34

Znowu gadasz bzdury o tym, że trener jest dodatkiem?

2

Ostatni mecz na Camp Nou, to nic dziwnego, że go żegnają.

0

Busquets też, bo dzięki niemu jest mityczna kontrola w środku pola.

9

A ja w Coutinho dalej wierzę i skład na następny sezon widzę tak: Ter Stegen Semedo Pique Umtiti Alba De Jong Arthur Coutinho Messi Griezmann Dembele. Oczywiście taki skład byłby możliwy jakby odszedł Valverde.

0

I na swoje...

0

Bo ty tak piszesz? Nie bądź śmieszny...

0

Potraciłoby by punkty z jakąś Gironą czy innym Levante.

0

Valverde tylko strzela sobie w kolano. Wydaję mi się, że jego dni są tutaj policzone.

0

No, czyli dograć sezon i szykować się na zmiany w klubie.

0

Tylko, że grają drugi raz z rzędu w Finale LM, a my w ostatnich 4 sezonach tylko raz doszliśmy do Półfinału. Więc nie ma co się śmiać w LM z Liverpoolu, a szczególnie teraz jak nas wywalili.

1

Ja w Lidze Angielskiej zawsze byłem i jestem za Liverpoolem.

2

Spodziewam się, że cierpliwość kibiców na Camp Nou się skończyła dla tych zawodników i dla Valverde.

2

No, właśnie. Ból byłby dużo mniejszy jakby wygrali 2-1, a w rewanżu przegrali 3-1 lub 2-0. Po 2-1 aż tak człowiek by się nie nastawiał na Finał.

0

No, to powiedz jej, że będziesz w barze w czwartek i zbadaj sytuacje. Jak już będzie, to zapytaj ją prosto z mostu czy coś do Ciebie czuje i tyle.

0

Komentarz usunięty

3

No, dobra. A ta przyjaciółka twojej kobiety jest ładniejsza od niej?

1

Ja tylko przytaczam myślenie niektórych użytkowników, którzy pisali, że LM to dodatek.

0

Spokojnie. LM to tylko dodatek do LL i PK, to coś takiego jak Superpuchar Hiszpanii...

0

Tylko, że drugi raz akurat z tym samym trenerem powtórka z rozrywki, a wcześniej różnie się działo, bo za Lucho, Martino czy Guardioli też odpadaliśmy, ale nie po 3 bramkowej przewadze w pierwszym meczu.

0

A ty nie jesteś tym, który będzie decydował o czym będe pisał. p.s Przestań grać szefa na tej stronie.

0

To również kibice PSG mogą stawiać wyżej Mistrzostwo Francji niż LM. Co z tego, że liga francuska jest na dużo niższym poziomie niż La Liga. My stawiamy wyżej Mistrzostwo, to oni też mogą.

4

A kim ty jesteś żeby pytać się kim ja jestem?

7

Dodatkiem to możesz sobie nazwać jakiś PK czy Superpuchar Hiszpanii, a nie LM.

5

Tak sobie to tłumacz. Trener, który 2 raz z rzędu wystawia nasz klub na pośmiewisko. Nie ma prawa być trenerem. W tym roku były zapewnienia, że LM jest najważniejsza.

1

Jeśli Valverde odejdzie i następny trener nie będzie go widział w wyjściowym składzie, to Chorwat odejdzie, bo napewno nie będzie chciał być na ławie.

5

Pośrednik powinien szukać klub dla Rakitica, a Coutinho zostawić w spokoju.

3

Dlatego Valverde nie może zostać trenerem, bo będzie dalej ślepo stawiał na Busquetsa i Rakitica.

2

Pep wcześniej od niego zaczął trenować.

0

Klęska z Romy się powtórzyła dla prawdziwego kibica, to jest koszmar. Więc tym razem mnie to nie dziwi.

1

Suarez ma już 32 lata i prawdopodobnie najlepsze lata za sobą. Ja zawsze wolałem patrzeć na wszystko przyszłościowo i według mnie lepiej zostawić Coutinho i dać go do pomocy. Pomoc Barcy powina na przyszły sezon powinna wyglądać tak Coutinho De Jong Arthur. Busquets, Vidal i Aleña na ławce i jeszcze Puiga powoli wprowadzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?