@Ratamahatta Zauważ, że to sami piłkarze, którzy technicznie nie grzeszą Vidal, Paulinho i Rakitic grają u Valverde dobrze, a piłkarze świetni technicznie pokroju Arthura, Coutinho, De Jonga nie wiedzą co mają robić.
@sidzej Nie wydaję mi się, że Neymar tutaj wróci. Jak wróci, to będzie głupia decyzja zarządu. Ta operacja to około 180 mln Euro, a wcześniej PSG chciało tyle za ile do nich przyszedł, a nawet więcej. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii klubu i na świecie, ale nie powinien mieć nic do gadania w kwestii sprowadzania zawodników. Mamy wielu świetnych młodych zawodników do ataku + pozyskaliśmy Griezmanna. Wydaję mi się, że już wystarczy.
@Kamil92 Przypominam, że Legia 3 lata temu w tej LM coś pokazała, ale wtedy był dużo lepszy skład Guilerhme, Ofoe i Moulin i kilku innych. No i oczywiście normalny trener.
http://i.imgur.com/aYFRj.jpg Pamiętacie? To był chyba rekord posiadania piłki w LM. To była ostatnia łatwa i przyjemna grupa z Celticem, Benficą i Spartakiem, bo póżniej nie mieliśmy tyle szczęścia do grup w LM i trafiał się 1 zespół z Topu lub 2 dość mocni przeciwnicy, tak jak teraz lub rok temu.
@Katalończyk 99 Wątpię, bo powielał, to co robił Guardiola. Szanuję go i w ogóle, ale dużo lepszym był asystentem niż trenerem. Była Liga rekordowa, ale Barca w tamtym czasie ze zdrowym Tito nic w LM by nie zdziałała. Tylko tyle, że nie byłoby może takiej klęski z Bayernem, ale i tak nie wygralibyśmy z tamtym czołgiem Heynkesa.
@sevs Śmieją się z tego co się dzieję z Reprezentacją na turniejach, że jest pierwszy mecz otwarcia, drugi o wszystko i trzeci o honor, a niedługo nawet tego może nie być. Ludzie zaczną to doceniać, aż znowu przyjdą lata 90 i kilkunastoletnia posucha.
Dla mnie Enrique to najlepszy trener po Guardioli Barcy jaki był i nie mam żadnych wątpliwości. Uważałem, to przed tą tragedią i uważam tak cały czas. Nie ma nic gorszego jak rodzic traci swoje dziecko, a szczególnie 9 letnie. Teraz Lucho musi być silny i zjednoczony. Ma wsparcie od całego Barcelonismo.
@Serek To nie jest fałszywa skromność, ale on po prostu taki ma charakter. Nigdy nie robił z siebie bóstwa i wolał odpowiadać na boisku. Mnie dużo bardziej denerwuję Ibra ze swoim charakterem. Niby Szwed żartuje, ale często mnie wkurza.
Legia, Lech Poznań czy Wisła, to kluby żle kojarzone, bo mają bydło, a nie kibiców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część, to kibole, którzy rządzą klubem, a prezesi i właściciele mają na to wywalone, bo boją się, że jak się im postawią, to będzie mniej osób na meczu i bilety się będą słabiej sprzedawać. Polskiej piłki klubowej nawet nie warto oglądać. Dobrze, że Reprezentacja w jakiś sposób ratuję honor Polskiej piłki, ale też nie wiadomo, co będzie za 3-4 lata, bo Lewandowski, Krychowiak i Glik nie będą wiecznie grać.
@Janiama Sneijder, Iniesta czy Fabs, to nie ŚP. Iniesta dużo bramek nie strzelał, ale był pół-lewym ŚPO. Fabregas grał u nas nawet na fałszywej 9 i spotkań na ŚP mu można policzyć na palcach.
1
Danilo i 1-0! Świetna kontra.
11
@Ratamahatta Zauważ, że to sami piłkarze, którzy technicznie nie grzeszą Vidal, Paulinho i Rakitic grają u Valverde dobrze, a piłkarze świetni technicznie pokroju Arthura, Coutinho, De Jonga nie wiedzą co mają robić.
0
@Suzu W Fifie 19 czy 20 tak zrobisz?
0
@Janiama Przecież Dembele, Suarez i Messi są kontuzjowani, to jak klub mu nie pozwala na normalną pracę?
0
@Danny Gaucho Depay strzelił 7 bramek :)
0
@sidzej Nie wydaję mi się, że Neymar tutaj wróci. Jak wróci, to będzie głupia decyzja zarządu. Ta operacja to około 180 mln Euro, a wcześniej PSG chciało tyle za ile do nich przyszedł, a nawet więcej. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii klubu i na świecie, ale nie powinien mieć nic do gadania w kwestii sprowadzania zawodników. Mamy wielu świetnych młodych zawodników do ataku + pozyskaliśmy Griezmanna. Wydaję mi się, że już wystarczy.
