@WoJjTas Nosem to chyba, Ty coś wciągnąłeś... Sorry, ale tak to wygląda. Piszesz, że Traore jest lepszy od Dembele, Havertz czy Sancho? Nawet łebki jak Fati i Rodrygo są od niego lepsi.
Zapowiadają się kolejne Święta bez śniegu. No, przynajmniej u mnie, bo jest teraz 11 stopni na dworze. Niby został jeszcze ponad tydzień, ale myślę, że nic się nie zmieni. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem śniegu i tym bardziej mrozu, ale lepsze to niż deszcz.
@Norkusik Bo staruszek musi rozegrać ileś tam spotkań, żeby pobić Maldiniego. Lubię i szanuję Buffona, ale według mnie powinien już skończyć karierę 2 lata temu.
@Odesseiron Akurat mam kilku kolegów, którzy są kibicami City i uważają, że to jest ostatni sezon Pepa w Anglii i że Ligi tym razem nie wygrają, a o LM niema co mówić, bo tamtymi rozgrywkami są prawie tak sfrustrowani jak w ostatnich latach my. City gra lepszym stylem niż my, ale tam też nie jest tak kolorowo jak niektórzy uważają.
@Colon Ja tam nie lubię pisać, gdzie bylibyśmy bez zawodników, bo to są w sumie głupoty. Bez Ter Stegena i Messiego nie gralibyśmy w 9, a grali by inni zawodnicy i nie wiadomo jaki byłby efekt. Chociaż widać, że Messi ciągnie pomoc, a szczególnie atak za uszy, to i tak Barcelona ma taką Markę, że na pewno bez niego nie byłaby na poziomie Sevilli czy jakiegoś innego klubu poza TOP. Potencjał w ataku byłby mniejszy, ale i tak klasy światowej. Żaden piłkarz sam meczu nie wygrywa, co najwyżej ma ogromny wkład w zwycięstwo.
Messi wskoczył na taki wielki poziom, że jak zagra spotkanie na słabszym poziomie jak wczoraj, to jest to widoczne, a jego słabszy poziom i tak jest nieosiągalny dla wielu zawodników na świecie. To jest właśnie wielka cena jaką płaci najlepszy zawodnik prawdopodobnie w historii tego sportu. Jak zrobi coś niemożliwego dla innego piłkarza, to jest normalny dzień w pracy Messiego. Ludzie tak przyzwyczaili do jego kosmicznego poziomu, że jak zagra na poziomie normalnego zawodnika, to jest krytykowany.
@Rzetafi No, nie grał już na poziomie, ale i tak Iniesta u schyłku kariery był najlepszym pomocnikiem w Barcie, co oczywiście niedobrze świadczyło o pozostałych zawodnikach z pomocy.
@Chwytliwy To mogłeś napisać pod tamtym postem, a nie wywoływać gównoburze na nowo. Ja osobiście nic do Janiamy nie mam, bo pisze często mądre komentarze,ale ostatnio jego temat jest wałkowany za często i to jest nudne. Chłop sam odpowiada na prowokacje i musi mieć ostatnie słowo.
@Janiama A 4 asysty się wzięły z d...y... Twój przykład świetnie pokazuje, że skoro grałeś w piłkę nie oznacza, że się znasz. Sorry, ale jak porównujesz jednego z najlepszych zawodników w tym sezonie do Aleny, to dalsza dyskusja na ten temat niema sensu. @Chwytliwy Ok, ale pozwól, że ja zostanę przy swoim.
0
@Bykunn W sumie, to nawet jak Busquets był w wieku Fede, to był dużo wolniejszy niż Urus, a Rakitic raczej też.
0
Klasyki zawsze się rządzą swoimi prawami. Już wiele razy drużyna w gorszej formie wygrywała ten mecz. Dlatego myślę, że wygramy z Realem.
2
@Nano22 No, to wyłącz.
0
@WoJjTas Przynajmniej 8. I tylko z City zagrał na poziomie zbliżonym do potencjału zawodników, których wymieniłeś.
4
@WoJjTas Nosem to chyba, Ty coś wciągnąłeś... Sorry, ale tak to wygląda. Piszesz, że Traore jest lepszy od Dembele, Havertz czy Sancho? Nawet łebki jak Fati i Rodrygo są od niego lepsi.
0
@Chwytliwy Raczej nie rozegra takiego świetnego sezonu jak poprzedni, ale niech wszystkim udowodni, że nie jest zawodnikiem 1 sezonu.
1
@Forza_Juve Nie bzdura, bo do pobicia rekordu Maldiniego zostały mu 2 mecze ligowe, a gdzieś czytałem przed sezonem, że Buffon chce ten rekord pobić.
