0

@Triv44 Messi według transfermarket ma już 6 ZP.

0

@Mns21 2024 Camp Nou! Było by super.

3

Nie podoba mi się wpychanie na siłę Roberto. Valdek postanowił zrobić z Semedo podstawowego PO? Ok. Dzisiaj by się przydał De Jong do podstawy, bo jest najlepszym pomocnikiem w kadrze.

0

@Janiama Czas Rakitica się tutaj kończy.

0

@Esteban_ Głosowaniem na kolegów, gdzie się nie mieścili do TOP 20? Racja.

5

Messi nawet jak miał najsłabsze lata w Barcy, to i tak zasługiwał na ZP, a po takim sezonie jak ostatnim, to był według mnie pewniakiem. Nawet powinien otrzymać nagrodę UEFA, ale 1 gorszy mecz mu tą nagrodę odebrał. Słabszy mecz, gdzie i tak mógł mieć spokojnie 2 asysty. Rok temu był 5 w ZP, a rozegrał lepszy sezon z dubletem niż Ronaldo pierwszy sezon w Juve, a teraz Ronaldo pewnie będzie w 3. Lewy kiedyś dobrze podsumował te plebiscyty La Cabaret.

8

@msmsms To jest słaby troll.

0

@Kapitan hawk A co ma dorosłość do tego? Śmieszy mnie fakt, że chłop niby po 40 kłóci się z internetowymi trollami.

0

@Kapitan hawk Uważaj, bo się znowu popłaczesz, a ja dla Ciebie chusteczek nie mam. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Czepiasz się o to, że ktoś się czepia usera, który wywołuje swoimi wpisami niepotrzebne kłótnie. 40 letni facet dał się jak dziecko wciągnąć w sieć internetowych trolli i uważa, że kibice chcą porażek swojego klubu. Dobre :D Ciekawe który?

0

@Kapitan hawk Zgasiłem to ja Ciebie, że się popłakałeś i skarżyłeś do moderacji.

4

@Kapitan hawk A może udawanie rycerzyka tej strony i wieczne czepianie się kibiców Realu przebywających na tej stronie hm?

3

@Kapitan hawk Akurat on często szuka atencji i poklasku, bo tam kiedyś udało mu się kopać piłkę i przez to uważa się za najmądrzejszego.

25

@Janiama Znowu zaczynasz gównoburzę? Skończ, bo to jest już nudne.

1

@masq Najwięcej bramek w LM, najwięcej bramek w LL, Mistrz Hiszpanii. No i to chyba starczy.

0

@Odesseiron Tak, bo ty tak piszesz... Klopp będzie jeszcze w Liverpoolu najmniej do 2022 roku.

0

@Odesseiron Chłopie... Mnie nie interesują jacyś ludzie, co nawet się na tym nie znają. Po prostu napisałeś jakbyś miał z tym jakiś problem i próbował poraz kolejny wszystkich wsadzić do jednego wora.

0

@Bykunn Mi się tam podoba, ale trochę przesadziła. Piękna kobieta po 30 , wygląda na 22 lata, a w GOT na 18.

4

@Odesseiron To chyba mówisz o sobie.

0

@Rewolucja123 Bez biustonosza w koszulinie do pępka z cycem na wierzchu...

3

@kolo123 Ale go nie było w pierwszej drużynie i do sezonu 2013 2014 kisił się w Barcy b.

1

@kolo123 Roberto w tamtym czasie nawet nie grał w pierwszym zespole.

0

@Xavinho54 Brak talentu... Żeby chociaż w Reprezentacji był 1 zawodnik na dowolnej pozycji z 1/3 talentu Lewego... Jak Robert to dobry kopacz, to Suarez obecnie to jest poziom orlika.

0

@DaPi No, a jak innaczej. Ja to mam imię po aktorze Danielu Olbrychskim. Tak mi zawsze powtarzał ojciec, bo to jego ulubiony aktor jest :D

3

@koksik2700 To są hormony dające takie umiejętności gry w piłkę? Gdzie można takie kupić? Też bym wziął...

1

@danio1899 Żarty żartami, ale to jest legenda Wisły i Ekstraklasy. Może nie poziom Europejski, ale na Polską ligę idealny.

0

@mientusek1407 Siebie.

0

Wracając do Ekstraklasy... Jak myślicie Brożek może już przejść do zagranicznego klubu czy jest młody i jeszcze ma czas?

0

Do czego to doszło, że zdobycie nagrody przez najlepszego piłkarza na świecie, to zaskoczenie na miarę wyelminowania Ruskich w siatkówce przez Słoweńców...

0

Ta prezenterka gali FIFA, to typowa dziewczyna z ADHD. Momentami przypominała mi koleżankę ze szkoły...

1

Już typowali Ruskich do Półfinału z nami przed 1/8, a Słowenia się po nich przejechała jak po maśle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?