@bixmix Po prostu boli fakt, że ta strona z roku na rok obniża poziom. Jakieś ZP można jeszcze przeboleć, ale wywiady z użytkownikiem, który publicznie jedzie po innym użytkowniku są nie na miejscu.
Pracuje w branży logistycznej i ma czas pisać/wklejać tutaj ponad 40 komentarzy dziennie? Ciekawe. Nie bronię najbardziej nielubianych użytkowników Barcyinfo, ale on też bardzo często nie potrafi odpisać merytorycznie i pisze w chamski sposób. Poza tym jak ma coś do wymienionych użytkowników, to niech ich olewa lub spróbuje wyjaśniać takie konflikty na priv, a nie wspomina o nich publicznie.
@Kengo Suarez jest trochę dalej na zdjęciu i przez to wydaje się, że M od niego grubszą rękę i jest większy, to tylko złudzenie optyczne. Dodatkowo Luisito się mocno skulił, a to wyszczupla. Urugwajczyk trochę schudł, ale i tak wydaję mi się, że ma większą łapę od M.
@8Iniestazo8 Widocznie nie lubią Whiskey skoro uważają, że nie kupili poniżej 500 zł, bo wątpliwe, że każdego z nich by było stać na łychę za ponad pół tysiąca, a poza tym są dobre Whiskey w granicach 80-100 zł i w ogóle nie trzeba wydawać więcej.
@student97r 3-4 sezony? Ostatnio 3 sezony był w Realu, a po Realu był zwalniany z Chelsea i United w czasie 3 sezonu. W Totkach może nie dotrwać do 2 sezonu jak będzie mu tak dalej szło.
1
@Danny Gaucho No i jest jakieś 25 lat starszy.
1
@bixmix Po prostu boli fakt, że ta strona z roku na rok obniża poziom. Jakieś ZP można jeszcze przeboleć, ale wywiady z użytkownikiem, który publicznie jedzie po innym użytkowniku są nie na miejscu.
0
@Avada Kedavra Nie zapomnij przed tym sobie zrobić popcornu. Masz inne zdanie i jesteś niedobry.
0
@mat32
2
@Ramos9248 Tylko pytanie czy zasługujemy? :D
29
@LuisSalvano Gorsi od hejterów i malkontentów są użytkownicy, co szukają na każdym kroku atencji i poklasku. Nie żebym coś sugerował :)
9
Pracuje w branży logistycznej i ma czas pisać/wklejać tutaj ponad 40 komentarzy dziennie? Ciekawe. Nie bronię najbardziej nielubianych użytkowników Barcyinfo, ale on też bardzo często nie potrafi odpisać merytorycznie i pisze w chamski sposób. Poza tym jak ma coś do wymienionych użytkowników, to niech ich olewa lub spróbuje wyjaśniać takie konflikty na priv, a nie wspomina o nich publicznie.
0
@Kuczek Już się bałem, że mnie jakaś dziwna delirka dopadła, a ktoś też tak ma...
0
@Kengo Suarez jest trochę dalej na zdjęciu i przez to wydaje się, że M od niego grubszą rękę i jest większy, to tylko złudzenie optyczne. Dodatkowo Luisito się mocno skulił, a to wyszczupla. Urugwajczyk trochę schudł, ale i tak wydaję mi się, że ma większą łapę od M.
3
@nieprzysiadalnosc Pisząc takie głupoty sami go motywujecie do dalszego trollingu.
6
@Odesseiron No i na całe szczęście, bo za De Jonga by pszyszedł Parejo.
9
@Odesseiron Ja i tak wolę taką obrzydliwą oranżadę niż kompot z wiadomo czego.
0
@Odesseiron Raczej my tego nie dożyjemy i prawnuki raczej też nie.
3
@Transu96 Raczej nie ma co sobie wmawiać, że Neymar przyjdzie, bo aktualnie jest piłkarzem PSG.
0
@Criss18Barca Callejon imponuje z taką liczbą, bo do 2013 był w Realu rezerwowym.
6
@bixmix Skoro Inter chce wrócić do kwot do tych, co były 10 lat temu, to nie mam nic przeciwko.
8
@Bykunn Real, Bayern, Atletico i PSG, które odpadły w 1/8 są przed Ajaxem...
2
@Mario96w Wujek to tylko pił do wódki, ale już był tak pijany, że nie wiedział, czym popija, a tak to nikt tego nie pił.
1
@IronSanHybrid Jak widzę takie baby, to się nóż z kieszeni otwiera. Mam nadzieję, że chociaż poukłada na miejsce.
2
Wujek był pierwszy do pasterki, a śpi kompletnie narąbany. Można powiedzieć, że tradycja została podtrzymana.
10
@rainyy Albo jak urosłeś. Mimo, że od kilku ładnych lat nie rośniesz. :D
0
@8Iniestazo8 Widocznie nie lubią Whiskey skoro uważają, że nie kupili poniżej 500 zł, bo wątpliwe, że każdego z nich by było stać na łychę za ponad pół tysiąca, a poza tym są dobre Whiskey w granicach 80-100 zł i w ogóle nie trzeba wydawać więcej.
2
@damianex10 I to idealnie nałożona. :D
5
Jak już redakcja takie czapki zrobiła, to niech w jeszcze rozda jakieś prezenty.
1
@kamson24 Hehehe dobre.
0
@xVENUMx To prawie jak brygadzista z roboty, co chodzi do sracza, co pół godziny.
0
@Katalonbar A gdzie miłość i nostalgia? Tego drugiego było dużo.
0
@Hushovt Znachora to oglądałem w Święto Zmarłych, ale teraz też mogę zobaczyć, bo to można oglądać w nieskończenie wiele razy.
4
@kubix05 Moja prababcia, babcia i mama z tego korzystała. Może moja przyszła żona też będzie z tego korzystać. Jak, co to w szafie czeka :D
0
@student97r 3-4 sezony? Ostatnio 3 sezony był w Realu, a po Realu był zwalniany z Chelsea i United w czasie 3 sezonu. W Totkach może nie dotrwać do 2 sezonu jak będzie mu tak dalej szło.