1

Danilo i 1-0! Świetna kontra.

11

@Ratamahatta Zauważ, że to sami piłkarze, którzy technicznie nie grzeszą Vidal, Paulinho i Rakitic grają u Valverde dobrze, a piłkarze świetni technicznie pokroju Arthura, Coutinho, De Jonga nie wiedzą co mają robić.

0

@Suzu W Fifie 19 czy 20 tak zrobisz?

0

@Janiama Przecież Dembele, Suarez i Messi są kontuzjowani, to jak klub mu nie pozwala na normalną pracę?

0

@Danny Gaucho Depay strzelił 7 bramek :)

0

@sidzej Nie wydaję mi się, że Neymar tutaj wróci. Jak wróci, to będzie głupia decyzja zarządu. Ta operacja to około 180 mln Euro, a wcześniej PSG chciało tyle za ile do nich przyszedł, a nawet więcej. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii klubu i na świecie, ale nie powinien mieć nic do gadania w kwestii sprowadzania zawodników. Mamy wielu świetnych młodych zawodników do ataku + pozyskaliśmy Griezmanna. Wydaję mi się, że już wystarczy.

0

@Esteban_ Zobaczymy.

0

@Forza_Juve Jest De Ligt problemu nie ma dużego.

2

@asdfdsg Racja. Twój komentarz nie ma sensu.

5

@jedrek7000 Skoro gryzą, to pewnie są biedronki azjatyckie.

1

@KamQiX Tak. Trenerem był Tito.

0

@Kamil92 Przypominam, że Legia 3 lata temu w tej LM coś pokazała, ale wtedy był dużo lepszy skład Guilerhme, Ofoe i Moulin i kilku innych. No i oczywiście normalny trener.

3

http://i.imgur.com/aYFRj.jpg Pamiętacie? To był chyba rekord posiadania piłki w LM. To była ostatnia łatwa i przyjemna grupa z Celticem, Benficą i Spartakiem, bo póżniej nie mieliśmy tyle szczęścia do grup w LM i trafiał się 1 zespół z Topu lub 2 dość mocni przeciwnicy, tak jak teraz lub rok temu.

0

@norbi77 O co chodzi?

0

@lukaszbarca15 Zaraz Ciebie pociągnie @Moderacja za uszy z tej strony.

1

@Katalończyk 99 Wątpię, bo powielał, to co robił Guardiola. Szanuję go i w ogóle, ale dużo lepszym był asystentem niż trenerem. Była Liga rekordowa, ale Barca w tamtym czasie ze zdrowym Tito nic w LM by nie zdziałała. Tylko tyle, że nie byłoby może takiej klęski z Bayernem, ale i tak nie wygralibyśmy z tamtym czołgiem Heynkesa.

1

@sevs Śmieją się z tego co się dzieję z Reprezentacją na turniejach, że jest pierwszy mecz otwarcia, drugi o wszystko i trzeci o honor, a niedługo nawet tego może nie być. Ludzie zaczną to doceniać, aż znowu przyjdą lata 90 i kilkunastoletnia posucha.

4

Dla mnie Enrique to najlepszy trener po Guardioli Barcy jaki był i nie mam żadnych wątpliwości. Uważałem, to przed tą tragedią i uważam tak cały czas. Nie ma nic gorszego jak rodzic traci swoje dziecko, a szczególnie 9 letnie. Teraz Lucho musi być silny i zjednoczony. Ma wsparcie od całego Barcelonismo.

1

@Serek To nie jest fałszywa skromność, ale on po prostu taki ma charakter. Nigdy nie robił z siebie bóstwa i wolał odpowiadać na boisku. Mnie dużo bardziej denerwuję Ibra ze swoim charakterem. Niby Szwed żartuje, ale często mnie wkurza.

0

@xJLx Przynajmniej potrafi awansować na turnieje i klepie ogórki, a nie tak jak Legia, która potrafi raz na 20 lat awansować do LM.

1

Legia, Lech Poznań czy Wisła, to kluby żle kojarzone, bo mają bydło, a nie kibiców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część, to kibole, którzy rządzą klubem, a prezesi i właściciele mają na to wywalone, bo boją się, że jak się im postawią, to będzie mniej osób na meczu i bilety się będą słabiej sprzedawać. Polskiej piłki klubowej nawet nie warto oglądać. Dobrze, że Reprezentacja w jakiś sposób ratuję honor Polskiej piłki, ale też nie wiadomo, co będzie za 3-4 lata, bo Lewandowski, Krychowiak i Glik nie będą wiecznie grać.

0

@Maciek069 Hahahahaha.

0

Barca-BVB? Nie pamiętam kiedy ostatnio z nimi graliśmy. Podoba mi się ta grupa.

0

@Janiama Napijemy się gorzoły?

0

@Janiama Sneijder, Iniesta czy Fabs, to nie ŚP. Iniesta dużo bramek nie strzelał, ale był pół-lewym ŚPO. Fabregas grał u nas nawet na fałszywej 9 i spotkań na ŚP mu można policzyć na palcach.

0

@Janiama Deyna to bardziej ŚPO i brakuje Kasperczaka.

3

@macio_944 Ja też najbardziej lubiłem Ville i to był zawodnik, który powinien przyjść rok wcześniej za Eto, a nie Ibrahimovic.

7

@Szpadla Suarez z 2015-2016 jest lepszy niż Eto kiedykolwiek u nas.

0

@Chwytliwy Niech @Bagsik88 dalej pisze głupoty z przyjemnością poczytam.

0

@Chwytliwy I on jeszcze nie ma bana za te prowokowanie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?