0
@Esteban_ Zobaczymy.
0
@Forza_Juve Jest De Ligt problemu nie ma dużego.
2
@asdfdsg Racja. Twój komentarz nie ma sensu.
5
@jedrek7000 Skoro gryzą, to pewnie są biedronki azjatyckie.
1
@KamQiX Tak. Trenerem był Tito.
0
@Kamil92 Przypominam, że Legia 3 lata temu w tej LM coś pokazała, ale wtedy był dużo lepszy skład Guilerhme, Ofoe i Moulin i kilku innych. No i oczywiście normalny trener.
3
http://i.imgur.com/aYFRj.jpg Pamiętacie? To był chyba rekord posiadania piłki w LM. To była ostatnia łatwa i przyjemna grupa z Celticem, Benficą i Spartakiem, bo póżniej nie mieliśmy tyle szczęścia do grup w LM i trafiał się 1 zespół z Topu lub 2 dość mocni przeciwnicy, tak jak teraz lub rok temu.
0
@norbi77 O co chodzi?
0
@lukaszbarca15 Zaraz Ciebie pociągnie @Moderacja za uszy z tej strony.
1
@Katalończyk 99 Wątpię, bo powielał, to co robił Guardiola. Szanuję go i w ogóle, ale dużo lepszym był asystentem niż trenerem. Była Liga rekordowa, ale Barca w tamtym czasie ze zdrowym Tito nic w LM by nie zdziałała. Tylko tyle, że nie byłoby może takiej klęski z Bayernem, ale i tak nie wygralibyśmy z tamtym czołgiem Heynkesa.
1
@sevs Śmieją się z tego co się dzieję z Reprezentacją na turniejach, że jest pierwszy mecz otwarcia, drugi o wszystko i trzeci o honor, a niedługo nawet tego może nie być. Ludzie zaczną to doceniać, aż znowu przyjdą lata 90 i kilkunastoletnia posucha.
4
Dla mnie Enrique to najlepszy trener po Guardioli Barcy jaki był i nie mam żadnych wątpliwości. Uważałem, to przed tą tragedią i uważam tak cały czas. Nie ma nic gorszego jak rodzic traci swoje dziecko, a szczególnie 9 letnie. Teraz Lucho musi być silny i zjednoczony. Ma wsparcie od całego Barcelonismo.
1
@Serek To nie jest fałszywa skromność, ale on po prostu taki ma charakter. Nigdy nie robił z siebie bóstwa i wolał odpowiadać na boisku. Mnie dużo bardziej denerwuję Ibra ze swoim charakterem. Niby Szwed żartuje, ale często mnie wkurza.
0
@xJLx Przynajmniej potrafi awansować na turnieje i klepie ogórki, a nie tak jak Legia, która potrafi raz na 20 lat awansować do LM.
1
Legia, Lech Poznań czy Wisła, to kluby żle kojarzone, bo mają bydło, a nie kibiców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część, to kibole, którzy rządzą klubem, a prezesi i właściciele mają na to wywalone, bo boją się, że jak się im postawią, to będzie mniej osób na meczu i bilety się będą słabiej sprzedawać. Polskiej piłki klubowej nawet nie warto oglądać. Dobrze, że Reprezentacja w jakiś sposób ratuję honor Polskiej piłki, ale też nie wiadomo, co będzie za 3-4 lata, bo Lewandowski, Krychowiak i Glik nie będą wiecznie grać.
0
@Maciek069 Hahahahaha.
0
Barca-BVB? Nie pamiętam kiedy ostatnio z nimi graliśmy. Podoba mi się ta grupa.
0
@Janiama Napijemy się gorzoły?
0
@Janiama Sneijder, Iniesta czy Fabs, to nie ŚP. Iniesta dużo bramek nie strzelał, ale był pół-lewym ŚPO. Fabregas grał u nas nawet na fałszywej 9 i spotkań na ŚP mu można policzyć na palcach.
0
@Janiama Deyna to bardziej ŚPO i brakuje Kasperczaka.
3
@macio_944 Ja też najbardziej lubiłem Ville i to był zawodnik, który powinien przyjść rok wcześniej za Eto, a nie Ibrahimovic.
7
@Szpadla Suarez z 2015-2016 jest lepszy niż Eto kiedykolwiek u nas.
0
@Chwytliwy Niech @Bagsik88 dalej pisze głupoty z przyjemnością poczytam.
0
@Chwytliwy I on jeszcze nie ma bana za te prowokowanie? :D