@Mathew86 Sprawiedliwość by była, ale jakbyśmy grali w Finale w 2010 roku i prawdopodobnie wygrali, bo w tamtym czasie nie było drużyny, która mogła z nami sportowo rywalizować. W ostatnich latach były większe wałki w LM, ale wolą wspominać mecz, który był 10 lat temu.
@student97r W pierwszej kolejności powinien zostać wywalony twój ulubieniec, ale to po tym sezonie i dopiero póżniej powinni przychodzić inni zawodnicy.
@JimMorrisonFCB Busquets to taki gladiator, że mógłby rywalizować z kulturystą z Aushwitz. Biceps jak u 13 latka, a ty mówisz o fizyczności. Busquetsa 2 nogi to jedna Arthura.
@Gacork Oczekiwanie na merytorycznej odpowiedzi po gościu, który wszystko kopiuje z twitera. Też możesz zostać redaktorem, jak tylko zaczniesz kopiować twitera. Nie mam nic do niego, ale traktować go jak kogoś najmądrzejszego, to też przesada. Napisał głupią odpowiedź na komentarz Chytliwego i jakie poparcie zebrał.
@KSSniper Nie jestem zaślepiony Messim. Ta piłka nie była do uratowania i nie musiał nic robić, a jak zrobił co zrobił to powinien tylko żółtko zarobic.
Messi nie potrzebnie walił z bara tego Medela. Przecież było pewne, że jak go sprowokuje to ten brutal do niego skoczy. Medel się w tańcu nie pie**oli.
Hurkacz musi bardziej szarpać jak Djokovic serwuje, bo Serb za łatwo wygrywa swoje gemy. No, ale to najlepszy zawodnik na świecie, więc będzie bardzo ciężko.
@Mario96w Buffon powinien rok temu zakończyć karierę i by nie było żadnej rysy na jego karierze, a tak to dostał świetne pożegnanie w Juventusie i odszedł do Paryża, a teraz znowu wraca do Juve.
@AboveYou Była rok temu taka dziewczyna pijana na jakiejś imprezie pod klubem i też szarpała, biła i wyzywała jakiegoś faceta, a chłop by ją lekko pacnął to by ją złamał w pół, bo to był kawał chłopa około 100 kg. Przyszła jakaś inna dziewczyna i jej wywaliła bombę na twarz, że odleciała dobre kilka metrów. Nie popieram takich sytuacji, ale trzeba czekać aż przyjedzie policja? Facet się agresywnie by zachowywał, to od razu by go na izbę zawieżli i nie pytali o nic.
0
@Bagsik88 Lepsza i tak od Busquetsa.
0
@Katalonczyk1995 Jadłem kiedyś chłodnik i nie polecam. Oczywiście dupy nie urwało, ale jakieś bóle brzucha były.
0
@Bagsik88 Puig żeby być wzrostu Busquetsa musiałby wejść na taboret.
0
@Mathew86 Sprawiedliwość by była, ale jakbyśmy grali w Finale w 2010 roku i prawdopodobnie wygrali, bo w tamtym czasie nie było drużyny, która mogła z nami sportowo rywalizować. W ostatnich latach były większe wałki w LM, ale wolą wspominać mecz, który był 10 lat temu.
0
@Bagsik88 To Busquets ze swoimi 25 cm w bicepsie napewno nie jest za mały fizycznie.
1
@Objectivo A później kolejna operacja, bo by jej coś z tyłka wyleciało.
0
@BarcaInfo Miał być w tym tygodniu.
0
@student97r W pierwszej kolejności powinien zostać wywalony twój ulubieniec, ale to po tym sezonie i dopiero póżniej powinni przychodzić inni zawodnicy.
1
@JimMorrisonFCB Busquets to taki gladiator, że mógłby rywalizować z kulturystą z Aushwitz. Biceps jak u 13 latka, a ty mówisz o fizyczności. Busquetsa 2 nogi to jedna Arthura.
1
@Messibestplayerintheworld Muller to 300 nie ma.
41
@Hosh MVP się nie liczy do trofeów drużynowych.
1
@Deathwing112 Ja zauważyłem że pewne osoby mają ból dupy o to, że inne osoby mają ból dupy.
11
@BarcaInfo Od tego są prywatne wiadomości, a ty tutaj szukasz poklasku.
2
@Gacork Oczekiwanie na merytorycznej odpowiedzi po gościu, który wszystko kopiuje z twitera. Też możesz zostać redaktorem, jak tylko zaczniesz kopiować twitera. Nie mam nic do niego, ale traktować go jak kogoś najmądrzejszego, to też przesada. Napisał głupią odpowiedź na komentarz Chytliwego i jakie poparcie zebrał.
0
@KSSniper Nie jestem zaślepiony Messim. Ta piłka nie była do uratowania i nie musiał nic robić, a jak zrobił co zrobił to powinien tylko żółtko zarobic.
0
@Alistar74 Nie. Sprowokować i wylecieć z boiska na własne życzenie, a dobrze wiedział, że poziom sędziowania jest marny.
0
@KSSniper Bo jest kapitanem i nie powinien uczestniczyć w prowokacjach.
0
Messi nie potrzebnie walił z bara tego Medela. Przecież było pewne, że jak go sprowokuje to ten brutal do niego skoczy. Medel się w tańcu nie pie**oli.
0
Hurkacz musi bardziej szarpać jak Djokovic serwuje, bo Serb za łatwo wygrywa swoje gemy. No, ale to najlepszy zawodnik na świecie, więc będzie bardzo ciężko.
1
@JimMorrisonFCB Niestety nie, bo oglądam w telewizji :(
1
Brawo Hurkacz!
0
Komentarz usunięty
0
@Mario96w Chyba, że Juve wygra LM w przyszłym sezonie. Buffon jako rezerwowy bramkarz, ale LM na zakończenie kariery ma.
4
@Chwytliwy Pamiętasz co wyprawiał z obroną Hiszpanii na Mundialu w 2014? Według mnie w tamtym czasie tylko Messi i Ronaldo byli lepsi od niego.
0
@fajny_football Widać, że Bartomeu rola Prezydenta nie wystarcza i chcę być Dyktatorem.
0
@Mario96w Buffon powinien rok temu zakończyć karierę i by nie było żadnej rysy na jego karierze, a tak to dostał świetne pożegnanie w Juventusie i odszedł do Paryża, a teraz znowu wraca do Juve.
3
@AboveYou Była rok temu taka dziewczyna pijana na jakiejś imprezie pod klubem i też szarpała, biła i wyzywała jakiegoś faceta, a chłop by ją lekko pacnął to by ją złamał w pół, bo to był kawał chłopa około 100 kg. Przyszła jakaś inna dziewczyna i jej wywaliła bombę na twarz, że odleciała dobre kilka metrów. Nie popieram takich sytuacji, ale trzeba czekać aż przyjedzie policja? Facet się agresywnie by zachowywał, to od razu by go na izbę zawieżli i nie pytali o nic.
0
@Copernicus Nie za bardzo. Neymar jeszcze do nas nie przyszedł, a pewnie jak przyjdzie to pod koniec okienka.
0
@SeeleyBooth Tam to pewnie 3 lata trwają tyle, co u nas rok.
1
@Grzesior667 Płakać mi się chcę... Mam nadzieję, że tam była zwykła woda...