17

Poziom tego CA jest na żałosnym poziomie. Zawodnicy grają na wy...bce jakby to był puchar tymbarku. Już mi się bardziej podobało 3 lata temu w USA. Teraz organizuje kraj, który podobno najbardziej kocha piłkę nożną, a są puste miejsca nie tylko w meczach w których nie grają, ale i w meczach gospodarza. W ogóle się nie zdziwię jak w Finale nie będzie kompletu.

3

@draxidox I tak ten Valverde nie jest wychowankiem Realu, bo w Castilli grał tylko 1 sezon. Czasy się zmieniły było pokolenie Puyolów, Xavich i Iniest, ale się skończyło. Takie pokolenie trafia się raz na kilka dekad.

0

@DanielVeB Rozpieszczony dzieciak. Takich najbardziej nie lubię i to nie ważne czy to jest syn kogoś kogo uwielbiam czy sąsiada.

3

Nie wiem jaki cudem ten Otamendi jest podstawowym zawodnikiem City, ale może to taki sam przypadek jak Aguero, że w klubie to inny zawodnik.

0

@Encore Raczej jak był w najlepszej formie i to jeszcze u nas, a teraz nie jest wart 180 mln.

0

@Janiama Dla nas żaden to interes pozbyć się Dembele i Coutinho za jednego Neymara. Zajmujesz się finansami klubu, że wiesz ile kasy na co mamy?

10

Negocjacje można zacząć od 50 mln Euro, bo te 30 to śmieszne pieniądze.

0

@damianex10 A Izrael to podobno miała być najlepsza drużyna grupy i boleśnie Kadrę Brzęczka sprowadzić na ziemię.

6

@matsu To Haladziecko jego opinia się nie liczy.

0

@eosz Jeszcze nie zapominaj o Suarezie, który zarabia chyba najwięcej po Messim.

9

@Kompletny Raczej dużo większe, bo PSG nie potrafi od 3 lat przejść 1/8. Nawet jak weżmiemy pod uwagę nasze ostatnie kompromitacje, to w LM wypadamy dużo lepiej niż Paryż.

0

@Pontus Tylko, że to jest dużo trudniejsze do zrealizowania.

0

@MarioVeB! Ty nawet nie potrafiłeś napisać jego nazwiska poprawnie. Więc o czym my tu gadamy.

0

@Veb1233 To lepiej kupować rezerwowego bramkarza za 26 mln Euro, który w ogóle nam nie da jakości niż postawić na wychowanka.

0

@kerouac Dobry troll.

0

@Bagsik88 Przeciętny bramkarz i tyle. Będzie nas kosztował więcej niż Bravo i Ter Stegen razem. Lepiej było postawić na wychowanka.

0

Czyli niestety przychodzi Neto...

0

@Ibra9PSP Może wreszcie dostał.

1

@Michalowsky99 Jak mówiliśmy o holokauście to Amerykanie nas nie słuchali. Po wojnie dali kasę Niemcom i pozwolili się odbudować. O to ta cała Ameryka.

0

@MikusBarca Jak się sprzęt miłosny pobudzi u nas, to też mamy przerąbane, a to głownie przez te kobiety o których mówisz :D

2

@Danny Gaucho Taki 30 centymetrowy cień?

1

@Tom0VeB Ja tam biegałem na golasa przy Matce dziewczyny i się jakoś nie wstydzę. Byłem trochę wstawiony, ale też jestem człowiekiem i mi też jest gorąco :D

0

@Chwytliwy Ja tam się wstrzymam z porównaniami do końca lata, bo dzisiejszego dnia nic nie przebije. Prawie 40 stopni i jeszcze pracować trzeba.

0

@BigShaq Przecież za czasów Lucho był bardzo doceniany.

0

@Chwytliwy To chyba u Ciebie, bo u mnie rok temu 30 stopni było, ale w słońcu, a teraz w cieniu jest więcej niż 30. No chyba, że masz na myśli, że im cieplej tym lepiej.

2

@Bambus150400 Tak było. Jeszcze mojej 95 letniej sąsiadce zakupy robił :D

0

@Chwytliwy Robisz na paleciarni? :d

0

@Rewolucja123 Słoneczko przygrzało? Jak chcesz to możesz tak w Fifie zrobić.

0

@kuz Dlatego się zastanawiam, jak można zaliczać Sarabię do grona najlepszych piłkarzy La Liga.

0

@MatiFCB2000 Do jakiego grona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?