@Pamel Pod względem umiejętności, to już rok temu Van Dijk był lepszy od Puyola. Charakter i umiejętności, to dwie różne cechy. Sam Puyol mówił, że wybitny nigdy nie był.
@Trepol17Veb Jakby miał zdrowie Rakitica, to by pokazał dużo więcej. Chorwat grał praktycznie cały czas i miał szansę coś pokazać, a Arthur dopiero się przyzwyczajał do Ligi Hiszpańskiej, schodził zwykle w 60 minucie i łapał często urazy.
@DonElPatron Prawie zebrała kopa na ryj, ale to przypadkowo. Może to śmiesznie brzmi, ale to ona go chciała zgwałcić. W ogóle nie potrzebnie tam poszedł.
@DonElPatron A w tle legendarny zespół The Police... Neymar pewnie chciał jej wytłumaczyć, że nie ma u niego szans, ale agresywnej kobiecie nie wytłumaczysz.
Mądrego przyjemnie posłuchać. Oczywiście uważam, że Neymar nie jest zamieszany w żaden gwałt, ale wizerunek Juniora się pogarsza i możliwe, że nigdy nie zdobędzie ZP. Trudny charakter dopiero zaczął pokazywać w 2 sezonie, ale go nasi byli zawodnicy i obecni potrafili trzymać w garści, a PSG robi co chcę. Może faktycznie chce do nas wrócić, ale dalej uważam, że to nie jest dobry pomysł.
Nagle z d*py eksperci wyciągają ZP dla Van Dijka. Zagrał świetny sezon, ale bez przesady. Pique w 2015 wygrał tryplet i zagrał świetny sezon, a go nawet nie było w roku 11 FIFA.
@Huor Bayern już nie takie prezenty robił. Sprzedaż Kroosa za grosze do Realu i kupno Alonso u schyłku kariery. Sprzedaż Vidala za 18 mln, a mogli zarobić na nim 30-35.
@Odesseiron Te afery o gwałtach się zrobiły bardzo modne. Przez takie kobiety jak ta, co oskarżyła Neymara czy Ronaldo nikt nie uwierzy innym rzeczywiście skrzywdzonym.
@Hawajczyk Z United jakoś strzelał słabszą nogą i się długo nie zastanawiał. A w tej sytuacji miał dużo bliżej. De Gea popełnił błąd, bo ten strzał Leo nie był jakiś wyjątkowo silny. Podobnego babola odwalił na MŚ z golem Ronaldo.
2
@Pamel Pod względem umiejętności, to już rok temu Van Dijk był lepszy od Puyola. Charakter i umiejętności, to dwie różne cechy. Sam Puyol mówił, że wybitny nigdy nie był.
3
@Kamiloza91 Już jest lepszy od Puyola.
1
@Tomo1989 Alba i Pique u Valverde grają świetnie.
0
@DonAndrzejos Jak to jest, że Coutinho w Reprezentacji jest najlepszym zawodnikiem, a w Barcy gra słabo?
1
Najlepszy możliwy scenariusz dla Barcy. Holandia przegrywa z Angilą i Koeman odchodzi z Reprezentacji. Koeman przychodzi do nas z De Ligtem.
0
@Trepol17Veb Jakby miał zdrowie Rakitica, to by pokazał dużo więcej. Chorwat grał praktycznie cały czas i miał szansę coś pokazać, a Arthur dopiero się przyzwyczajał do Ligi Hiszpańskiej, schodził zwykle w 60 minucie i łapał często urazy.
0
@mesciak Opcja to zwolnić Valdka?
2
@Rewolucja123 Arthur>>Vidal>>>>>Rakitic>>>>>>>>Busquets. Arthur dość niedługo, ale jak był w formie, to był najlepszy.
1
@Kapitan hawk Te deszcze Majowe mi nie przeszkadzały. Nie znasz kobiet? One zawsze tak mówią.
2
@DonElPatron Prawie zebrała kopa na ryj, ale to przypadkowo. Może to śmiesznie brzmi, ale to ona go chciała zgwałcić. W ogóle nie potrzebnie tam poszedł.
0
@DonElPatron A w tle legendarny zespół The Police... Neymar pewnie chciał jej wytłumaczyć, że nie ma u niego szans, ale agresywnej kobiecie nie wytłumaczysz.
0
1
@Zbyszard Ten upał człowieka wykończy. Ja to młody jestem, ale co mają powiedzieć ludzie 60+ z nadciśnieniem.
0
@Rewolucja123 Tylkodlatego Van Dijk był lepszy niż Pique, bo bał się wychodzić do atakujących/podejmować ryzyka i miał lepszy początek sezonu.
1
Nagle z d*py eksperci wyciągają ZP dla Van Dijka. Zagrał świetny sezon, ale bez przesady. Pique w 2015 wygrał tryplet i zagrał świetny sezon, a go nawet nie było w roku 11 FIFA.
0
@Culé a muerte Piątek dużo lepsza opcja niż Rodrigo, ale do nas raczej nie pasuje.
2
@NGTRX Jestem tutaj cały dzień i najbardziej pospinany był jeden kibic Realu.
1
@Grzesior667 No, to już w 2014 roku odeszliśmy od tradycji, bo był pasek, a koszulki były wtedy piękne.
0
@Kettger Tak tutaj piszą, że wróci Guardiola i wróci tikitaka, a nawet tak jego City nie gra i i wcześniej Bayern nie grał.
1
@Shad Te bzdury sam wymyśliłeś czy skopiowałeś z jakiejś strony?
1
@bartoszekkk Niby o co? Bale, James, Navas, Ceballos, Llorente, Kovacic są na wylocie i pewnie ktoś tam jeszcze się znajdzie.
0
@cules100pro Może jego celem w Bilbao było wygranie LE i dalej myśli, że trenuje Basków, ale chyba o czymś zapomniał.
3
@ofenzywa W tej "lepszej lidze" to Bale, który jest technicznie dużo gorszy od Belga był Bogiem w Totkach, a nasza liga go wyjaśniła.
11
Hazard się i tak za długo w tej Chelsea kisił. Piłkarz o takiej technice powinien grać w Lidze Hiszpańskiej.
0
@Huor Bayern już nie takie prezenty robił. Sprzedaż Kroosa za grosze do Realu i kupno Alonso u schyłku kariery. Sprzedaż Vidala za 18 mln, a mogli zarobić na nim 30-35.
0
@bias La Sexta.
0
@Socjopata Ja bym się chyba porzygał :D
20
@Odesseiron Te afery o gwałtach się zrobiły bardzo modne. Przez takie kobiety jak ta, co oskarżyła Neymara czy Ronaldo nikt nie uwierzy innym rzeczywiście skrzywdzonym.
0
@Hawajczyk Z United jakoś strzelał słabszą nogą i się długo nie zastanawiał. A w tej sytuacji miał dużo bliżej. De Gea popełnił błąd, bo ten strzał Leo nie był jakiś wyjątkowo silny. Podobnego babola odwalił na MŚ z golem Ronaldo.
0
@Coutinho007 Ta co podałeś i ta