0

@Rewolucja123 Busquets robi straty na 20-25 metrze od bramki, a to jest dużo grożniejsze niż te niedokładne podania Ter Stegena do kolegów. Zawodnicy mu się tak ustawiają, że może tak podać lub próbować wykopać do Suareza czy kogoś kto jest ustawiony najwyżej, a to na 98% kończy się bezsensownym oddaniem piłki.

6

BigSam to i tak aktualnie pewniejsza opcja niż Pique. Martwi mnie jedynie z formacji obrony PO.

14

@yla A Barcelona to 1 piłkarz czy 11? To, że ustawiamy taktykę pod jednego zawodnika nie oznacza, że w tym syfie można oceniać Holendra, który i tak się spisuję bardzo dobrze i się wyróżnia w tym piachu, który gramy. Na 11 zawodników, to Arthur, De Jong, Messi i Ter Stegen są bez zarzutów.

13

@ShawnC Arthur i De Jong grają dobrze, a szczególnie Brazylijczyk, który jest szefem w pomocy. Brakuje im 3 pomocnika. Busquets już za w ostatnim sezonie Enrique grał słabo i do tej pory prezentuje ten sam lub jeszcze gorszy poziom. Chorwat nie jest niezbędny do tej wyjściowego składu, ale gorzej niż Busi by napewno nie grał. Wniosek jest prosty. I jak czytam MD czy inny brukowiec pisze, że Arthur musi odzyskiwać zaufanie w oczach Valdka, to mnie krew zalewa.

0

@Bagsik88 To i tak się kompromitujesz i w głupi sposób próbujesz tłumaczyć swoje babole. Jeszcze jakbyś miał jaja się przyznać... Ja Ci podaję dlaczego się kompromitujesz, a ty papugujesz jak w przedszkolu "Nie, bo ty się kompromitujesz." i jeszcze argumenty podajesz, którymi sobie można pewną część ciała podcierać.

1

@Bagsik88 Coutinho i Dembele kosztowali prawie tyle, co najlepsi zawodnicy Kloppa. Kompromitujesz się z każdym kolejnym wpisem na ten temat jeszcze bardziej. Liverpool w 5 lat za 560 mln wygląda dużo lepiej niż Barca Valdka w 2.5 roku za 750, tak jak sam napisałeś. Mane, Salah i Firmino byli tańsi niż 1 Cou...

0

@Kubaa10 Widziałeś flagę Bale po awansie na EURO?

5

Śmiejemy się z Balea, że to golfista, a Pique to jakiś praprawnuk Davisa.

0

@BARCA_FOR_EVER To Danne Cook już ma swoje wyspy? :D

0

Komentarz usunięty

0

@Anonymus0608 Jest też na pewno szybszy, bo jest niski i zwinny, a Bałwanek to czołg w stylu Krychy z bardzo dobrym strzałem.

2

@msmsms Jak się zacznie letnie okienko, to będę chyba wchodził tylko raz w tygodniu, bo się nie będzie dało czytać o pewnym Brazylijczyku :D

0

@Khajio No jak yebnie serwer to nie może być zbyt duży burdel, bo się nie da wejść. Pamiętam, co tutaj było po Romię. Trzeba było z 2-3 godziny poczekać. :D W sumie po Liverpoolu też.

1

@Katalończyk 99 Cały czas stawiam, że Valdka już po sezonie obecnym nie będzie lub skończy się cierpliwość Bartka i go zwolni przed nowym rokiem, ale ta drugiej opcji nie będzie, bo Barca wyjdzie z grupy LM i to na 1 miejscu.

2

Może Lewy nie jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale w 3 ZP powinien być obowiazkowo.

1

@Hushovt Widzę argumenty na poziomie dzisiejszej gry Barcelony...

0

Messi nie może przez cały sezon ratować Valdkowi posady.

2

@Janiama Nie cierpię złodziei, bo już miałem z nimi styczność jak robiłem półtora roku temu na paletach i przez nich miałem wypłatę 200-300 zł mniejszą. Ostatnio ukradli mojemu sąsiadowi 2 tys zł i pierścionek żony, ale też myślę, że w rzeczywistości by się inaczej gadało. No, może by się jeszcze flachę obaliło.

1

@Janiama Mieliście jakieś siekiery czy maczety? No, to pewnie mieliście w drużynie kogoś kto powiadomił złodziei innej opcji niema, że taki świetny plan nie wypalił.

3

@tristan87 Wiadomo, bo jest wiatr, ale jakby nie było wiatru, to by było zimno, ale tak jakby ciepło.

1

Ten śmiech, to już nie to samo co kiedyś :D

0

@IronSanHybrid Frytki z Maka + Kanapka Drwala, a reszta to już tak średnio. Głównie jadam burgery w BurgerKingu, a kurczaki w KFC, a to że jestem burgerowcem, to TeamBurgerKing.

3

@PatrykBarcelona A ten Fabregas na fałszywej 9...

0

@Vxb93 Akurat dobrze, że nie strzela w Realu :D

1

@AlvaroHanso Tylko, że już miało być z naszym Brazolem lepiej, a jest to samo, co w tamtym sezonie.

0

@AlvaroHanso Suarez jakoś nie dochodzi do siebie, a jest dużo starszy i zagrał tyle samo minut w kadrze, co Arthur.

0

@koksik2700 Wolałbym, żeby obaj nie byli kontuzjowani, to przynajmniej nasz klub by miał więcej pożytku, bo to, że Neymar to świetny piłkarz to wiadomo w PSG by to tylko potwierdzał, a rozwój Dembele zastopowały kontuzję.

0

@Odesseiron Nie wiem, co by było gdyby Brazylijczyk został u nas, ale aktualnie wygląda, że sprzedaż Neya do PSG nie była złą opcją, a jeszcze gdyby Dembele nie był podobnie kontuzjowany, co Brazylijczyk, to był uważał, że to strzał w 10.

0

@Odesseiron + człowiek odpowiedzialny za znikanie drogiego alkoholu z barku lub nadworny błazen. Był zawód ojciec, zawód siostra czy matka, to i jest zawód kolega. Dla mnie to jest trochę chore, ale może dla Neya to jest normalne.

0

@takisobiektos No, ale nam to nie przeszkadza. Prawda? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?