Neymar 27 lat i 100 mecz w Reprezentacji, co jak co, ale to jest imponujące, a pewnie tą 100 by wcześniej przekroczył gdyby nie kontuzję np nie było go na CA.
@DaPi Nie powinno się porównywać dorosłego 27 letniego piłkarza do 12 latka, ale Neymar się zachowuje jak dzieciak. Teraz "zmienił płytę", bo nie miał wyboru. Jakby stawiał się w czasie sezonu, tak jak przez praktycznie całe okienko, to by sobie zepsuł sezon. Szejki by kazali Tuchelowi go odesłać do rezerw i koniec zabawy.
@Bamek94 Jak gram w Tryb Menedżera, to go zmieniam w okolicach 70 minuty, bo sezon jest długi i poza tym inni też muszą grać, ale u mnie nietykalny jest tylko Messi czy Ter Stegen, a reszta jest zmieniana. Rakitic i Neto chcą mi odejść z klubu :D Co do Neto, to wiedział, że będzie tylko rezerwowym, a Rakitic to nie wiem. Pisze mi, że tęskni za krajem czy coś takiego. Gra nawet trochę więcej niż w rzeczywistości u Valdka, ale nie wiem o co chodzi. Trochę odbiegłem od tematu, ale najlepiej nim nie ciśnij we wszystkich meczach, bo będzie zajechany.
Gnabry w świetnej formie jest znowu strzela i teraz asysta. Selekcjonerowi Argentyny się nie dziwię, bo nie mają tam w środku obrony kozaków, ale Guardioli się dziwię, że jeszcze nie wywalił tego Otamendiego. Tak, słaby ŚO w takim klubie jak City? To żart jakiś.
@msmsms Jakbyś nie wiedział, to różne czynniki wpływają na to, że ktoś popełnia samobójstwo np choroba, depresja czy coś innego. Ludziom, którzy nie mają problemów lub którzy sobie jakoś z nimi radzą ciężko jest to zrozumieć.
@jeyx77x Z tym, że Adama jest lepszy od Munir to się nie zgadzam, bo El Haddadi dość fajnie sobie radził w słabszych klubach jak np Alaves, to piłkarz który dużo bardziej pasuje do La Liga niż Adama o którym się po długim czasie usłyszało, bo strzelił 2 bramki City. Poza tym ma wygląda jak dużo słabsza wersja Lukaku i jeszcze na skrzydle. Dzikiem z postury i z szybkości jest, ale nie pasuje nawet do średniaka Hiszpańskiego.
0
@TheNekro94 I ktoś woli Jesień niż Lato...
0
@FafitFCB Ciekawe kiedy zaliczy debiut w dorosłej Reprezentacji? :D
2
@BigShaq No i bardzo dobrze. Niech w następnym meczu w ogóle nie gra lub zagra podobny czas.
37
Neymar 27 lat i 100 mecz w Reprezentacji, co jak co, ale to jest imponujące, a pewnie tą 100 by wcześniej przekroczył gdyby nie kontuzję np nie było go na CA.
1
Komentarz usunięty
1
@Kubsoleon TVP Sport.
14
@FCBWombat Dobrze, że mi przypomniałeś. Babcia chciała zagłosować na Koalicje Obywatelską.
1
@DaPi Nie powinno się porównywać dorosłego 27 letniego piłkarza do 12 latka, ale Neymar się zachowuje jak dzieciak. Teraz "zmienił płytę", bo nie miał wyboru. Jakby stawiał się w czasie sezonu, tak jak przez praktycznie całe okienko, to by sobie zepsuł sezon. Szejki by kazali Tuchelowi go odesłać do rezerw i koniec zabawy.
