0

@TheNekro94 I ktoś woli Jesień niż Lato...

0

@FafitFCB Ciekawe kiedy zaliczy debiut w dorosłej Reprezentacji? :D

2

@BigShaq No i bardzo dobrze. Niech w następnym meczu w ogóle nie gra lub zagra podobny czas.

37

Neymar 27 lat i 100 mecz w Reprezentacji, co jak co, ale to jest imponujące, a pewnie tą 100 by wcześniej przekroczył gdyby nie kontuzję np nie było go na CA.

1

Komentarz usunięty

1

@Kubsoleon TVP Sport.

14

@FCBWombat Dobrze, że mi przypomniałeś. Babcia chciała zagłosować na Koalicje Obywatelską.

1

@DaPi Nie powinno się porównywać dorosłego 27 letniego piłkarza do 12 latka, ale Neymar się zachowuje jak dzieciak. Teraz "zmienił płytę", bo nie miał wyboru. Jakby stawiał się w czasie sezonu, tak jak przez praktycznie całe okienko, to by sobie zepsuł sezon. Szejki by kazali Tuchelowi go odesłać do rezerw i koniec zabawy.

0

@Bamek94 Jak gram w Tryb Menedżera, to go zmieniam w okolicach 70 minuty, bo sezon jest długi i poza tym inni też muszą grać, ale u mnie nietykalny jest tylko Messi czy Ter Stegen, a reszta jest zmieniana. Rakitic i Neto chcą mi odejść z klubu :D Co do Neto, to wiedział, że będzie tylko rezerwowym, a Rakitic to nie wiem. Pisze mi, że tęskni za krajem czy coś takiego. Gra nawet trochę więcej niż w rzeczywistości u Valdka, ale nie wiem o co chodzi. Trochę odbiegłem od tematu, ale najlepiej nim nie ciśnij we wszystkich meczach, bo będzie zajechany.

0

@kazbychu Mecz sobie zobacz, bo chyba zgubiłeś się w internecie :D

4

Gnabry w świetnej formie jest znowu strzela i teraz asysta. Selekcjonerowi Argentyny się nie dziwię, bo nie mają tam w środku obrony kozaków, ale Guardioli się dziwię, że jeszcze nie wywalił tego Otamendiego. Tak, słaby ŚO w takim klubie jak City? To żart jakiś.

2

@kubix05 No, nie aż tak kiedyś. Moje pokolenie się tym bawiło, a tak stary nie jestem :D Ale fakt teraz tablety i cuda na kiju.

1

@michaleu Tyle było tego Lahoza ostatnio, że przez kilka chwil myślałem, że chodzi mu o naszego "świetnego" sędziego.

3

@msmsms Jakbyś nie wiedział, to różne czynniki wpływają na to, że ktoś popełnia samobójstwo np choroba, depresja czy coś innego. Ludziom, którzy nie mają problemów lub którzy sobie jakoś z nimi radzą ciężko jest to zrozumieć.

1

@Danny Gaucho Dziwię się dlaczego ten film dostał 5 złotych malin. Według mnie bardzo dobra część. Może nie ten poziom, co 1 i 2, ale klimat dobry.

0

@Szicek10 Teraz się już tego nie dowiemy, ale uważam Tottenham jako najsłabszy klub z Półfinałów i do tej pory się dziwię, że przeszli Ajax.

1

@Bykunn Widocznie za młody jesteś żeby to pamiętać, ale jak rządziło PO, to TVP też wybielali Rząd i robili nagonkę na opozycję.

7

@Rewolucja123 On i Arthur to pomoc na lata.

0

@Rewolucja123 To że mu Messi odda karnego, to jeszcze nie znaczy, że Ter Stegen będzie chciał go wykonywać.

2

@jeyx77x Z tym, że Adama jest lepszy od Munir to się nie zgadzam, bo El Haddadi dość fajnie sobie radził w słabszych klubach jak np Alaves, to piłkarz który dużo bardziej pasuje do La Liga niż Adama o którym się po długim czasie usłyszało, bo strzelił 2 bramki City. Poza tym ma wygląda jak dużo słabsza wersja Lukaku i jeszcze na skrzydle. Dzikiem z postury i z szybkości jest, ale nie pasuje nawet do średniaka Hiszpańskiego.

0

@Rewolucja123 Ona jest 10 lat starsza od Pique? Wygląda jakby była 10 lat młodsza...

0

@jeyx77x W Barcelonie byli lepsi od Traore, którzy sobie nie poradzili. Może zrobi lepszą karierę niż Bojan czy Cuenca, ale Crackiem nie będzie.

0

@Janiama Wreszcie jakiś głos rozsądku.

2

@czółkovsky "Mam nadzieję, że De Jong nie przychodzi na moje miejsce, ponieważ jest ono zajęte."

8

@Odesseiron Czyli Ty?

10

@DaPi W którym momencie?

0

@bartoszekkk Złamany mostek to najmniejszy możliwy uraz, bo mógł złamać kręgosłup.

0

@rademenes Z 9-8 najwięcej przeciwko Sevilli ma.

0

@RonaldoR9 Z Owena w wieku 28-30 lat już nie było, co zbierać.

3

Lahoz to dzban nad dzbanami. Nie cierpię tego sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?