A ja w Coutinho dalej wierzę i skład na następny sezon widzę tak: Ter Stegen Semedo Pique Umtiti Alba De Jong Arthur Coutinho Messi Griezmann Dembele. Oczywiście taki skład byłby możliwy jakby odszedł Valverde.
Tylko, że grają drugi raz z rzędu w Finale LM, a my w ostatnich 4 sezonach tylko raz doszliśmy do Półfinału. Więc nie ma co się śmiać w LM z Liverpoolu, a szczególnie teraz jak nas wywalili.
Tylko, że drugi raz akurat z tym samym trenerem powtórka z rozrywki, a wcześniej różnie się działo, bo za Lucho, Martino czy Guardioli też odpadaliśmy, ale nie po 3 bramkowej przewadze w pierwszym meczu.
To również kibice PSG mogą stawiać wyżej Mistrzostwo Francji niż LM. Co z tego, że liga francuska jest na dużo niższym poziomie niż La Liga. My stawiamy wyżej Mistrzostwo, to oni też mogą.
Tak sobie to tłumacz. Trener, który 2 raz z rzędu wystawia nasz klub na pośmiewisko. Nie ma prawa być trenerem. W tym roku były zapewnienia, że LM jest najważniejsza.
Suarez ma już 32 lata i prawdopodobnie najlepsze lata za sobą. Ja zawsze wolałem patrzeć na wszystko przyszłościowo i według mnie lepiej zostawić Coutinho i dać go do pomocy. Pomoc Barcy powina na przyszły sezon powinna wyglądać tak Coutinho De Jong Arthur. Busquets, Vidal i Aleña na ławce i jeszcze Puiga powoli wprowadzać.
34
Znowu gadasz bzdury o tym, że trener jest dodatkiem?
2
Ostatni mecz na Camp Nou, to nic dziwnego, że go żegnają.
0
Busquets też, bo dzięki niemu jest mityczna kontrola w środku pola.
9
A ja w Coutinho dalej wierzę i skład na następny sezon widzę tak: Ter Stegen Semedo Pique Umtiti Alba De Jong Arthur Coutinho Messi Griezmann Dembele. Oczywiście taki skład byłby możliwy jakby odszedł Valverde.
0
I na swoje...
0
Bo ty tak piszesz? Nie bądź śmieszny...
0
Potraciłoby by punkty z jakąś Gironą czy innym Levante.
0
Valverde tylko strzela sobie w kolano. Wydaję mi się, że jego dni są tutaj policzone.
0
No, czyli dograć sezon i szykować się na zmiany w klubie.
0
Tylko, że grają drugi raz z rzędu w Finale LM, a my w ostatnich 4 sezonach tylko raz doszliśmy do Półfinału. Więc nie ma co się śmiać w LM z Liverpoolu, a szczególnie teraz jak nas wywalili.
1
Ja w Lidze Angielskiej zawsze byłem i jestem za Liverpoolem.
2
Spodziewam się, że cierpliwość kibiców na Camp Nou się skończyła dla tych zawodników i dla Valverde.
2
No, właśnie. Ból byłby dużo mniejszy jakby wygrali 2-1, a w rewanżu przegrali 3-1 lub 2-0. Po 2-1 aż tak człowiek by się nie nastawiał na Finał.
0
No, to powiedz jej, że będziesz w barze w czwartek i zbadaj sytuacje. Jak już będzie, to zapytaj ją prosto z mostu czy coś do Ciebie czuje i tyle.
0
Komentarz usunięty
3
No, dobra. A ta przyjaciółka twojej kobiety jest ładniejsza od niej?
1
Ja tylko przytaczam myślenie niektórych użytkowników, którzy pisali, że LM to dodatek.
0
Spokojnie. LM to tylko dodatek do LL i PK, to coś takiego jak Superpuchar Hiszpanii...
0
Tylko, że drugi raz akurat z tym samym trenerem powtórka z rozrywki, a wcześniej różnie się działo, bo za Lucho, Martino czy Guardioli też odpadaliśmy, ale nie po 3 bramkowej przewadze w pierwszym meczu.
0
A ty nie jesteś tym, który będzie decydował o czym będe pisał. p.s Przestań grać szefa na tej stronie.
0
To również kibice PSG mogą stawiać wyżej Mistrzostwo Francji niż LM. Co z tego, że liga francuska jest na dużo niższym poziomie niż La Liga. My stawiamy wyżej Mistrzostwo, to oni też mogą.
4
A kim ty jesteś żeby pytać się kim ja jestem?
7
Dodatkiem to możesz sobie nazwać jakiś PK czy Superpuchar Hiszpanii, a nie LM.
5
Tak sobie to tłumacz. Trener, który 2 raz z rzędu wystawia nasz klub na pośmiewisko. Nie ma prawa być trenerem. W tym roku były zapewnienia, że LM jest najważniejsza.
1
Jeśli Valverde odejdzie i następny trener nie będzie go widział w wyjściowym składzie, to Chorwat odejdzie, bo napewno nie będzie chciał być na ławie.
5
Pośrednik powinien szukać klub dla Rakitica, a Coutinho zostawić w spokoju.
3
Dlatego Valverde nie może zostać trenerem, bo będzie dalej ślepo stawiał na Busquetsa i Rakitica.
2
Pep wcześniej od niego zaczął trenować.
0
Klęska z Romy się powtórzyła dla prawdziwego kibica, to jest koszmar. Więc tym razem mnie to nie dziwi.
1
Suarez ma już 32 lata i prawdopodobnie najlepsze lata za sobą. Ja zawsze wolałem patrzeć na wszystko przyszłościowo i według mnie lepiej zostawić Coutinho i dać go do pomocy. Pomoc Barcy powina na przyszły sezon powinna wyglądać tak Coutinho De Jong Arthur. Busquets, Vidal i Aleña na ławce i jeszcze Puiga powoli wprowadzać.