0

@Bernard777 Godin to był filar całej obrony Atletico i bez niego gra defensywna nie ma sensu.

0

@Coutinho007 Jak jeszcze Valverde nie wyjdzie z Barcą z grupy, to chyba i tak gorzej by już być nie mogło z nowym trenerem. :D

25

Rodrygo super młodzian. Hype na niego jest dużo bardziej zrozumiały niż w poprzednim sezonie na Viniciusa.

0

@ViscaBarca123 Tylko pytanie czy tak młody trener bez żadnego doświadczenia w Europie da radę złapać za mordy takich zawodników jak Suarez, Alba, Busquets czy Messi. Myślę, że może być kolejną marionetką zawodników jak Valverde.

0

@kkbarca No, jak gra w Fifę to wygra LM. Mi się to już udało w pierwszym sezonie kariery menedżera.

0

@Janiama Ale to Barcelona gra z tych klubów top największy piach i nie można porównywać obecnie gry Barcy do Napoli, a co dopiero do zespolow, które wymienileś.

1

@Criss18Barca To że zespół niema pomysłu, to jest absolutnie wina trenera.

1

@Rewolucja123 Wiadomo, że taki tryplet z 2009 czy 2015, to przyjemna rzecz, ale aktualnie jest kompletnie niemożliwa. Patrząc na nastawienie Atletico i Real na La Liga, to Mistrzostwo możemy wygrać lub PK, ale LM to nie te progi, a szczególnie po ostatnich meczach w tych rozgrywkach.

21

@Rewolucja123 3 kompromitacji z rzędu w LM bym nie wytrzymał...

1

@Mario96w To była kwintesencja Barcy Valverde.

12

@Criss18Barca Ogólnie to ciągłe rozgrywanie rzutów rożny krótko, to jakiś niesmaczny żart, ale pamiętam akurat to rozegranie i to już przebija wszystko.

1

@Chwytliwy Musisz dobijać? Piszesz prawdę i masz rację, ale to i tak boli...

3

@Danny Gaucho Ramos i tak nie powinien płakać, bo z Salahem mu się upiekło. Może się obyło bez, tak strasznej kontuzji, ale tam widać było celowość.

0

@Kapitan hawk A ja swój Ajax.

0

@Striker Ale mu pojechales po rajtach xd

3

@Rewolucja123 No, to Firpo ława i Semedo na LO. Tak, to widzę :D

15

@PJ777 Krecidlo patrzy tylko na wyniki i pewnie nic nie miał do meczu Barcy w Czechach, bo wygrali, ale teraz jak już nie ma wyników to już mu się nie podoba.

0

@Trexas Jak Van De Beek przyjdzie w lato, to Valdka już tutaj nie bedzie.

1

Jedyne powody żeby Ten Hag chciałby tu przyjść to trenowanie najlepszego piłkarza w historii i swojego byłego zawodnika. Musiałby zrobić porządek z kółkiem wzajemnej adoracji, ale nie wiem czy by mu Bartek na to pozwolił.

0

@bartekvisca Ale to Messi i kółko adoracji chce, zeby Valverde był tutaj dalej.

0

@kuz Przy golu Lozano spalonego nie było. Jeśli o to Ci chodzi.

4

Valverde... I to jest podsumowanie.

0

@kamilos1214 Ja tam wolę go z Viniciusem nie porównywać, bo tamten nie potrafi trafić w światło bramki.

0

@jedrek7000 Eeee? Jakich legend? :D

0

@El dominatore Bez biegania niema zwycięstw.

3

@Coutinho007 Do Barcy Xavi, do Realu Raul :D

0

@Katalończyk 99 Alby jeszcze nie było za Pepa. Ja mówię o zawodnika grających za czasów Pepa.

18

De Ligt! 1-0 dla Juve. Brawo chłopaku. Wreszcie do tej bramki, co trzeba.

2

@Katalończyk 99 Wszystko fajnie, ale ze Starej Gwardii został tylko Busquets, Pique i Messi. Nie wiem czy Roberto też można zaliczyć, bo coś tam u Pepa debiutował, ale głównie się błąkał po rezerwach.

0

@Suzu Nie wiem skąd podałeś te 20 mln i to jeszcze w funtach, ale chyba zdrowo przesadziłeś. Wszędzie pisze, że Valdek zarabia 12,5 mln Euro rocznie, a to i tak o wiele, o wiele za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?