0
@Bamek94 Jak gram w Tryb Menedżera, to go zmieniam w okolicach 70 minuty, bo sezon jest długi i poza tym inni też muszą grać, ale u mnie nietykalny jest tylko Messi czy Ter Stegen, a reszta jest zmieniana. Rakitic i Neto chcą mi odejść z klubu :D Co do Neto, to wiedział, że będzie tylko rezerwowym, a Rakitic to nie wiem. Pisze mi, że tęskni za krajem czy coś takiego. Gra nawet trochę więcej niż w rzeczywistości u Valdka, ale nie wiem o co chodzi. Trochę odbiegłem od tematu, ale najlepiej nim nie ciśnij we wszystkich meczach, bo będzie zajechany.
0
@kazbychu Mecz sobie zobacz, bo chyba zgubiłeś się w internecie :D
4
Gnabry w świetnej formie jest znowu strzela i teraz asysta. Selekcjonerowi Argentyny się nie dziwię, bo nie mają tam w środku obrony kozaków, ale Guardioli się dziwię, że jeszcze nie wywalił tego Otamendiego. Tak, słaby ŚO w takim klubie jak City? To żart jakiś.
2
@kubix05 No, nie aż tak kiedyś. Moje pokolenie się tym bawiło, a tak stary nie jestem :D Ale fakt teraz tablety i cuda na kiju.
1
@michaleu Tyle było tego Lahoza ostatnio, że przez kilka chwil myślałem, że chodzi mu o naszego "świetnego" sędziego.
3
@msmsms Jakbyś nie wiedział, to różne czynniki wpływają na to, że ktoś popełnia samobójstwo np choroba, depresja czy coś innego. Ludziom, którzy nie mają problemów lub którzy sobie jakoś z nimi radzą ciężko jest to zrozumieć.
1
@Danny Gaucho Dziwię się dlaczego ten film dostał 5 złotych malin. Według mnie bardzo dobra część. Może nie ten poziom, co 1 i 2, ale klimat dobry.
0
@Szicek10 Teraz się już tego nie dowiemy, ale uważam Tottenham jako najsłabszy klub z Półfinałów i do tej pory się dziwię, że przeszli Ajax.
1
@Bykunn Widocznie za młody jesteś żeby to pamiętać, ale jak rządziło PO, to TVP też wybielali Rząd i robili nagonkę na opozycję.
7
@Rewolucja123 On i Arthur to pomoc na lata.
0
@Rewolucja123 To że mu Messi odda karnego, to jeszcze nie znaczy, że Ter Stegen będzie chciał go wykonywać.
2
@jeyx77x Z tym, że Adama jest lepszy od Munir to się nie zgadzam, bo El Haddadi dość fajnie sobie radził w słabszych klubach jak np Alaves, to piłkarz który dużo bardziej pasuje do La Liga niż Adama o którym się po długim czasie usłyszało, bo strzelił 2 bramki City. Poza tym ma wygląda jak dużo słabsza wersja Lukaku i jeszcze na skrzydle. Dzikiem z postury i z szybkości jest, ale nie pasuje nawet do średniaka Hiszpańskiego.
0
@Rewolucja123 Ona jest 10 lat starsza od Pique? Wygląda jakby była 10 lat młodsza...
0
@jeyx77x W Barcelonie byli lepsi od Traore, którzy sobie nie poradzili. Może zrobi lepszą karierę niż Bojan czy Cuenca, ale Crackiem nie będzie.
0
@Janiama Wreszcie jakiś głos rozsądku.
2
@czółkovsky "Mam nadzieję, że De Jong nie przychodzi na moje miejsce, ponieważ jest ono zajęte."
8
@Odesseiron Czyli Ty?
10
@DaPi W którym momencie?
0
@bartoszekkk Złamany mostek to najmniejszy możliwy uraz, bo mógł złamać kręgosłup.
0
@rademenes Z 9-8 najwięcej przeciwko Sevilli ma.
0
@RonaldoR9 Z Owena w wieku 28-30 lat już nie było, co zbierać.
3
Lahoz to dzban nad dzbanami. Nie cierpię tego sędziego.