@Wilczeq Wenger to już jest dziadek, a Mourinho ma przed sobą przynajmniej 10 lat trenowania. Francuz powinien zejść ze sceny, tak jak Ferguson kilka lat temu.
@Danny Gaucho "Piwa się nie powinno pić nawet jak się ma 18 wiosenek do tego trzeba dorosnąć mentalnie i psychicznie." Najlepiej jak to mówi osoba, co wali dziennie po 8 piw, jest gruba, śmierdzi, nosi białe skarpetki i cały czas te same laczki. A no i ma wąsa.
0
@Barca_1899__Moje stanowisko, co do powrotu Neymara jest niezmienne od 2 lat.
0
Kurde, ale uderzyło.
0
@zodiak_10 Dla mnie Neymar, to teraz bardziej gołąb niż delfin.
4
@ngif Patrząc na to ile klub mu dawał, to tak. Poza tym skoro nie wygrał z Barcą prawnie, to nic mu się nie należało.
0
@Chwytliwy A masz wąsa? Bo Andrzej bez wąsa to już nie jest to samo.
1
@bialagora A wiesz w ogóle ile z koszulki ma Barca, a ile Nike? Bo, chyba nie.
0
@koziar Chyba logiczne, że facet z zasadami by nie przyjął kobiety, która go zdradziła i po kilku latach chce wrócić.
0
@JaSzymon Chyba, że już zalicza De Jonga jako gwiazdę, a Firpo jako talent.
1
@NaFazieHitman Kto ma, ten ma.
0
@szymon6847 Futbol jest w innym miejscu niż kilkanaście lat temu i nie ma na to szans.
0
@szymon6847 Bez sponsorów nie było by nawet tych utalentowanych wychowanków.
0
Zastanawiam się w tej chwili, co będzie gorsze Neymar u nas czy w Realu. Nie chcę go, ale dziwnie by wyglądało jakby grał przeciwko nam.
1
@MXFCB Ciapaty by chyba prędzej spalił stadion i biuro Paryża niż sprzedałby nam jeszcze Mbappe.
2
@Suzu Teraz pokaż bilingi telefonowe.
0
Kij z Neymarem. PSG ma Mbappe.
0
@Avada Kedavra Raczej nie :)
0
@clyde Dla mnie to okienko się może zakończyć już w tej chwili, a to jeszcze kilkanaście dni tego cyrku.
0
@clyde Dziwisz się?
0
@xJLx Możesz sobie uważać, co tylko chcesz, ale porównywać muzykę do skakania z mostu? Zastanów się trochę :D
0
@xJLx Dla Ciebie dno, a na tym się bawi miliony Polaków.
0
@Striker Nie wiem. Może tak jest redakcji wygodniej.
1
@Nihas Nie ma takiej potrzeby, bo robiłby się niepotrzebny spam. Skomentować można tutaj wiadomości z tikitaki.
0
@Wilczeq Wenger to już jest dziadek, a Mourinho ma przed sobą przynajmniej 10 lat trenowania. Francuz powinien zejść ze sceny, tak jak Ferguson kilka lat temu.
11
@michaleu A co ona by miała bez kasy Neymara? Jakby nie on, to by mieszkała na favelach czy innych ruderach.
0
To nie jest ten Modric co kiedyś.
2
@Jacu327 Aż się poprzeczka złamie.
0
@Danny Gaucho "Piwa się nie powinno pić nawet jak się ma 18 wiosenek do tego trzeba dorosnąć mentalnie i psychicznie." Najlepiej jak to mówi osoba, co wali dziennie po 8 piw, jest gruba, śmierdzi, nosi białe skarpetki i cały czas te same laczki. A no i ma wąsa.
1
@Obergruppenfuhrer Ja myślałem, że pijany jestem.
0
@18wojtek99 Do takiej gry trzeba mieć talent i technikę. Samo trenowanie nie wystarczy.
4
Panie Carlo my do przerwy powinniśmy prowadzić przynajmniej 2-0 :D