Poziom tego CA jest na żałosnym poziomie. Zawodnicy grają na wy...bce jakby to był puchar tymbarku. Już mi się bardziej podobało 3 lata temu w USA. Teraz organizuje kraj, który podobno najbardziej kocha piłkę nożną, a są puste miejsca nie tylko w meczach w których nie grają, ale i w meczach gospodarza. W ogóle się nie zdziwię jak w Finale nie będzie kompletu.
@draxidox I tak ten Valverde nie jest wychowankiem Realu, bo w Castilli grał tylko 1 sezon. Czasy się zmieniły było pokolenie Puyolów, Xavich i Iniest, ale się skończyło. Takie pokolenie trafia się raz na kilka dekad.
@Kompletny Raczej dużo większe, bo PSG nie potrafi od 3 lat przejść 1/8. Nawet jak weżmiemy pod uwagę nasze ostatnie kompromitacje, to w LM wypadamy dużo lepiej niż Paryż.
@Michalowsky99 Jak mówiliśmy o holokauście to Amerykanie nas nie słuchali. Po wojnie dali kasę Niemcom i pozwolili się odbudować. O to ta cała Ameryka.
@Tom0VeB Ja tam biegałem na golasa przy Matce dziewczyny i się jakoś nie wstydzę. Byłem trochę wstawiony, ale też jestem człowiekiem i mi też jest gorąco :D
@Chwytliwy To chyba u Ciebie, bo u mnie rok temu 30 stopni było, ale w słońcu, a teraz w cieniu jest więcej niż 30. No chyba, że masz na myśli, że im cieplej tym lepiej.
17
Poziom tego CA jest na żałosnym poziomie. Zawodnicy grają na wy...bce jakby to był puchar tymbarku. Już mi się bardziej podobało 3 lata temu w USA. Teraz organizuje kraj, który podobno najbardziej kocha piłkę nożną, a są puste miejsca nie tylko w meczach w których nie grają, ale i w meczach gospodarza. W ogóle się nie zdziwię jak w Finale nie będzie kompletu.
3
@draxidox I tak ten Valverde nie jest wychowankiem Realu, bo w Castilli grał tylko 1 sezon. Czasy się zmieniły było pokolenie Puyolów, Xavich i Iniest, ale się skończyło. Takie pokolenie trafia się raz na kilka dekad.
0
@DanielVeB Rozpieszczony dzieciak. Takich najbardziej nie lubię i to nie ważne czy to jest syn kogoś kogo uwielbiam czy sąsiada.
3
Nie wiem jaki cudem ten Otamendi jest podstawowym zawodnikiem City, ale może to taki sam przypadek jak Aguero, że w klubie to inny zawodnik.
0
@Encore Raczej jak był w najlepszej formie i to jeszcze u nas, a teraz nie jest wart 180 mln.
0
@Janiama Dla nas żaden to interes pozbyć się Dembele i Coutinho za jednego Neymara. Zajmujesz się finansami klubu, że wiesz ile kasy na co mamy?
10
Negocjacje można zacząć od 50 mln Euro, bo te 30 to śmieszne pieniądze.
0
@damianex10 A Izrael to podobno miała być najlepsza drużyna grupy i boleśnie Kadrę Brzęczka sprowadzić na ziemię.
6
@matsu To Haladziecko jego opinia się nie liczy.
0
@eosz Jeszcze nie zapominaj o Suarezie, który zarabia chyba najwięcej po Messim.
9
@Kompletny Raczej dużo większe, bo PSG nie potrafi od 3 lat przejść 1/8. Nawet jak weżmiemy pod uwagę nasze ostatnie kompromitacje, to w LM wypadamy dużo lepiej niż Paryż.
0
@Pontus Tylko, że to jest dużo trudniejsze do zrealizowania.
0
@MarioVeB! Ty nawet nie potrafiłeś napisać jego nazwiska poprawnie. Więc o czym my tu gadamy.
0
@Veb1233 To lepiej kupować rezerwowego bramkarza za 26 mln Euro, który w ogóle nam nie da jakości niż postawić na wychowanka.
0
@kerouac Dobry troll.
0
@Bagsik88 Przeciętny bramkarz i tyle. Będzie nas kosztował więcej niż Bravo i Ter Stegen razem. Lepiej było postawić na wychowanka.
0
Czyli niestety przychodzi Neto...
0
@Ibra9PSP Może wreszcie dostał.
1
@Michalowsky99 Jak mówiliśmy o holokauście to Amerykanie nas nie słuchali. Po wojnie dali kasę Niemcom i pozwolili się odbudować. O to ta cała Ameryka.
0
@MikusBarca Jak się sprzęt miłosny pobudzi u nas, to też mamy przerąbane, a to głownie przez te kobiety o których mówisz :D
2
@Danny Gaucho Taki 30 centymetrowy cień?
1
@Tom0VeB Ja tam biegałem na golasa przy Matce dziewczyny i się jakoś nie wstydzę. Byłem trochę wstawiony, ale też jestem człowiekiem i mi też jest gorąco :D
0
@Chwytliwy Ja tam się wstrzymam z porównaniami do końca lata, bo dzisiejszego dnia nic nie przebije. Prawie 40 stopni i jeszcze pracować trzeba.
0
@BigShaq Przecież za czasów Lucho był bardzo doceniany.
0
@Chwytliwy To chyba u Ciebie, bo u mnie rok temu 30 stopni było, ale w słońcu, a teraz w cieniu jest więcej niż 30. No chyba, że masz na myśli, że im cieplej tym lepiej.
2
@Bambus150400 Tak było. Jeszcze mojej 95 letniej sąsiadce zakupy robił :D
0
@Chwytliwy Robisz na paleciarni? :d
0
@Rewolucja123 Słoneczko przygrzało? Jak chcesz to możesz tak w Fifie zrobić.
0
@kuz Dlatego się zastanawiam, jak można zaliczać Sarabię do grona najlepszych piłkarzy La Liga.
0
@MatiFCB2000 Do jakiego grona?