@bartoszekkk To by powtarzali w każdej edycji rzutów karnych jakiegoś karnego. Dudek w 2005 roku czy Patricio przy karnym Błaszczykowskiego też nie stali na linii.
@Norkusik City to postrach na PL, a tam nie ma klubu, który by im stawił czoła. W LM to wygląda inaczej, bo jest Barca, Juventus, Real czy Bayern. Kluby, które wyeliminują City
0
@format1977 Mnie w ogóle bawi porównywanie zawodnika do zwierzęcia.
1
@bartoszekkk To by powtarzali w każdej edycji rzutów karnych jakiegoś karnego. Dudek w 2005 roku czy Patricio przy karnym Błaszczykowskiego też nie stali na linii.
0
@bartoszekkk Raczej nie.
0
@FCMichalo W samy City są zawodnicy, co dużo bardziej zasłużyli niż B.Silva. Sterling lub Aguero.
0
Kurde prorok nie trafił...
1
@AmigoBlancos XD
0
Ta liniowa śpi?
0
Kepa do karnych idealny.
0
@Ghotti Do czego?
4
@Encore Liverpool nas właśnie tym tartakiem dojechał w LM...
2
Prędzej Liverpool obroni LM niż wygra tą upragnioną PL.
7
Chelsea gra lepiej bez Hazarda niż z nim.
0
@Jacu327 Ale nie oceniam tylko na podstawie tego meczu.
1
Jak kobieta może stanąć na wysokości zadania? Wichniarek co ty gadasz? :D
29
Van Djik pokazuje, że jest przereklamowany.
0
Kante co on pograł?
0
I tak by nie trafił.
0
Pedro zawsze brakowało fizyczności, ale pewnie jakby był bardziej przypakowany, to nie byłby taki szybki.
1
Dużo ciekawszy ten SPE niż Finał LM.
0
Skoro tamta baba nie dostała kar, to ten facet też nie powinien.
2
Pedro to 3 razy wygrał SPE i jedyny zawodnik na boisku, który ten puchar wygrał. Oby dzisiaj coś strzelił i oby wygrał 4 raz.
29
Nie ma różnicy między futbolem mężczyzn i kobiet? Ehh skisłem...
1
@lukaszbarca15 Maldini, Nesta, Pique, Ramos, Cannavaro, Baresi, Beckenbauer i jeszcze ktoś by się tam znalazł podawałem na szybko.
1
@Bartunek Nawet z punktu widzenia kibica Barcelony nie widzę Puyola nawet w TOP 10.
0
@Commando Co masz do Pedro?
0
@Norkusik City to postrach na PL, a tam nie ma klubu, który by im stawił czoła. W LM to wygląda inaczej, bo jest Barca, Juventus, Real czy Bayern. Kluby, które wyeliminują City
1
@Norkusik W LM City i tak nic nie osiągnie, a przeraża tylko kluby średnie lub słabe w PL.
3
@Mns21 Bale nawet jak będzie kontuzjowany 3/4 sezonu zrobi więcej niż Vazquez przez cały.
1
@sidzej Raz się nie pomyliłaś, bo Coutinho miał pecha, że trafił na takiego trenera jakiego trafił. U Pepa by był potworem jak De Bruyne.
0
@Barca_1899__ Nie zmieniło się i dalej uważam, że nie ma tutaj dla niego miejsca.