0

Rodrygo zrobił na mnie spore wrażenie. Dobra technika, strzał i szybkość. Vinicius jak nie poprawi wykończenia, to nie zrobi kariery nawet takiej jak Robinho. Kubo grał dobrze, ale ile było tych nowych Messich? Bojan, Munir, pewien sympatyczny Chorwat, który się nawet nie załapał do 1 drużyny i jeszcze by się kilku znalazło.

3

Modric 34 lata, a dalej ta sama szybkość, co 5 lat temu.

0

@zodiak_10 To go szanuj.

0

@Piotr,1985 Oceniasz to na podstawie meczu towarzyskiego?

23

@bartoszekkk Bo mają rację. Turnieje przedsezonowe się nigdy nie liczą.

3

@Drzakubs Nikt nie powinien jej bić. Policja powinna ten marsz przepędzić i tyle.

1

@Kenxu Nie widzę Roberto na PO.

2

@Rewolucja123 Czyli jak wypisywałeś cały czas o Neymarze, to powinieneś być banowany, bo to był spam.

0

@Robert_Kubica Nie Busi jest odpowiedzialny, nie trener i nie Rakitic, to kto? Busquets i Rakitic są stałymi zawodnikami pierwszego składu od lat i to oni są najsłabszymi punktami składu.

1

@Kamiloza91 Oczywiście chorągiewki go chcą i kibice, co nie byli nigdy za jego odejściem do PSG, ale takich jest niewielu.

0

@BarcaInfo Buffon, Neuer, Casillas, Cech i jeszcze bym wymienił wielu lepszych bramkarzy od Valdesa. On się nam tylko podlizuje.

1

@jedrek7000 A pomyśleć, że mój pies ma już prawie 13 lat...

2

@Skaramuczi Ah piękny widok.

0

@masq
Po słowie, to możesz być z rodzicami swojej dziewczyny, a tutaj nic nie było pewne, bo byśmy go ogłosili przed okienkiem. Nawet Juve musiało o niego walczyć i to prawie 2 miesiące.

11

@MarioVeB! Jak masz problem z czytaniem, to przeczytaj jeszcze raz. Mój komentarz jest krótki, bo na ciebie szkoda już klawiatury.

40

@MarioVeB! Jesteś ostatnią osobą na tej stronie, która ma prawo kogoś pouczać.

0

@TheNekro94 A co mu Real zagwarantuje czego my mu nie możemy?

1

W sumie obecność tylu Francuzów u nas może nam wyjść na dobre jeśli chodzi o przyszły transfer Mbappe do nas. Dembele (liczę, że u nas dalej będzie grał) , Lenglet, Griezmann czy Umtiti mogą go namówić, że u nas będzie mu lepiej niż w Realu, a Real nie ma w składzie kolegów Mbappe z kadry. Benzemy nie liczę, a Pogba niewiadomo czy tam trafi, bo United chce za niego fortunę.

0

@marcin000019 Taką sylwetkę się nie robi w 2 tyg, a wiele osób i tak pewnie by nawet chociaż chciała wyglądać jak Arthur. O koledze Brazylijczyka nie wspomnę.

0

@IronSanHybrid Nie wiem czy ja jestem ślepy czy co, ale czy on w ogóle z tego kopa trafił w tą nakrętkę?

1

@BarcaInfo Dziwię się, że tak bardzo chcesz jego powrotu tutaj. Neymar to świetny zawodnik, ale jego powrót to 2 opcje, że jak wróci to będziemy tego po czasie żałować lub będzie to jeden z najlepszych ruchów. Pierwsza opcja jest równie prawdopodobna, co druga. Poza tym Neymar musi przeprosić nie tylko klub, ale i Bartka po którym cisnął. Nie przepadam za naszym Prezydentem, ale to od niego zależy czy Brazylijczyk wróci.

0

@Skaramuczi Tylko, że Neymar może szybciej zejść z TOPu niż Messi, a Argentyńczyk jest starszy o 5 lat i w piłce to duża różnica.

0

@MatiFCB2000 Jestem tu dość długo i widziałem dużo głupsze pytania.

0

@tadzik447 Dzięki za odpowiedz.

1

Mam pytanie. Czy test na HIV można wykonać w przychodni czy trzeba jechać do szpitala? Tylko prosiłbym bez głupich odpowiedzi.

0

Griezmann jakby zapuścił brodę były podobny do Peter Dinklage z Gry o Tron. Już fryzurę ma podobną.

1

@ProMILs Podobna do mojej. No, czyli nie musi się odchudzać :D

1

@Chwytliwy Ruben Dias to ta liga, co De Ligt. Jak już ktoś ma zastąpić Pique, to ktoś klasy Holendra.

7

@Messibestplayerintheworld Kiedy widzisz świetne transfery Barcelony, a przypominasz sobie, że trenuje dalej Valverde...

1

@cules100pro We Francji oznacza to ukończenie 18 lat czy coś takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?