0

@format1977 Mnie w ogóle bawi porównywanie zawodnika do zwierzęcia.

1

@bartoszekkk To by powtarzali w każdej edycji rzutów karnych jakiegoś karnego. Dudek w 2005 roku czy Patricio przy karnym Błaszczykowskiego też nie stali na linii.

0

@bartoszekkk Raczej nie.

0

@FCMichalo W samy City są zawodnicy, co dużo bardziej zasłużyli niż B.Silva. Sterling lub Aguero.

0

Kurde prorok nie trafił...

1

0

Ta liniowa śpi?

0

Kepa do karnych idealny.

0

@Ghotti Do czego?

4

@Encore Liverpool nas właśnie tym tartakiem dojechał w LM...

2

Prędzej Liverpool obroni LM niż wygra tą upragnioną PL.

7

Chelsea gra lepiej bez Hazarda niż z nim.

0

@Jacu327 Ale nie oceniam tylko na podstawie tego meczu.

1

Jak kobieta może stanąć na wysokości zadania? Wichniarek co ty gadasz? :D

29

Van Djik pokazuje, że jest przereklamowany.

0

Kante co on pograł?

0

I tak by nie trafił.

0

Pedro zawsze brakowało fizyczności, ale pewnie jakby był bardziej przypakowany, to nie byłby taki szybki.

1

Dużo ciekawszy ten SPE niż Finał LM.

0

Skoro tamta baba nie dostała kar, to ten facet też nie powinien.

2

Pedro to 3 razy wygrał SPE i jedyny zawodnik na boisku, który ten puchar wygrał. Oby dzisiaj coś strzelił i oby wygrał 4 raz.

29

Nie ma różnicy między futbolem mężczyzn i kobiet? Ehh skisłem...

1

@lukaszbarca15 Maldini, Nesta, Pique, Ramos, Cannavaro, Baresi, Beckenbauer i jeszcze ktoś by się tam znalazł podawałem na szybko.

1

@Bartunek Nawet z punktu widzenia kibica Barcelony nie widzę Puyola nawet w TOP 10.

0

@Commando Co masz do Pedro?

0

@Norkusik City to postrach na PL, a tam nie ma klubu, który by im stawił czoła. W LM to wygląda inaczej, bo jest Barca, Juventus, Real czy Bayern. Kluby, które wyeliminują City

1

@Norkusik W LM City i tak nic nie osiągnie, a przeraża tylko kluby średnie lub słabe w PL.

3

@Mns21 Bale nawet jak będzie kontuzjowany 3/4 sezonu zrobi więcej niż Vazquez przez cały.

1

@sidzej Raz się nie pomyliłaś, bo Coutinho miał pecha, że trafił na takiego trenera jakiego trafił. U Pepa by był potworem jak De Bruyne.

0

@Barca_1899__ Nie zmieniło się i dalej uważam, że nie ma tutaj dla niego miejsca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?