzela 10 bramek w sezonie, a w tym sezonie ma 2 w lidze... @PieN Lepsze 110 za Lautaro niż 60+ za Rodrigo, który ma prawie 29 lat.
@Coutinho007 Nie żebym bronił Valverde, ale Enrique też mówił, że skupia się na zawodnikach, których ma. Chociaż i tak pod względem charakteru, to Valdek przy Lucho był malutki
Już od Rodrigo, to bym wolał Piątka. Tańsza opcja i przynajmniej więcej bramek strzeli, ale to też nie jest napastnik jakiego bym tutaj chciał za Suareza. Marzeniem by był Lautaro, ale Inter go dopiero puści w Lato i to za gigantyczne pieniądze.
@norbi77 Dokładnie masz rację. @NaFazieHitman Mourinho sobie po prostu musiał szukać kozła ofiarnego, bo w szatni były podziały i kwasy. No i znalazł w postaci Legendy klubu.
2
@koksik2700 Akurat przywoził Coutinho i to też była farsa.
1
@BarcaInfo Kamień z serca...
5
@Kengo To już powinieneś bana dostać :D
0
@pax No, popatrz gra słabo, a i tak poza Arthurem no i może Vidalem zjada każdego naszego środkowego pomocnika.
6
Żaden Rodrigo nie jest nam potrzebny. Mamy w kadrze 4 zawodników lewonożnych Messi, Griezmann, Dembele i Perez o ile zostanie.
31
Stoch to jeden z najlepszych skoczków w historii. Ci co gadali, że się skończył powinni zamknąć na zawsze.
0
@dymek17 Chłopie ja to nawet czasami nie mam czasu odpisać w pracy krótkiego smsa, a Ty narzekasz, że robisz w niedziele, a i tak miałeś czas wywołać gównoburze na La Rambli jak jesteś pracy...
0
@jeyx77x Dużo lepszym wyjściem by było granie podobnie jak za Enrique. No, może Kike powinien wprowadzić większe posiadanie piłki i z większym udziałem pomocników, ale to tyle, bo gra jak za Guardioli jest niemożliwa ze względu na zupełnie innych wykonawców i przeciwników, którzy ustawiają się, tak że nie da się już klepać jak za czasów Pepa.
0
Pique, który podobno wciąga nosem Lengleta wczoraj był orany jak młodzik. Zastanawiam się czy Barcelona dobrze zrobiła pozbywając się Todibo i zostając z coraz słabszym Gerardem i dwójką lewonożnych ŚO. Nie pamiętam, który klub z TOPu grał dwójką mańkutów na ŚO, ale powinien się na to zdecydować.
6
@myscooter Nie wiem czy Alba od czasów tamtego meczu rozegrał jakieś dobre spotkanie. Jedynie ratuję go to, że Firpo tutaj nie pasuje i jest za słaby, bo by przy lepszym rywalu grzał ławę.
0
@Katalonbar Czasy się zmieniają. Obecnie LM jest poza naszym zasięgiem. Oczywiście wierzę w jakieś trofeum, ale na 90% nie będzie to LM.
0
@SergioTomas SPORT to śmietnik. Pamiętam jak nie było takiego płaczu gdzie były dużo gorsze spotkania jak np z Espanyolem na wyjeżdzie czy z Levante i wcale aż tak nie płakali. Bronili Valverde jak tylko się dało.
1
Ciężko, żeby po 2.5 roku luzu zapieprzali za trzech po kilku treningach z nowym trenerem.
2
Wy myślicie, że 3 mecz Setiena będzie piękny i Barca będzie grała jak z nut. To jest dopiero jego początek. Ja bym się wstrzymał z ocenami za 10-15 spotkań.
14
Uwielbiam czytać ten płacz w czasie przerwy.
1
Biorąc pod uwagę jego wiek, to talentem już nie jest, bo ma 22 lata.
42
@LeoMessi1994 Dziewczyna ma słabą psychikę.
0
@Kengo Facetowi ze zdjęcia odpowiada, ale widać, że jest sporo starszy od tych dziewczyn i nie należy do pokolenia telefonomaniaków :D
0
@Volk Oby spuchli, tak jak Roma z nami, to Juve o tytule będzie mógł pomarzyć, a szczególnie, że dalej cisną na 3 frontach.
3
@Kusco15 Akurat charyzma, to był najmniejszy problem jeśli chodzi o Valverde. To już nawet nie chodzi o to kucanie, ale o brak stylu, olewanie przygotowania fizycznego.
4
@Janiama Chyba POmidory.
2
@IronSanHybrid U mnie było słonecznie, ale jak byłem w pracy...
0
@Hakiru Kto to ten Reinier? Poważnie pytam.
0
@Cwaniak4 Tebas jest prezesem LL i zawsze mówił, że jest kibicem Realu i faworyzował Real. Według mnie Casillas jako Prezydent Federacji byłby dużo bardziej obiektywny niż Tebas jako Prezes LL. Mimo, że jeden z nich to Legenda Realu, a drugi grał w piłkę, co najwyżej na dworze z kolegami.
0
@Granto Tam się na napastnika nie gra, tak jak w Lipsku. Werner by musiał pracować na Salaha i Mane, a nie był by nawet w 1/4, tak w tym dobry jak Firmino, który idealnie robi im miejsce.
0
@Messibestplayerintheworld Cenowo nie wychodzi, żeby był lepszy, bo Valencia będzie chciała za niego minimalnie 60 mln Euro, a to za dużo jak za napastnika, który strzela 10 bramek w sezonie, a w tym sezonie ma 2 w lidze... @PieN Lepsze 110 za Lautaro niż 60+ za Rodrigo, który ma prawie 29 lat.
2
@Coutinho007 Nie żebym bronił Valverde, ale Enrique też mówił, że skupia się na zawodnikach, których ma. Chociaż i tak pod względem charakteru, to Valdek przy Lucho był malutki
2
Już od Rodrigo, to bym wolał Piątka. Tańsza opcja i przynajmniej więcej bramek strzeli, ale to też nie jest napastnik jakiego bym tutaj chciał za Suareza. Marzeniem by był Lautaro, ale Inter go dopiero puści w Lato i to za gigantyczne pieniądze.
0
@Gaucho Np jak co poniektórzy. Oczywiście nie żebym coś sugerował :))
1
@norbi77 Dokładnie masz rację. @NaFazieHitman Mourinho sobie po prostu musiał szukać kozła ofiarnego, bo w szatni były podziały i kwasy. No i znalazł w postaci Legendy klubu.