1

@Andi18 Nawet jak wygramy LM, to odejdzie, bo prowadzenie Barcelony go przerasta i to po nim widać. Byli lepsi trenerzy, którzy mieli dość jak Guardiola czy Enrique, a Ernesto zostanie? Wątpię.

0

@MesQueUnClub96 Wozniacka to jakieś wielkie wyzwanie?

0

@Andi18 Musimy poczekać sezon aż Valverde odejdzie, bo przy tym trenerze znowu będziemy oglądać Busquetsa i Rakitica w pierwszym składzie.

0

@Janiama Barca nie dała by zarobków na poziomie Pique.

0

@Messibestplayerintheworld Ja bym sobie dał spokój. Mógł zostać i być tutaj Legendą, a teraz jest jednym z wielu.

0

@Janiama Vidal nie zarabia 8 mln, ale 5.

1

@jacobFCB Dzieci myślą, że PSG go nam łatwo sprzeda.

0

@Kuczek A może o Ciebie?

0

@kkbarca Mam to gdzieś. Dorośnij chłopie, to nie jest Fifa, że możesz sobie sprzedać/kupić zawodnika, bo Tobie się tak podoba.

0

@Janiama Vidal nie zarabia tyle, co Rakitic.

0

@kkbarca Podobnie jak dla Ciebie nie ma miejsca na tej stronie...

2

@barcanawieki Ja mam podobnie. Czekam na informacje, że Neymar jednak zostaje w Paryżu.

0

@masq Kupili 2 zawodników do formacji obrony za około 130-140 mln Euro. Więc 100 za takiego Eriksena, to nie jest tak dużo.

2

@V e B 96 Jakbym napisał na co może wskoczyć, to bym dostał bana.

1

@V e B 96 Niby z jakiej racji?

0

@barcelonaLM W Polsce to jest zakazane. Zresztą jeszcze jakby miała te 15-16 lat, ale 12 lat to już przesada.

0

@msmsms A babcia ile ma 35-40 lat? To się nazywa patologia.

0

@BigShaq Jak to pewnie stare zdjęcie jak jeszcze grał w Belgii.

1

@Dejvv Tak się nie lubią, że najlepszymi kumplami w drużynie zostaną.

23

@Elnuum Messi ma coraz częściej problemy z kontuzjami? Ja czegoś nie wiem?

0

@Bartek22 Son pokazywał, że potrafi zrobić coś z niczego. W tamtym sezonie najważniejszy piłkarz Totków.

0

@qbsonFCBarca Ja mam dystans, ale Moderacja tego dystansu nie podziela.

0

@qbsonFCBarca Co wy macie w głowach 0__0

1

@Lord_Vader Wtedy kiedy Bale był tam jeszcze Księciem Walii i następcą Ronaldo, a to było dość dawno temu.

9

@seneridex Porównywanie Barcelony do upadłych potęg pokroju United i Milanu jest nie na miejscu. Co innego jak zespół ma potencjał na wygrywanie najważniejszych trofeów jak Barca, a co innego jak nie ma, tak jak Milan czy United. Była szansa na najłatwiejszy tryplet w historii. Bayern, Real, Atletico, Juventus i City nie doszły do Półfinału. 3 pierwsze ekipy wymienione odpadły w 1/8. Wygrywamy 1 mecz Półfinałowy 3-0, żeby w drugim się skompromitować. Niedosyt został i to spory.

0

@LuisSalvano Najważniejszego piłkarza, który może zmienić nasz styl gry już jest i dostał dzisiaj MVP. Sprowadzenie Neymara to duże ryzyko patrząc na jego zdrowie w ostatnich latach.

2

Roberto w pomocy, to jest coś.

0

Podniecamy się, że Alena 98 rocznik, który ma prawie 22 lata rozegrał w tamtym sezonie 1700 minut, a to Puig powinien w tamtym sezonie jakieś 1000 minut złapać.

9

Alba bez Messiego jest kompletnie bezużyteczny w ofensywie.

17

De Jong powinien zamienić się pozycjami z Rakiticem, bo jego potencjał gry do przodu się marnuje. Chorwat przed podaniem musi z 10 razy piłkę poprawić, a Holender podaje z automatu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?