0

@Barca_1899__Moje stanowisko, co do powrotu Neymara jest niezmienne od 2 lat.

0

Kurde, ale uderzyło.

0

@zodiak_10 Dla mnie Neymar, to teraz bardziej gołąb niż delfin.

4

@ngif Patrząc na to ile klub mu dawał, to tak. Poza tym skoro nie wygrał z Barcą prawnie, to nic mu się nie należało.

0

@Chwytliwy A masz wąsa? Bo Andrzej bez wąsa to już nie jest to samo.

1

@bialagora A wiesz w ogóle ile z koszulki ma Barca, a ile Nike? Bo, chyba nie.

0

@koziar Chyba logiczne, że facet z zasadami by nie przyjął kobiety, która go zdradziła i po kilku latach chce wrócić.

0

@JaSzymon Chyba, że już zalicza De Jonga jako gwiazdę, a Firpo jako talent.

1

@NaFazieHitman Kto ma, ten ma.

0

@szymon6847 Futbol jest w innym miejscu niż kilkanaście lat temu i nie ma na to szans.

0

@szymon6847 Bez sponsorów nie było by nawet tych utalentowanych wychowanków.

0

Zastanawiam się w tej chwili, co będzie gorsze Neymar u nas czy w Realu. Nie chcę go, ale dziwnie by wyglądało jakby grał przeciwko nam.

1

@MXFCB Ciapaty by chyba prędzej spalił stadion i biuro Paryża niż sprzedałby nam jeszcze Mbappe.

2

@Suzu Teraz pokaż bilingi telefonowe.

0

Kij z Neymarem. PSG ma Mbappe.

0

@Avada Kedavra Raczej nie :)

0

@clyde Dla mnie to okienko się może zakończyć już w tej chwili, a to jeszcze kilkanaście dni tego cyrku.

0

@clyde Dziwisz się?

0

@xJLx Możesz sobie uważać, co tylko chcesz, ale porównywać muzykę do skakania z mostu? Zastanów się trochę :D

0

@xJLx Dla Ciebie dno, a na tym się bawi miliony Polaków.

0

@Striker Nie wiem. Może tak jest redakcji wygodniej.

1

@Nihas Nie ma takiej potrzeby, bo robiłby się niepotrzebny spam. Skomentować można tutaj wiadomości z tikitaki.

0

@Wilczeq Wenger to już jest dziadek, a Mourinho ma przed sobą przynajmniej 10 lat trenowania. Francuz powinien zejść ze sceny, tak jak Ferguson kilka lat temu.

11

@michaleu A co ona by miała bez kasy Neymara? Jakby nie on, to by mieszkała na favelach czy innych ruderach.

0

To nie jest ten Modric co kiedyś.

2

@Jacu327 Aż się poprzeczka złamie.

0

@Danny Gaucho "Piwa się nie powinno pić nawet jak się ma 18 wiosenek do tego trzeba dorosnąć mentalnie i psychicznie." Najlepiej jak to mówi osoba, co wali dziennie po 8 piw, jest gruba, śmierdzi, nosi białe skarpetki i cały czas te same laczki. A no i ma wąsa.

1

@Obergruppenfuhrer Ja myślałem, że pijany jestem.

0

@18wojtek99 Do takiej gry trzeba mieć talent i technikę. Samo trenowanie nie wystarczy.

4

Panie Carlo my do przerwy powinniśmy prowadzić przynajmniej 2-0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?