2

@koksik2700 Akurat przywoził Coutinho i to też była farsa.

1

@BarcaInfo Kamień z serca...

5

@Kengo To już powinieneś bana dostać :D

0

@pax No, popatrz gra słabo, a i tak poza Arthurem no i może Vidalem zjada każdego naszego środkowego pomocnika.

6

Żaden Rodrigo nie jest nam potrzebny. Mamy w kadrze 4 zawodników lewonożnych Messi, Griezmann, Dembele i Perez o ile zostanie.

31

Stoch to jeden z najlepszych skoczków w historii. Ci co gadali, że się skończył powinni zamknąć na zawsze.

0

@dymek17 Chłopie ja to nawet czasami nie mam czasu odpisać w pracy krótkiego smsa, a Ty narzekasz, że robisz w niedziele, a i tak miałeś czas wywołać gównoburze na La Rambli jak jesteś pracy...

0

@jeyx77x Dużo lepszym wyjściem by było granie podobnie jak za Enrique. No, może Kike powinien wprowadzić większe posiadanie piłki i z większym udziałem pomocników, ale to tyle, bo gra jak za Guardioli jest niemożliwa ze względu na zupełnie innych wykonawców i przeciwników, którzy ustawiają się, tak że nie da się już klepać jak za czasów Pepa.

0

Pique, który podobno wciąga nosem Lengleta wczoraj był orany jak młodzik. Zastanawiam się czy Barcelona dobrze zrobiła pozbywając się Todibo i zostając z coraz słabszym Gerardem i dwójką lewonożnych ŚO. Nie pamiętam, który klub z TOPu grał dwójką mańkutów na ŚO, ale powinien się na to zdecydować.

6

@myscooter Nie wiem czy Alba od czasów tamtego meczu rozegrał jakieś dobre spotkanie. Jedynie ratuję go to, że Firpo tutaj nie pasuje i jest za słaby, bo by przy lepszym rywalu grzał ławę.

0

@Katalonbar Czasy się zmieniają. Obecnie LM jest poza naszym zasięgiem. Oczywiście wierzę w jakieś trofeum, ale na 90% nie będzie to LM.

0

@SergioTomas SPORT to śmietnik. Pamiętam jak nie było takiego płaczu gdzie były dużo gorsze spotkania jak np z Espanyolem na wyjeżdzie czy z Levante i wcale aż tak nie płakali. Bronili Valverde jak tylko się dało.

1

Ciężko, żeby po 2.5 roku luzu zapieprzali za trzech po kilku treningach z nowym trenerem.

2

Wy myślicie, że 3 mecz Setiena będzie piękny i Barca będzie grała jak z nut. To jest dopiero jego początek. Ja bym się wstrzymał z ocenami za 10-15 spotkań.

14

Uwielbiam czytać ten płacz w czasie przerwy.

1

Biorąc pod uwagę jego wiek, to talentem już nie jest, bo ma 22 lata.

42

@LeoMessi1994 Dziewczyna ma słabą psychikę.

0

@Kengo Facetowi ze zdjęcia odpowiada, ale widać, że jest sporo starszy od tych dziewczyn i nie należy do pokolenia telefonomaniaków :D

0

@Volk Oby spuchli, tak jak Roma z nami, to Juve o tytule będzie mógł pomarzyć, a szczególnie, że dalej cisną na 3 frontach.

3

@Kusco15 Akurat charyzma, to był najmniejszy problem jeśli chodzi o Valverde. To już nawet nie chodzi o to kucanie, ale o brak stylu, olewanie przygotowania fizycznego.

4

@Janiama Chyba POmidory.

2

@IronSanHybrid U mnie było słonecznie, ale jak byłem w pracy...

0

@Hakiru Kto to ten Reinier? Poważnie pytam.

0

@Cwaniak4 Tebas jest prezesem LL i zawsze mówił, że jest kibicem Realu i faworyzował Real. Według mnie Casillas jako Prezydent Federacji byłby dużo bardziej obiektywny niż Tebas jako Prezes LL. Mimo, że jeden z nich to Legenda Realu, a drugi grał w piłkę, co najwyżej na dworze z kolegami.

0

@Granto Tam się na napastnika nie gra, tak jak w Lipsku. Werner by musiał pracować na Salaha i Mane, a nie był by nawet w 1/4, tak w tym dobry jak Firmino, który idealnie robi im miejsce.

0

@Messibestplayerintheworld Cenowo nie wychodzi, żeby był lepszy, bo Valencia będzie chciała za niego minimalnie 60 mln Euro, a to za dużo jak za napastnika, który strzela 10 bramek w sezonie, a w tym sezonie ma 2 w lidze... @PieN Lepsze 110 za Lautaro niż 60+ za Rodrigo, który ma prawie 29 lat.

2

@Coutinho007 Nie żebym bronił Valverde, ale Enrique też mówił, że skupia się na zawodnikach, których ma. Chociaż i tak pod względem charakteru, to Valdek przy Lucho był malutki

2

Już od Rodrigo, to bym wolał Piątka. Tańsza opcja i przynajmniej więcej bramek strzeli, ale to też nie jest napastnik jakiego bym tutaj chciał za Suareza. Marzeniem by był Lautaro, ale Inter go dopiero puści w Lato i to za gigantyczne pieniądze.

0

@Gaucho Np jak co poniektórzy. Oczywiście nie żebym coś sugerował :))

1

@norbi77 Dokładnie masz rację. @NaFazieHitman Mourinho sobie po prostu musiał szukać kozła ofiarnego, bo w szatni były podziały i kwasy. No i znalazł w postaci Legendy klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?