3
Zapowiadają się kolejne Święta bez śniegu. No, przynajmniej u mnie, bo jest teraz 11 stopni na dworze. Niby został jeszcze ponad tydzień, ale myślę, że nic się nie zmieni. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem śniegu i tym bardziej mrozu, ale lepsze to niż deszcz.
0
@Progressive Z całym szacunkiem do Puyola, ale nie.
8
@Norkusik Bo staruszek musi rozegrać ileś tam spotkań, żeby pobić Maldiniego. Lubię i szanuję Buffona, ale według mnie powinien już skończyć karierę 2 lata temu.
1
Dybala ależ by to było piękne...
1
@Odesseiron Akurat mam kilku kolegów, którzy są kibicami City i uważają, że to jest ostatni sezon Pepa w Anglii i że Ligi tym razem nie wygrają, a o LM niema co mówić, bo tamtymi rozgrywkami są prawie tak sfrustrowani jak w ostatnich latach my. City gra lepszym stylem niż my, ale tam też nie jest tak kolorowo jak niektórzy uważają.
0
Generał ma rację. Barca 10 lat temu była dużo lepsza od Realu w tamtym czasie. Real w tamtym czasie był poza TOP 10.
0
@Colon Ja tam nie lubię pisać, gdzie bylibyśmy bez zawodników, bo to są w sumie głupoty. Bez Ter Stegena i Messiego nie gralibyśmy w 9, a grali by inni zawodnicy i nie wiadomo jaki byłby efekt. Chociaż widać, że Messi ciągnie pomoc, a szczególnie atak za uszy, to i tak Barcelona ma taką Markę, że na pewno bez niego nie byłaby na poziomie Sevilli czy jakiegoś innego klubu poza TOP. Potencjał w ataku byłby mniejszy, ale i tak klasy światowej. Żaden piłkarz sam meczu nie wygrywa, co najwyżej ma ogromny wkład w zwycięstwo.
55
Messi wskoczył na taki wielki poziom, że jak zagra spotkanie na słabszym poziomie jak wczoraj, to jest to widoczne, a jego słabszy poziom i tak jest nieosiągalny dla wielu zawodników na świecie. To jest właśnie wielka cena jaką płaci najlepszy zawodnik prawdopodobnie w historii tego sportu. Jak zrobi coś niemożliwego dla innego piłkarza, to jest normalny dzień w pracy Messiego. Ludzie tak przyzwyczaili do jego kosmicznego poziomu, że jak zagra na poziomie normalnego zawodnika, to jest krytykowany.
2
@blaugrana1980 Odezwał się dorosły...
0
@Rzetafi No, nie grał już na poziomie, ale i tak Iniesta u schyłku kariery był najlepszym pomocnikiem w Barcie, co oczywiście niedobrze świadczyło o pozostałych zawodnikach z pomocy.
0
@Rzetafi 3 lata temu Rakitic grał lepiej za Lucho niż u Valverde, a poza tym był Iniesta, który jeszcze trochę maskował upadającą formacje pomocy.
3
Pomoc Rakitic Busquets nie ma prawa bytu. Pisałem to już przed tym sezonem i pisze, to już od 2 lat.
1
@itmustbejoke Oceniasz po 1 meczu? Ich głównym celem jest w tym sezonie Liga i realizują ten cel.
1
@Chwytliwy To mogłeś napisać pod tamtym postem, a nie wywoływać gównoburze na nowo. Ja osobiście nic do Janiamy nie mam, bo pisze często mądre komentarze,ale ostatnio jego temat jest wałkowany za często i to jest nudne. Chłop sam odpowiada na prowokacje i musi mieć ostatnie słowo.
0
Komentarz usunięty
0
@Real_w_HD Lepsze by było pytanie za co go nie cenimy.
5
@kubix05 Jak to kiedyś? To mój wujek się zdenerwuje, bo to tej pory chodzi w takiej kurtce :D
1
@itmustbejoke No, to za kilka lat możesz przestać kibicować Barcelonie...
3
@Rewolucja123 A mi się wydaję, że dupy porządnie nie wytarł jak strzelał dwójeczkę i wyrywał włosy, wiadomo skąd ten dyskomfort.
0
@MesQueUnClub_87 Lekkiego grzdyla można dać, a tym bardziej, że ta Wigilia do 20 i nawet samochodu nie biorę :d
1
Wreszcie po robocie... A jutro wigilia z roboty. Kto wymyśla wigilie w środku tygodnia? Zamiast np zrobić w Piątek.
0
@Chwytliwy Starszemu bratu to on może najwyżej buty czyścić.
4
@Janiama A 4 asysty się wzięły z d...y... Twój przykład świetnie pokazuje, że skoro grałeś w piłkę nie oznacza, że się znasz. Sorry, ale jak porównujesz jednego z najlepszych zawodników w tym sezonie do Aleny, to dalsza dyskusja na ten temat niema sensu. @Chwytliwy Ok, ale pozwól, że ja zostanę przy swoim.