3

@plutonio A co mam innego odpisać na tak głupi komentarz? 

1

@plutonio Aha.                   

1

@AdrianGajewski2005 "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia." 

3

@kordyl1010 Według mnie Neymar z okresu 2015 2016 jak Messi był kontuzjowany, był najlepszy. 

0

@dontripe A ja jestem po środku. Mnie bawią moralizatorzy i ci co chcą porażek klubu,  żeby tylko zwolnić trenera. Może być tak. Przegrywamy trener zostaje, wygrywamy i zostaje. 

0

@Katalonbar Jakby nie brać pod uwagę LM, to ten sezon byłby lepszy, tylko wtedy jakbyśmy zdobyli 101 pkt w lidze. A tak,  to niesmak pozostanie duży po tym sezonie. 

13

@Michaelo20000 Widocznie do tej pory się go boi. Dla mnie kto podnosił ręke na swoją żonę i ją zdradzał jest zerem.

1

@Fawrf O Baleu? Hahaha. Nie,  no szanujmy się. 

0

@kielon93 Jakby strzelił 2 gole do przerwy,  to było by to wykonalne, ale strzelił dopiero w 60 minucie 1 bramkę na 2-1 i nie strzeli 3.

1

@tbas To powodzenia...           

0

@BarcaInfo Dziwi mnie taka wypowiedź Messiego,  ale co może powiedzieć złego zawodnik o obecnym trenerze? Alba wylewał swoje żale dopiero jak Enrique odszedł. 

0

@l0Messini Bez biegania każdy zespół niewiele zrobi. Enrique kazał stosować taki pressing, że nawet Messi musiał biegać,  a teraz Suarez idzie do pressingu, a reszta się przygląda, a to i tak nie jest ten sam pressing Urugwajczyka co kiedyś,  bo jest wolniejszy i robi to często flegmatycznie. Niestety, ale pisałem już jakiś czas temu,  że pewni zawodnicy muszą odejść i takie są fakty. 

14

Kiedyś wymienialiśmy dużo podań w okolicach pola karnego rywala i czekaliśmy cierpliwie na gola, który wisiał w powietrzu. Jak przeciwnik nam odbierał piłkę, to odbieraliśmy mu piłkę w okolicach połowy boiska, a jak to się nie udało,  to przy polu karnym. Teraz klepiemy w okolicach połowy boiska i jak nam przeciwnik weźmie piłkę to już nie jest tak wesoło. Barca Valverde gra podobnie do Reprezentacji Polski, ale ma dużo lepszych zawodników i to jest śmieszne. Tacy zawodnicy i taki styl? Absolutnie się nie zgadzam ze słowami Pique, bo to,  że futbol się trochę zmienił nie oznacza, że przeciwnicy grają aż  o kilka poziomów wyżej np takie Leganes czy Eibar. 

9

@Janiama Tutaj to nie ma nawet stylu Enirque, a co dopiero Pepa. Oczywiście takim zawodniką jak Busquets, Rakitic czy Suarez jest na ręke, żeby Valverde został. 

7

@matirix20 Tak, doceniajmy i niech dalej strzela 1 bramkę w całym sezonie LM i marnuję setki na wagę Finału. Suarez to według mnie najlepsza 9 jaka kiedykolwiek grała u nas, ale obecnie to nawet nie jest 1/3 tego piłkarza co kiedyś. 

1

@KamQiX Pewnie bez Messiego nie będzie już to tak samo,  ale dalej uważam,  że będziemy się liczyć w walce o wszystkie puchary. Jestem pewien,  że bez Messiego i tak wygralibyśmy w tym sezonie 1 Puchar i nie mówie tu o PK. 

0

@Hosh a jak Ciebie traktować poważnie? 

0

@KamQiX Różnica jest duża :D

0

Ta nowa La Rambla jest jak żona, która wróciła z salonu urody. Była piękna i teraz jest jeszcze piękniejsza

1

@kuz Jakby mu dali ZP byłaby,  to najbardziej niezasłużona ZP w historii tego plebiscytu. 

0

@Gosciuu Janusz Panasewicz (w okularach przeciwsłonecznych sam chodzę). Marcin Miller i Kazik Staszewski. 

2

@takisobiektos Sorry,  ale mylisz pojęcia fejk statystyki to są nieprawdziwe statystyki lub zmyślone. 

0

@macio_944 Ten tydzień będzie taki,  a później 30+ stopni i nie będzie się dało wytrzymać. Od kilku lat pogoda jest dziwna. W Marcu było cieplej niż pod koniec Maja.

0

@Odesseiron Możesz mieć nawet 60. Piszesz głupoty to odpowiadam. Zawodnik nie jest niewolnikiem, ale nie powinien zostać na siłę jakby klub go nie chciał. Oczywiście mógłby, ale mógłby też zostać zesłany do rezerw. Piłkarz na takim poziomie napewno by odszedł. 

0

@Odesseiron Piłka nożna to sport,  ale też biznes. Klub nie chce tracić. 

0

Komentarz usunięty

0

@Odesseiron No i co z tego, że rodzinka zawodnika się zadomowiła?  Jakby klub chciał go sprzedać,  to zrobiłby to rok temu,  bo PSG dawało 2 razy tyle. Zawodnik zgodziłby się lub zostałby solidnie ukarany przez klub. 

0

@AdrianGajewski2005 Rok temu PSG dawało ponad 2 razy tyle,  to się podobno Valdek uparł i nici z transferu. Teraz, to tylko cena będzie spadać. 40 mln,  to trochę mało,  ale za rok nam kluby przedstawią oferty w wysokości 25 mln lub tyle za ile do nas przyszedł. 

0

@lukaszbarca15 Pewnie dlatego, że tam gra bardzo mało rodowitych Niemek. 

4

@Kurkmen Messi jest obecnie jedynym zawodnikiem, który zasługuje na takie pieniądze, ale wszystko musi mieć swoje ograniczenie. Pewni zawodnicy zarabiają, a są kompletnie niepotrzebni jak Boateng, Murillo i kilku innych. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?