Ostatnio użytkownik, który jest kibicem Juve pisał, że nie ma drukowania pod Juve. Jak nie ma? Jak Torino powinno mieć karnego po siatkówce De Ligta...
Jak Ter Stegenowi coś zaczęło się nie podobać, to już ktoś z "Klubu przyjaciół Barcelony" zaczął go prostować. Oczywiście nie powiem o Messim złego słowa, ale on też należy do kącika wzajemnej adoracji. On, Bartomeu ,Valverde, Pique, Alba, Busquets, Suarez i Roberto. Messi nie może narzekać na aktualny stan rzeczy, bo sam pewnie by nie chciał jakby w Barcelonie zaczynało się robić czystki. Największym winnym jest tutaj Bartomeu, bo nie zwolnił Valverde wtedy kiedy się jeszcze się to, tak nie zakorzeniło. Valverde oczywiście też jest winnym, bo pokazuje, że autorytetu dużego nie posiada i pozwolił sobie zawodnikom wejść na głowę.
To samo oglądaliśmy, co z Liverpoolem. No, może jeszcze ta 1 połowa była ok, ale 2 połowa była taka jak 90 minut z Levante. Nie było pogromu takiego jak z Maja dlatego, bo rywal dużo słabszy od The Reds.
@Janiama Rakitic gra prawie, tak samo jak w tamtym sezonie, a wyjątek jest taki, że teraz jest De Jong i Arthur, który przywykł do La Ligi i tamten sezon, to były dla niego tylko przygotowania. Brazylijczyk może nie grał za dużo, ale w formie był naszym najlepszym pomocnikiem w tamtym sezonie i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Jak już piszesz o suchych statystykach i na jej podstawie oceniasz zawodników, to Arthur ma w tym sezonie 2 gole i 4 asysty w 9 spotkaniach, a to są imponujące liczby jak na ŚP.
@sidzej Jak rywalizujesz o to kto ma większy/ładniejszy znicz czy kwiatki, to rywalizuj. Dla mnie to jest idealny moment by odwiedzić groby zmarłych członków rodziny i tyle. Halloween to jest zabawa dla dzieciaków i u nas raczej nigdy nie będzie o tym, tak głośno jak w Stanach.
@LuisSalvano Wujek na kopalni mało nie zarabiał, a nie raz wyglądał nie lepiej niż taki typowy żul z pod sklepu, a co do celebrytów, to pewnie te ciuchy syna Beckhama kosztowały tyle co, ładnych kilka naszych wypłat, a to, że marnie wyglądają, to już inna sprawa :D
IO według mnie powinno być dla młodych. Oczywiście z całym szacunkiem dla Pique czy Ramosa, którzy dla kadry zrobili wiele, ale to młodzi zawodnicy dostali się na tą imprezę i szkoda by było im tego odbierać.
@LuisSalvano Bez tych serduszek na skarpetach, wąs, 30 kg więcej i oczywiście koszulka w spodenkach. Syn Beckhama wglądałby jak mój wujek na wakacjach.
@SkN Lewy niestety nie jest, tak medialny jak CR i nawet o tak przeciętnym meczu Portugalczyka jest głośniej niż jakby Lewy strzelił hat tricka Borussii. Messi też nie jest, tak medialny jak Portugalczyk, ale i tak jest dużo bardziej niż Polak. @Messibestplayerintheworld CR nie wygra ZP, ale w trójce na pewno będzie.
@Chwytliwy Akurat Bonucci to najlepszy stoper w tym sezonie Juve. Narobił 2 lata temu szamba tym odejście do Milanu i jest mu to cały czas wypominane, ale jest dużo pewniejszy od młodego De Ligta, który jest jak tykająca bomba.
0
@Hushovt Zapominasz chyba, że Real też gra słabo i 5-0 z ostatnim w tabeli Leganes tego nie zmienia.
0
Ostatnio użytkownik, który jest kibicem Juve pisał, że nie ma drukowania pod Juve. Jak nie ma? Jak Torino powinno mieć karnego po siatkówce De Ligta...
9
Jak Ter Stegenowi coś zaczęło się nie podobać, to już ktoś z "Klubu przyjaciół Barcelony" zaczął go prostować. Oczywiście nie powiem o Messim złego słowa, ale on też należy do kącika wzajemnej adoracji. On, Bartomeu ,Valverde, Pique, Alba, Busquets, Suarez i Roberto. Messi nie może narzekać na aktualny stan rzeczy, bo sam pewnie by nie chciał jakby w Barcelonie zaczynało się robić czystki. Największym winnym jest tutaj Bartomeu, bo nie zwolnił Valverde wtedy kiedy się jeszcze się to, tak nie zakorzeniło. Valverde oczywiście też jest winnym, bo pokazuje, że autorytetu dużego nie posiada i pozwolił sobie zawodnikom wejść na głowę.
