@shinthps Już w tamtym sezonie było bogactwo i nic nie zrobił, a jeszcze bardziej się skompromitowaliśmy niż z Romą. Uważam, że ten trener nie wyciąga żadnych wniosków. Jak gada coś w stylu, że woli przegrać w Półfinale niż w Ćwierćfinale, to co my mamy osiągnąć?
@Criss18Barca Aktualnie się niszczy sam niezrozumiałymi decyzjami. Valverde działa często nie logicznie. @Mathew86 Miał podobno w tym sezonie częściej stawiać na Todibo, a chcę wystawiać ŚPD/ŚP pomimo 4 stoperów? Głupota. Mogą to być tylko plotki, ale w ogóle bym się nie dziwił jakby, tak było.
Ludzie, którzy chcą Neymara powinni się zastanowić. W sezonie 2007 2008 mieliśmy Deco, Eto, Ronaldinho, Henrego i Messiego. Nazwiska były, a nie było pucharów. Tu chodzi o coś innego, a tak ogólnie o trenera.
Atletico o czymś zapomniało. Antoś został ogłoszony oficjalnie w trakcie okienka transferowego, a wtedy klauzula spadła z 200 do 120 mln. Klub nic oficjalnego wcześniej nie podał. Jeszcze były pogłoski, że może przejść do PSG.
@BykFCB Akurat dobrze, że takie głupoty są usuwane, bo moderacja odpuści 1 osobie i póżniej napisze to samo 20 osób, a przez to robi się niepotrzebny spam.
@Katalończyk 99 Jeszcze pewnie oceniają to ludzie, których jeszcze nawet w planach nie było. @Chwytliwy a mój ma dobrze to wspominać? Jak był dzieckiem, to zabrali dziadka na przesłuchanie, gdzie wrócił po 2 dniach pobity i w ciężkim stanie, to było właśnie na początku lat 70.
I to właśnie wyróżnia trenera klasy światowej od przeciętnego. Heynen wygrał z Brazylią rezerwowym składem. Klopp dał radę bez Salaha i Firmino, a Valverde boi się o wynik jak Rakitic nie zagra z Eibarem.
1
@Kompletny A Rakieta i Busi bez Valverde.
0
@Suzu Raczej nie ciekawą informacje, a zwykłe plotki i pomówienia.
1
@Chwytliwy Nie lubię Neymara, ale PSG ma za swoje i ich jeszcze bardziej nie lubię, a nawet może porównywalnie do Realu.
1
Nawet jak tutaj nie wróci, to pociski po PSG są bezcenne. Jeszcze nie widziałem zawodnika, który tak otwarcie plułby na swój obecny klub.
0
@shinthps Już w tamtym sezonie było bogactwo i nic nie zrobił, a jeszcze bardziej się skompromitowaliśmy niż z Romą. Uważam, że ten trener nie wyciąga żadnych wniosków. Jak gada coś w stylu, że woli przegrać w Półfinale niż w Ćwierćfinale, to co my mamy osiągnąć?
1
@Criss18Barca Aktualnie się niszczy sam niezrozumiałymi decyzjami. Valverde działa często nie logicznie. @Mathew86 Miał podobno w tym sezonie częściej stawiać na Todibo, a chcę wystawiać ŚPD/ŚP pomimo 4 stoperów? Głupota. Mogą to być tylko plotki, ale w ogóle bym się nie dziwił jakby, tak było.
12
Ludzie, którzy chcą Neymara powinni się zastanowić. W sezonie 2007 2008 mieliśmy Deco, Eto, Ronaldinho, Henrego i Messiego. Nazwiska były, a nie było pucharów. Tu chodzi o coś innego, a tak ogólnie o trenera.
2
@Commando Dlatego lubię oglądać Szarapową czy Azarenkę.
0
@Ronaldinho10_ Mamy następce Reno :D
0
@Suzu I tak Malcom będzie musiał opuścić nasze szeregi, bo Suarez, Dembele, Griezmann, Messi, Neymar i Malcom to za dużo.
0
@Momalsino A Dembele i Malcom to co? Dembele jest obunożny, ale tu i tu się liczy.
1
@Suzu Bayern nam dał za pół darmo Vidala, to może nimi mamy dobre relacje.
1
@KSSniper Żadnej umowy w Marcu nie było, bo by Media odrazu to nagłośniły.
2
Nadal nadal stęka i nic z tego nie wynika.
1
@mindbender84 A jeszcze jakby złapał, to by był tutaj jeszcze większy ból pewnej części ciała :D
9
Atletico o czymś zapomniało. Antoś został ogłoszony oficjalnie w trakcie okienka transferowego, a wtedy klauzula spadła z 200 do 120 mln. Klub nic oficjalnego wcześniej nie podał. Jeszcze były pogłoski, że może przejść do PSG.
2
@Bartek22 Jak co? Chorągiewki co wyzywały Neymara jak odchodził do PSG, teraz chcą jego powrotu i znowu by go wyzywały.
0
@Wawrzyszewski Z szacunku do Atletico pewnie nie zaśpiewa.
1
@Esteban_ Zasadniczo obiecałem sobie, że po wczorajszym alkoholu do ust nie wezmę, ale dzisiaj jest okazja.
0
Dobrze, że strona nie padła.
1
@BykFCB Akurat dobrze, że takie głupoty są usuwane, bo moderacja odpuści 1 osobie i póżniej napisze to samo 20 osób, a przez to robi się niepotrzebny spam.
0
Bednorz taki słaby był wcześniej, a teraz jeden z najlepszych.
0
@Rewolucja123 "Na tym zdjęciu wygląda jak Mąż Stanu. Piękny jest, pewnie ma wiele kobit na boku". Jakby to powiedziała moja babcia :D
2
@Rewolucja123 Jak nie ma, jak ma :D https://www.google.pl/search?q=griezmann+blonde&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjV0_zogq3jAhVRkMMKHRo6DV8Q_AUIECgB&biw=1600&bih=789#imgdii=Cf46IE8tpVnYqM:&imgrc=ZKpTIUJBUzAn-M:
2
@Katalończyk 99 Jeszcze pewnie oceniają to ludzie, których jeszcze nawet w planach nie było. @Chwytliwy a mój ma dobrze to wspominać? Jak był dzieckiem, to zabrali dziadka na przesłuchanie, gdzie wrócił po 2 dniach pobity i w ciężkim stanie, to było właśnie na początku lat 70.
3
@masq Griezmann to jeden z najlepszych jeśli chodzi o grę kombinacyjną.
3
@Odesseiron Dodaj jeszcze, że bez kontuzjowanego Messiego.
138
I to właśnie wyróżnia trenera klasy światowej od przeciętnego. Heynen wygrał z Brazylią rezerwowym składem. Klopp dał radę bez Salaha i Firmino, a Valverde boi się o wynik jak Rakitic nie zagra z Eibarem.
2
Nie ludzie, a chorągiewki. Tak powinno pisać.
0
@Bagsik88 Ty wypisujesz bzdury. Busquets ma niedowagę i to widać.