1

@Rewolucja123 Polska ma większe szansę zdobyć MŚ w 2022 niż Argentyna.

0

@MarioVeB! Przecież to ty robisz z siebie kogoś ważnego.

0

@MarioVeB! Ja szanuję tych, którzy szanują mnie, a Valverde swoimi decyzjami nie szanuję kibiców. Tobie jak plują w twarz, to mówisz, że deszcz pada?

0

Komentarz usunięty

0

Oglądając dzisiejszy mecz Argentyny aż się stęskniłem za Barcą Valverde i to nie jest żart.

0

@Wilczeq W Anglii są bramki większe?

0

@Kajtek77 A orły Nawałki to co?

0

@Explode Portugalia grała brzydko, ale to i tak wyższy poziom niż obecna Argentyna. No i oczywiście EURO, to dużo wyższy poziom niż CA.

0

@MaTi61415 Zawsze sobie to mówię dzień po, a później znowu mam ochotę. Po prostu ten smak i zapach tak działa na zmysły, a jak się wejdzie do sklepu monopolowego to można zwariować.

0

Jeśli Argentyna nie wygra z Katarem i to pewnie 3,4-0 to na Copa America nie ma czego szukać.

3

@BarcaInfo Dyrekcja klubu widzi tak, a Valverde widzi 4-2-3-1 z Busquetsem i Rakiticem :D

0

@Socjopata Też uważałem, że Alves powinien odejść, ale Barca musiała w jego miejsce sprowadzić PO z TOP, a do tej pory nie sprowadzili.

0

@Kapitan hawk Szanuję, ale nie będzie kibic Realu prawił morałów kibicą Barcy na stronie Barcelony. Szanujmy się.

0

@Socjopata Tylko, że teraz prawa strona wygląda... A właśnie jak wygląda? Jej w ogóle nie ma.

0

@Socjopata Jesteś kibicem Realu? To, co Ciebie obchodzi za czym się stęskniliśmy?

18

Barca to nie jest dom starców, ale Alves w wieku 36 lat wciąga dupą Semedo i Roberto.

0

@Criss18Barca Najbardziej na tym zyska Liga, a nie klub. Podobnie było z pierdołami, że zawodnik X spłaci się z koszulek lub inne bzdury, a na tym zyskuje najwięcej Nike, Adidas czy inna firma zajmująca się produkcją koszulek.

0

@michal26 Ciekawe co za kilka lat będzie gadał o nim Hajto w czasie meczu dorosłej Reprezentacji. Oczywiście jak Polsat go wcześniej nie wywali.

1

@Coutinho007 Isco akurat przeciwnie do Ceballosa wolał 100 razy bardziej Barcelonę niż Real, a przez nasz brak zainteresowania trafił do Madrytu. Oczywiście w tamtym czasie zarząd myślał, że Xavi i Iniesta będą grać do 40. Isco by u nas był ważniejszym i sporo lepszym piłkarzem, ale teraz można gdybać. Też widzę Hype na Ceballosa, ale zapominają chyba, że gra on w młodzieżówce, a nie w dorosłej kadrze.

1

@Chwytliwy Head & Shoulders najlepiej na mnie działa. Kilka razy umyłem nim głowę i zero łupieżu.

12

@Dejvv W PSG przynajmniej ociera łzy banknotami.

2

@Coutinho007 Ceballos to by trafił 2 lata temu do nas. Oczywiście jakby nie chciał go Real, bo Hiszpan wolał trafić do nich niż do nas. Realowi ten zawodnik był niepotrzebny i tyle.

9

@bartekvisca Podobnie jak rok temu po Nigerii, ale chociaż wtedy walczyli dzielnie z Francją.

2

@Coutinho007 Są w tym samym wieku, a różnica jest taka, że jeden gra w dorosłej Reprezentacji, a drugi z zawodnikami młodszymi o kilka lat. 23 lata, to nie jest już wiek na żadną młodzieżówkę.

1

Oraz seryjne samobójstwa po odpadnięciu Argentyny...

0

Brazylia-Peru 5-0. Szkoda, że nikt od nas nic nie zapakował. Kanarki to jeden z faworytów do Copa America.

1

Heynena siatkarze słuchają, tak jak księdza babki na niedzielnej mszy. Niesamowity trener.

0

@Kubox Juve ma Bonucciego w wieku naszego najstarszego stopera i dziadka Chielinniego pewnie za którego De Ligt w przyszłym sezonie będzie grał. A my mamy Umtitiego, który jeśli się wyleczy będzie przynajmniej w TOP 3 i Lengleta.

2

Kwolek najlepszy serwis na świecie.

0

@lukas10 A Neymar jak był łysy grał najlepiej w całej swojej karierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?