@DaPi Ja wytrzymałem do rewanżu z Liverpoolem i tak myślę, że długo wytrzymywałem. Nawet często broniłem Valdka, bo były wyniki, a po meczu z Liverpoolem i Valencią coś pękło, a wcześniej uważałem, że nie jest tak, żle jak wiele osób mówiło, bo są wyniki.
@DaPi Puyol był charyzmatyczny, ale nigdy nie podważył koncepcji żadnego trenera. On po prostu był kapitanem/piłkarzem i robił to co do niego należało. No, chyba, że Valverde by wyprowadził z równowagi nawet, tak cierpliwą osobę jak nasz były kapitan.
@student97r Barto i tak ma już to gdzieś, bo w następnych wyborach nie będzie prawdopodobnie brał udziałów. Syf będzie musiał sprzątnąć nowy Prezydent.
@Admin030 Jeśli to prawda, to ludzie w FIFA biorą jakiś niezły towar. Ramosa i Modrica nie powinno być w piłkarzach nominowanych do 11 roku, a co dopiero być w samej 11. Z Ramosem w ostatnich latach podobnie jest jak z kiedyś Iniestą, że jest nominowany za nazwisko.
1
@Kredon Ramos 3 raz z rzędu się tam znajduje i to nie wiadomo dlaczego.
0
Leon się musi rozkręcić z serwisem.
0
@Sabrina_spellman Mnie właśnie śmieszy jak dają anglojęzyczne.
8
@BarcaInfo Nie zasłużyli na takiego piłkarza.
2
@Elosek Ty po prostu za dobry byłeś do tej roboty.
0
@DaPi Ja wytrzymałem do rewanżu z Liverpoolem i tak myślę, że długo wytrzymywałem. Nawet często broniłem Valdka, bo były wyniki, a po meczu z Liverpoolem i Valencią coś pękło, a wcześniej uważałem, że nie jest tak, żle jak wiele osób mówiło, bo są wyniki.
2
@DaPi Puyol był charyzmatyczny, ale nigdy nie podważył koncepcji żadnego trenera. On po prostu był kapitanem/piłkarzem i robił to co do niego należało. No, chyba, że Valverde by wyprowadził z równowagi nawet, tak cierpliwą osobę jak nasz były kapitan.
0
@ProMILs Cycki robione to nie zalety.
0
@Bobo25 Za późno na edytowanie, ale chodzi mi o Brazylijczyka z afro.
0
@Rewolucja123 Wreszcie powiedział coś normalnego.
6
Modric, Ramos i Modric w 11 roku? Równie dobrze mogli by tam być Xavi, Iniesta i Puyol, tak samo zasłużyli.
0
@Bagsik88 Ćwierćfinał i Półfinał po kompromitacjach...
0
@pax Nie zrozumiałeś.
1
@Janiama No, raczej nie, bo jeśli już zagrali to kilkanaście spotkań na tej pozycji, a to nie czyni z nich PS.
0
@Janiama To nie ma sensu, bo i tak wiadomo, że wygra Messi, a poza tym od kiedy Szewczenko i Enrique to prawoskrzydłowi byli?
4
@normasubiektywna Martino zniszczyły media. W ogóle gorzej nie prowadził Barcy. Sędzia by nas nie okradł i byłoby LL.
3
Myślę, że wczorajszy mecz z Granadą przegiął pałe goryczy i zwolnienie Valdka jest blisko.
0
@Phatro
2
@kenneth99 Jakbyś palił blanty to byś zrozumiał.
9
Valdes we wszystkich sezonach Pepa miał Trofeo Zamora, a Ter Stegen jest zdecydowanie lepszym bramkarzem i u Valverde nawet nie ma na to szans...
6
@KamQiX Ja to czuję, tylko jak przychodzi mecz rangi podobnej co z Liverpoolem.
0
@student97r Barto i tak ma już to gdzieś, bo w następnych wyborach nie będzie prawdopodobnie brał udziałów. Syf będzie musiał sprzątnąć nowy Prezydent.
0
Jak do tego doszło nie wiem...
0
Tylko niech Valverde nie mówi na konferencji jak Zidane, że zabrakło intensywności.
0
Myślałem, że Marylce na starość odwaliło i zrobiła sobie dziary ehh...
3
Michał Wiśniewski ma znowu nową żonę? Tak zmieniając temat, bo wytrzymałem do 88 minuty.
0
@Agent47 Po meczu zobaczę.
0
@Phatro "Tato mogę obejrzeć ostrego pornosa z Sashą Gray?"
0
4
@Admin030 Jeśli to prawda, to ludzie w FIFA biorą jakiś niezły towar. Ramosa i Modrica nie powinno być w piłkarzach nominowanych do 11 roku, a co dopiero być w samej 11. Z Ramosem w ostatnich latach podobnie jest jak z kiedyś Iniestą, że jest nominowany za nazwisko.