0
To samo oglądaliśmy, co z Liverpoolem. No, może jeszcze ta 1 połowa była ok, ale 2 połowa była taka jak 90 minut z Levante. Nie było pogromu takiego jak z Maja dlatego, bo rywal dużo słabszy od The Reds.
5
Komentarz usunięty
0
@Janiama Rakitic gra prawie, tak samo jak w tamtym sezonie, a wyjątek jest taki, że teraz jest De Jong i Arthur, który przywykł do La Ligi i tamten sezon, to były dla niego tylko przygotowania. Brazylijczyk może nie grał za dużo, ale w formie był naszym najlepszym pomocnikiem w tamtym sezonie i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Jak już piszesz o suchych statystykach i na jej podstawie oceniasz zawodników, to Arthur ma w tym sezonie 2 gole i 4 asysty w 9 spotkaniach, a to są imponujące liczby jak na ŚP.
0
@Janiama Vidal i Arthur byli lepsi, to że Rakitic grał lepiej od beznadziejnie grającego Busquetsa nie oznacza, że był najlepszym pomocnikiem.
0
@JaniamaChyba grób Polskiego idioty.
20
Dla zainteresowanych: Mecz Barcelony z Celtą Vigo 9 Listopada również na Eleven.
0
@sidzej Jak rywalizujesz o to kto ma większy/ładniejszy znicz czy kwiatki, to rywalizuj. Dla mnie to jest idealny moment by odwiedzić groby zmarłych członków rodziny i tyle. Halloween to jest zabawa dla dzieciaków i u nas raczej nigdy nie będzie o tym, tak głośno jak w Stanach.
0
W pomocy nie pogra jest De Jong, Arthur, Busquets i Vidal/Rakitic z ławki.
0
@Striker Tak, bo pewniejsze jest liczenie na cud i jakieś szamańskie leczenia u znachorów niż u specjalistów...
0
@LuisSalvano Wujek na kopalni mało nie zarabiał, a nie raz wyglądał nie lepiej niż taki typowy żul z pod sklepu, a co do celebrytów, to pewnie te ciuchy syna Beckhama kosztowały tyle co, ładnych kilka naszych wypłat, a to, że marnie wyglądają, to już inna sprawa :D
1
IO według mnie powinno być dla młodych. Oczywiście z całym szacunkiem dla Pique czy Ramosa, którzy dla kadry zrobili wiele, ale to młodzi zawodnicy dostali się na tą imprezę i szkoda by było im tego odbierać.
0
@LuisSalvano Bez tych serduszek na skarpetach, wąs, 30 kg więcej i oczywiście koszulka w spodenkach. Syn Beckhama wglądałby jak mój wujek na wakacjach.
0
@LuisSalvano Bo Majdan nie był jakimś świetnym bramkarzem, a na Dodę szału długo nie było.
1
@xofcbxo Tak jest na 99% przypadków, a jak kobieta nie zamiesza, to związek się rozpada lub nawet w ogóle nie ma związku :D
0
@krzychu1526 Trochę za wcześnie skończył karierę. Wydaję mi się, że wchodził w najlepszy wiek dla napastnika.
0
@SkN Lewy niestety nie jest, tak medialny jak CR i nawet o tak przeciętnym meczu Portugalczyka jest głośniej niż jakby Lewy strzelił hat tricka Borussii. Messi też nie jest, tak medialny jak Portugalczyk, ale i tak jest dużo bardziej niż Polak. @Messibestplayerintheworld CR nie wygra ZP, ale w trójce na pewno będzie.
3
@Forza_Juve Z karnego może i tak, ale z wywalenia zawodnika Genoi przy kontakcie z Dybalą już nie.
9
Nie Juventus zdobywa, a Juventus i sędzia te 3 pkt.
1
Ronaldo się o swoją nogę przewrócił.
0
Rabiot czerwona kartka, a jeszcze 20 minut temu wchodził na boisko.
0
@Criss18Barca Wolę się wstrzymać z takimi opiniami do końca sezonu. Juve to jednak Juve.
0
Synek mamusi wszedł. Dziwię się, że nie płacze o to, że praktycznie cały czas siedzi na ławce
4
Nie, no za co ta czerwona dla zawodnika Genoi? Oczadział ten sędzia?
0
@Forza_Juve Ten strzał był taki lekki i się dziwię, że Buffon jeszcze nie zdążył się rzucić w drugą stronę.
1
@Chwytliwy Akurat Bonucci to najlepszy stoper w tym sezonie Juve. Narobił 2 lata temu szamba tym odejście do Milanu i jest mu to cały czas wypominane, ale jest dużo pewniejszy od młodego De Ligta, który jest jak tykająca bomba.
0
Gol 1-1 Genoa remisuję z Juve! Co Buffon narobił...
0
@Janiama W sumie Socjopata trolluje z Giroud, to i ty możesz z Benzemą. Zaraz przełączę na Real i zobaczę czy Benzema aż tak świetnie gra.