Już od Rodrigo, to bym wolał Piątka. Tańsza opcja i przynajmniej więcej bramek strzeli, ale to też nie jest napastnik jakiego bym tutaj chciał za Suareza. Marzeniem by był Lautaro, ale Inter go dopiero puści w Lato i to za gigantyczne pieniądze.
@norbi77 Dokładnie masz rację. @NaFazieHitman Mourinho sobie po prostu musiał szukać kozła ofiarnego, bo w szatni były podziały i kwasy. No i znalazł w postaci Legendy klubu.
@Bagsik88 Piszesz, że pressing ma być z Granadą nawet w 90 minut, a u Valverde rzadko kiedy był nawet te 20 minut. Co do pierwszego twojego zdania z tego posta, to tak właśnie piszą typowi obrońcy Valverde.
@AmigoBlancos I tak większy jest na nich hype niż nagonka. Szczególnie na Viniciusa z którego już zrobili drugiego Neymara, a według mnie to Rodrygo zrobi dużo lepszą karierę niż starszy z Brazylijczyków.
@michaleu Ciekawe kiedy codziennie były okładki Mundo czy Sportu o tym, że Barcelona chce ich sprowadzić. Może 2 razy gazety o tym wspominały, ale nie aż tak jak piszesz.
Spodziewałem się zmian, ale nie aż takich. Gra na 1 kontakt i szybka wymiana podań w okolicach pola karnego Granady. Z Barcy Valverde jedynie zostało te akcje Messiego z Albą, ale są szybciej rozgrywane i mogliśmy, a nawet powinniśmy spokojnie prowadzić do przerwy 2-0 i do tego te gigantyczne 81% posiadania piłki. trio w pomocy Busquets Vidal Rakitic nie miało prawa bytu w Barcelonie Valverde, a w Barcelonie Setiena 100 razy bardziej nie.
@BigShaq No i to są właśnie typowi "kibice" jak strzelał bramki i grał dobrze, to był uwielbiany, a teraz jak cały Milan gra kupę i Piątek już nie strzela, to go wywalają. Właśnie po tym komentarzu widać, że jesteś takim kibicem.
@PJ1985 Dużo pewniejsze jest, to że Lewy by sobie poradził dużo lepiej w Hiszpanii i Anglii niż Ciro, który jest bardzo dobrym napastnikiem, ale tylko na ligę Włoską. Poza tym Włoch już próbował w Hiszpanii i w Bundeslidze gdzie mu szło mizernie.
2
Już od Rodrigo, to bym wolał Piątka. Tańsza opcja i przynajmniej więcej bramek strzeli, ale to też nie jest napastnik jakiego bym tutaj chciał za Suareza. Marzeniem by był Lautaro, ale Inter go dopiero puści w Lato i to za gigantyczne pieniądze.
0
@Gaucho Np jak co poniektórzy. Oczywiście nie żebym coś sugerował :))
1
@norbi77 Dokładnie masz rację. @NaFazieHitman Mourinho sobie po prostu musiał szukać kozła ofiarnego, bo w szatni były podziały i kwasy. No i znalazł w postaci Legendy klubu.
4
@Bagsik88 Piszesz, że pressing ma być z Granadą nawet w 90 minut, a u Valverde rzadko kiedy był nawet te 20 minut. Co do pierwszego twojego zdania z tego posta, to tak właśnie piszą typowi obrońcy Valverde.
2
@IronSanHybrid I to się właśnie dzieję jak Hiszpan spróbuje naszej Polskiej gorzałki :D
0
@Avada Kedavra Może z Rodrygo coś było na rzeczy, ale z Viniciusem sobie nie przypominam.
1
@AmigoBlancos I tak większy jest na nich hype niż nagonka. Szczególnie na Viniciusa z którego już zrobili drugiego Neymara, a według mnie to Rodrygo zrobi dużo lepszą karierę niż starszy z Brazylijczyków.
2
@michaleu Ciekawe kiedy codziennie były okładki Mundo czy Sportu o tym, że Barcelona chce ich sprowadzić. Może 2 razy gazety o tym wspominały, ale nie aż tak jak piszesz.
0
Spodziewałem się zmian, ale nie aż takich. Gra na 1 kontakt i szybka wymiana podań w okolicach pola karnego Granady. Z Barcy Valverde jedynie zostało te akcje Messiego z Albą, ale są szybciej rozgrywane i mogliśmy, a nawet powinniśmy spokojnie prowadzić do przerwy 2-0 i do tego te gigantyczne 81% posiadania piłki. trio w pomocy Busquets Vidal Rakitic nie miało prawa bytu w Barcelonie Valverde, a w Barcelonie Setiena 100 razy bardziej nie.
0
Ćwiąkała mówi, że Setien to dobry trener dla Barcelony i jego zdanie mnie dużo bardziej obchodzi niż zdanie "ekspertów".
0
@LoveValverde Dla niektórych nudna jest piłka nożna.
0
@Triv44 To dlaczego tak wiele osób się cieszy, że wreszcie odchodzi na emeryturę? Bo mają go dość i tyle.
4
W skokach są podobne jaja z sędziowaniem, co w piłce nożnej. Dobrze, że ten dziad Hofer odchodzi na emeryturę może to coś da.
0
@BigShaq No i to są właśnie typowi "kibice" jak strzelał bramki i grał dobrze, to był uwielbiany, a teraz jak cały Milan gra kupę i Piątek już nie strzela, to go wywalają. Właśnie po tym komentarzu widać, że jesteś takim kibicem.
3
@Cwaniak4 Dużo cenniejsze były 3 pkt z nimi i to na Metropolitano niż Finał Superpucharu Szejków.
0
@PJ1985 Dużo pewniejsze jest, to że Lewy by sobie poradził dużo lepiej w Hiszpanii i Anglii niż Ciro, który jest bardzo dobrym napastnikiem, ale tylko na ligę Włoską. Poza tym Włoch już próbował w Hiszpanii i w Bundeslidze gdzie mu szło mizernie.
1
@bixmix Piłem. Dużo lepsze niż jakieś Balantajsy czy inne Danielsy. No może jeszcze Jack Daniels z miodem jakoś przejdzie.
0
@student97r Przecież nie od dziś wiadomo, że obecny zarząd naszego klubu wizerunkowo wygląda żle.
57
Mam nadzieję, że Setien przywróci radość z oglądania spotkań i nic więcej obecnie nie chcę.
2
Valverde pozostaje podziękować, a Setienowi życzyć powodzenia.
18
@damianex10 Co pomacał to jego.
0
@Skaramuczi Może przez Explorer.
0
W pracy byłem i nie miałem czasu za bardzo przeglądać La Ramblii, ale widzę, że oficjalki chyba nie przegapię.
1
@AllBundy Nie było gola na remis, a na 2-1 i później Real przez 15-20 minut przycisnął, ale Barca włączyła 5 bieg i zlała Real 5-1.
0
Atletico ma gen frajerstwa i to zawsze jak przychodzą mecze o trofeum z Realem.
0
Dzieciak się nie myli.
0
Real miał Casemiro, Fede i Llorente na ŚPD, a my Busquetsa w beznadziejnego i De Jonga, który gra wyżej. Dobrze, że chociaż sprzedali Llorente.
2
@BarcaInfo Jak coś wklejasz to bez błędów. Pimienta.
0
@sergio5 Dłużej chłopina pożyje. Ja sam schudłem, no może nie tyle co on, ale czuję się dużo lepiej.
9
Zauważyliście jak ten gruby asystent Simeone schudł? Na moje oko z 115 kg waży jakieś 80.