10

@LuisSalvano Zachowanie rodem z podstawówki, a nawet wczesna podstawówka 1-2 klasa. Wrogowie, wojny i inne przepychanki na stronie. Śmieszy mnie, że niby dorosły, a się kłóci o to kto ma rację. "Neymar tutaj wróci, czy to się komuś podoba czy nie." Dembele sobie nagrabił." Czytasz w ogóle, to co piszesz?

0

@DaPi Mniej więcej znam życiorys tej postaci. Duży wpływ na jego zachowanie miał ojciec Pottera, który mu dokuczał w latach szkolnych i cała ta szkolna banda. Nie pamiętam już jak się nazywali, ale coś takiego było.

0

@DaPi Kiedyś się tym bardziej interesowałem ale praktycznie od początku wiedziałem, że będzie jedną z najważniejszych postaci. Udawał takiego prostaka i chama, ale od zawsze pomagał Potterowi. Szkoda, że aktor, który grał Snapea nie żyje :(

1

@mauerinho zapomniał napisać literki "R" między Po i no :D

7

@LuisSalvano Próbujesz z siebie robić świętego, a nie jesteś lepszy od tych, których uważasz za mafię na tej stronie. Skoro widzisz, że drażnisz innych swoim pisaniem, to po co brniesz w to dalej? To ty wcześniej dostałeś bana, a nie oni. Zachowujesz się jakbyś był na wojnie z użytkownikami, a w tej twojej wojnie nie ma zwycięscy, a mogą być tylko przegrani.

1

@kuz Nie wiem co za debile palą śmietniki, ale jak mieszkałem u rodziców, to podobnie ktoś spalił śmietnik. Teraz są zamykane i żaden kmiot tego nie zrobi.

0

@MESSIah16 Wiadomo. Król strzelców LM, LL, srebro CA, najlepszy piłkarz LL i najładniejsza bramka LM to ZP może dostać tylko 1 zawodnik.

3

@krzychu1526 Kurła kiedyś to było...

0

@Janiama A czemu Iniesty niema na tej liście?

1

@Messibestplayerintheworld Trzeba nie mieć układu nerwowego i dobrego wzroku, żeby grać w PES :D

0

@zenoowity Spam to spam. Dziennie 20 postów i 19 o Neymarze. Próbowanie wywołać awantury na stronie co najmniej 4 razy dziennie. Chyba każdy miałby dość i to tak praktycznie od początku okienka.

4

@zenoowity Widzę, że nie czytałeś wszystkich postów tego użytkownika...

6

@LuisSalvano Wróciłeś i widzę, że bardzo chcesz dostać kolejnego bana. Znowu wywołujesz temat Neymara, a od tygodnia jest tutaj spokój.

0

@Chwytliwy Mnie jedynie wkurza, że nasz człowiek od ostatniego MŚ miał grać za Neuera. Wszyscy widzą, że jest od niego lepszy, ale zjadacz gilów z nosa tego nie widzi. Jeszcze jakby bronił, to bym był w jakimś minimalnym stopniu kibicował tej Reprezentacji ze względu na naszego zawodnika, a tak to życzę im jak najgorzej.

0

@Chwytliwy Niemcy niby wyciągają wnioski, a na EURO mogą skończyć podobnie jak na ostatnich MŚ. Według mnie Loew jest od dawna na wylocie.

0

@dominik127pl Brzęczek nie ma takich zawodników na każdej pozycji jak Valverde. Od najlepszego bramkarza na świecie po najlepszego zawodnika na świecie. Pomoc nieporównywalnie lepsza i wszystko na dużo wyższym poziomie. Tylko poza tym, że Lewandowski jest lepszy od Suareza.

0

@snoopdegie Fifa mimo wielu wad jest 10 lat przed PESem.

1

@przeminho No, to nie znasz się na piłce.

0

@snoopdegie Wyprodukowali jakiegoś normalnego PESA od 2010 roku?

0

@tobiasson92 W Barcelonie też jest radosna atmosfera, a tak naprawdę nie ma się z czego cieszyć od 2 lat. Są 2 Mistrzostwa, ale styl jest marny i wiele osób ma tego dość. Nam też dali po ryju w Maju. Według mnie styl Barcelony Valverde jest niewiele lepszy od stylu Polski Brzęczka, a to mimo takiego potencjału Barcy jest śmieszne.

1

Zastanawiam się co jest gorsze beton w Barcelonie czy beton w naszej Reprezentacji?Niby w Barcelonie jest nieporównywalnie większy potencjał, ale też jest marnowany.

10

Jeśli Umtiti byłby zdrowy, to duet obrony Francji powinien wyglądać Lenglet-Umtiti, bo Varane jest cieniem samego siebie.

16

@Rewolucja123 No i De Jong jest do tego doskonałym zawodnikiem...

0

Medvedev pewnie wygrywa swoje serwy. Niech spróbuje przełamać Nadala w jego secie.

2

Nadal strasznie irytujący. Typowy Hiszpan.

0

Nadalowi się robi łysina z nerwów :D

0

@Sabrina_spellman Ciężko ocenić, bo jeszcze nawet 17 lat nie ma.

9

@VamosRakieta Geniusz. Drugiego takiego nie będzie.

16

Marcelo, Varane, Ramos? To jakiś nieśmieszny żart.

4

@Janiama Komentatorzy też z niego robią kretyna np "Dembele rozgrywa dobry mecz, chyba nie grał przez noc i się wyspał."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?