9

@DaPi Ja ostatnio słuchałem najsłynniejszą piosenkę grupy A-ha Take On Me i mi się skojarzyło z filmikiem kiksów Suareza z poprzedniego sezonu i przeróbka tej piosenki leciała w tle.

0

@takisobiektos Czas takich zawodników przeminął w światowej klasy klubach, a w na Milan i Reprezentacje Polski to starczy.

5

@takisobiektos To nie sarkazm. Piątek w słabej Gironie wykręcał lepsze liczby niż Ronaldo, który jest po Messim najlepszym strzelcem ostatnich 20 lat i prawdopodobnie z Messim wyprzedzą wszystkich strzelców w historii, to nie mógł być zawodnik 1 sezonowy, bo to Milan jest cienki jak sik węża, a nie Krzysiek. Teraz gra w przeciętnym Milanie i oczekuje się od niego, że będzie strzelał jak na zawołanie.

0

@Criss18Barca Bo jest Polakiem i po Polaku trzeba zawsze więcej oczekiwać :D

1

@BigShaq Niemożliwe nie istnieje!

0

@student97r Może jest szansa na osiągniecie Arsenalu z sezonu 2003/2004, ale do tego daleka droga i to będzie dużo trudniejsze.

0

@mate92 Z Tito zdrowym też byśmy LM nie wygrali, bo to był wypalony system po Guardioli. Kogo sprowadziliśmy do klubu poza Albą w tamtym czasie żeby zmienić naszą grę? W ataku mieliśmy tylko Messiego, Sancheza, który rozgrywał równie cienki sezon, co ostatnio w United, Ville, który nie potrafił po kontuzji odzyskać formy, Pedro, który też nie był już zawodnikiem na pierwszy skład. Jeszcze był Tello, który błyszczał tylko na początku, a póżniej była kicha. Dopiero Enrique tchnął w starą gwardię Guardioli nowego ducha walki, ale i tak trzeba było sprowadzić nowych zawodników 2 bramkarzy, obrońców, Rakitica, Suareza.

0

@th@les Przyznam się, że jak jeszcze grał w Atletico, to go widziałem jako następce Valdesa, a Ter Stegena nie brałem nawet pod uwagę. Jedynie słyszałem, że to utalentowany Niemiecki bramkarz i tyle, ale Courtois wyrabiał swoją Markę w Atletico i bronił świetnie.

3

@karl10 Rakitic gra mało jak na to, co grał przez te wszystkie lata, ale jakby Puig zaliczał ten czas na boisku, co aktualnie zalicza Chorwat, to by żle nie było. Z całym szacunkiem do Ivana, ale przydałoby się jakby odszedł w Styczniu, a Puig zajął jego miejsce i byłby powoli wprowadzany do podstawowego składu jeszcze w tym sezonie.

1

@Bykunn Kobieta, która nie chce zajść w ciąże nie zajdzie, a te małolaty, co na imprezach nawalone zaliczają "wpadki", to inna sprawa. Według danych, które mi podała mi była nauczycielka ze szkoły, to w Polsce w ogóle się nie powiększa liczba urodzeń, a w Polsce nawet tego 500+ nie zmienia.

0

@Encore No i jeszcze Finał Pucharu Anglii. Nieżle jak na, tak krytykowanego trenera, a w całej historii United tylko 3 trenerów wygrało więcej pucharów niż on.

0

@Lares LE, Tarcza Wspólnoty i Puchar Ligi Angielskiej. Niby małe trofea, ale teraz MU może o nich pomarzyć.

1

@SeeleyBooth Już trochę lepiej niż wcześniej, ale wczoraj mógł sprokurować rzut karny, ale sędzia nie odgwizdał. Według mnie karny w tamtej sytuacji był.

0

@BigShaq A czym Ci te nastolatki podpadły?

1

Właśnie lepiej dla Realu, że El Clasico za 2 miesiące, bo może złapią jakąś formę, bo w innym przypadku by była powtórka z tego, co było rok temu.

0

@dasouzar11 No, ale chyba jesteś w dobrym humorze :D

1

@YouShouldListenToMe Może myśleli, że pojadą Mallorce rezerwami i się skupią na Galacie.

1

Buffon najlepszy bramkarz ostatnich 20 lat.

0

To Odriozola, tak brzydko w tamtym sezonie pyskował Suarezowi i Messiemu?

1

@olejtm To chyba od 2 lat nie oglądasz spotkań Realu.

1

Co teraz Skorupski wybronił, to ja nie mam pytań...

6

@msmsms Ronaldo lobujący Casillasa i Nani na spalonym trafiający piłkę, która i tak leciała do bramki.

2

@Majsteer No, jeśli Hazard urodził dziecko, to pewnie Suarez w tamtym sezonie miał trojaczki :D

0

Ten Goretzka jest mocno przeciętny. Miał patelnie dla Lewandowskiego, kiepsko mu podał, póżniej poszła kontra dla Augsburga i zamiast 1-3, to jest 2-2.

1

@MarioVeB! Ty też nie.

0

@Martwy Mimo 3 czystych kont z rzędu, to marne szansę ma. Za dużo bramek straconych w pierwszych kolejkach, a Oblak praktycznie w ogóle ich nie traci.

32

Najlepszy Polski piłkarz w historii.

0

@Bagsik88 To akurat nie były niestworzone rzeczy, bo był płacz o to kim go zastąpimy jak odejdzie. Taki był melodramat jakbyśmy Messiego musieli żegnać.

0

@Bagsik88 Już nie będzie takiej potrzeby, bo Ivan raczej w tym sezonie tyle nie pogra, co w poprzednim i nie będzie na nim tyle uwagi.

6

Aktualnie to Semedo wygrywa rywalizacje. Nie sprawiała mu problemu gra na LO, a na PO gra jeszcze lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?