Mbappe, Cavani i Neymar nie zagrają z Realem. Jest niby Icardi, ale poza nim nie ma kim straszyć w ataku. Real też ma szpital, ale w PSG nie zagra podstawowy napad.
@Ratamahatta Warto zauważyć, że gra Busquetsa uległa poprawie. Może to nie jest ta forma, co 3-4 lata temu, ale nie gra już takiej kaszany jak przez 2 ostatnie sezony.
W Reprezentacji Niemiec panuje taka sama sytuacja jak w La Roja kilka lat temu z Casillasem. Lepszy, młodszy De Gea nie mógł bronić, bo bronił Iker za zasługi. Podobna sytuacja jest obecnie z Neuerem.
@fajny_football Co jak co, ale trzeba kuć żelazo póki gorące. Jak jest w takiej formię, to nie można takiego zawodnika stopować nawet jak jest 16 latkiem.
@cules100pro Jeśli chodzi o wygląd, to wygląda jak dzieciak. Próbował się tłumaczyć, że czarnoskórzy szybciej dojrzewają od białych, ale widać było u Borka jakiś ból pewnej części ciała. Jak Fati jutro coś strzeli lub pokaże się z dobrej strony, to Mateusza znowu będą bolały 4 litery.
@macio_944 Za czasów Enrique poza ostatnim sezonem wygrywaliśmy 3/4 wyjazdów. Więc się nie zgodzę, że mieliśmy problemy. PSG, City, Arsenal zaoraliśmy w pierwszych wyjazdowych meczach. Z Bayernem pierwszy mecz wygrany 3-0 na Camp Nou 1 bramka nam starczyła, żeby zabić dwumecz. Przegraliśmy 3-2 i Bayern miał okazję, ale my po 2 bramce Neymara wyraznie odpuściliśmy, bo dwumecz był rozstrzygnięty. Jeszcze z Atletico nie wyszło, ale też nas sędzia okradł z karnego.
@Jacek770 Rakitić grał przez 2 sezony cały czas od dechy do dechy i jego rola została mocno ograniczona. Duży wpływ ma na to przyjście Holendra, ale bardziej obstawiałem, że Valdek wciśnie Busquetsa, De Jonga i Rakitica razem niż, że zrobi z gościa, który grał najwięcej rezerwowego.
4
Skład Asa i MD, to miód na serce, a skład Marki najgorszy z możliwych.
3
@Cvzx Nie zagra przez to, co powiedział o UEFA po odpadnięciu PSG.
0
Mbappe, Cavani i Neymar nie zagrają z Realem. Jest niby Icardi, ale poza nim nie ma kim straszyć w ataku. Real też ma szpital, ale w PSG nie zagra podstawowy napad.
2
@MesQueUnClub96 No, bo mógł być tryplet :(
0
@Ratamahatta Oraz kiedy ma innych partnerów w pomocy.
1
@Ratamahatta Warto zauważyć, że gra Busquetsa uległa poprawie. Może to nie jest ta forma, co 3-4 lata temu, ale nie gra już takiej kaszany jak przez 2 ostatnie sezony.
0
@Rewolucja123 Jak już poprawiasz, to popraw, że zawodników z góry też napisał z małej.
0
Czesi są niszczeni pod każdym względem.
21
W Reprezentacji Niemiec panuje taka sama sytuacja jak w La Roja kilka lat temu z Casillasem. Lepszy, młodszy De Gea nie mógł bronić, bo bronił Iker za zasługi. Podobna sytuacja jest obecnie z Neuerem.
0
@tombard Przynajmniej jest czyste, a nie tak jak Śląsk :D
0
@tombard Raczej twoje.
1
@sidzej Nie wiem czemu się plujesz? Żartowałaś? Wiadomo, że tak, ale jak już ktoś zażartował z twojego starego komentarza, to wielkie oburzenie.
7
@kubix05 Tata do tej pory używa :d
18
@fajny_football Co jak co, ale trzeba kuć żelazo póki gorące. Jak jest w takiej formię, to nie można takiego zawodnika stopować nawet jak jest 16 latkiem.
0
@Transu96 Zbieracze już nie żyją, ale ziele jest.
1
@Transu96 Ty tutaj jesteś szefem.
0
@4drian0 W 2-3 klasy podstawówki takie się robiło.
0
@cules100pro Jeśli chodzi o wygląd, to wygląda jak dzieciak. Próbował się tłumaczyć, że czarnoskórzy szybciej dojrzewają od białych, ale widać było u Borka jakiś ból pewnej części ciała. Jak Fati jutro coś strzeli lub pokaże się z dobrej strony, to Mateusza znowu będą bolały 4 litery.
0
@ForcaMilosz Nie ważne i tak twit na bardzo niskim poziomie.
1
@scotti To jeszcze trochę na tego Pique poczeka, bo na pewno nie będzie Prezydentem przed 40.
1
@Danny Gaucho Gdyby był zawodnik, który potrafi grać na poziomie na tym prawym skrzydle, to Kuba powinien zrezygnować.
5
Ter Stegen Semedo Pique Lenglet Alba Busquets De Jong Arthur Griezmann Suarez Fati, a z ławki Messi, Perez lub ktoś z trójki Vidal/Rakitic/Roberto.
1
@macio_944 Za czasów Enrique poza ostatnim sezonem wygrywaliśmy 3/4 wyjazdów. Więc się nie zgodzę, że mieliśmy problemy. PSG, City, Arsenal zaoraliśmy w pierwszych wyjazdowych meczach. Z Bayernem pierwszy mecz wygrany 3-0 na Camp Nou 1 bramka nam starczyła, żeby zabić dwumecz. Przegraliśmy 3-2 i Bayern miał okazję, ale my po 2 bramce Neymara wyraznie odpuściliśmy, bo dwumecz był rozstrzygnięty. Jeszcze z Atletico nie wyszło, ale też nas sędzia okradł z karnego.
2
@Criss18Barca Nie, bo Jarek dosypuje czegoś do kawy i póżniej mam ochotę się onanizować do zdjęć Ramosa.
0
@Criss18Barca Doceniłem Smudę czy Janasa jak przyszedł wujek.
0
@sidzej Ok mogę usunąć, ale masz nagrać filmik jak twerkujesz do hymnu Polski i przyznać, że w dyskusjach zawsze miałem rację. :)
1
@Transu96 ZP ty musisz dostać.
0
@Gitarkafcb W takim razie Kaka>Iniesta.
0
@Rewolucja123 Jakby dostała ZP, to bym chyba usunął tutaj konto.
0
@Jacek770 Rakitić grał przez 2 sezony cały czas od dechy do dechy i jego rola została mocno ograniczona. Duży wpływ ma na to przyjście Holendra, ale bardziej obstawiałem, że Valdek wciśnie Busquetsa, De Jonga i Rakitica razem niż, że zrobi z gościa, który grał najwięcej rezerwowego.