0

To był taka sytuacja, że 50% arbitrów by odgwizdała karnego, a druga 50 nie. Inny sędzia by odgwizdał ta ręka nie była za bardzo przy ciele.

0

No i ten słynny abonament Casemiro. Vidal pracował żeby wylecieć z boiska, ale Brazylijczyk powinien 2 razy dostać czerwony kartonik.

1

A ręka Matipa to co?

0

Ostatnio zdobyliśmy LM w 2009 roku po kontrowersjach, ale nie aż takich jak wypisywali.

0

Tu i tam nie będzie podstawowym zawodnikiem. Oczywiście może woli Real, bo nie wszyscy chcą iść do nas.

1

Trenowałby Betis 2-3 sezony i by przyszedł do nas :)

3

A tam gra uwielbiany przez Zidane Benzema, który do tego gra sezon życia.

0

Jakby mówić o kwestiach pozasportowych to Luis Suarez nigdy by u nas nie zagrał i Vidal podobnie.

1

Ter Stegena nawet niema na ławce. Kapitanem by był raczej Umtiti.

1

I to jest raczej bardziej wiarygodna szybkość niż 60 km/h czy te 40 co niektórzy podają. Jakby ta piłka tak wolno leciała, to by to Alisson obronił, a to była bomba.

0

Liga Niemiecka nie jest tak ciekawa jak Hiszpańska. Bayern jak nie zrobi normalnych transferów, to znów o LM może zapomnieć. W Barcy będzie grał jego kumpel i Pique cały czas grać nie będzie. Teraz Hiszpan gra świetnie i przeżywa drugą młodość, ale coraz dłużej mu zajmuje łapanie formy.

0

Dla mnie to jest kot w worku i kosztowałby więcej niż 30 mln Euro.

0

Jedno niema nic wspólnego z drugim.

0

Kołtoń najstarszy, a wygląda jak Marianek przyszykowany na bal maturalny.

6

Akurat w Styczniu i Lutym grał bardzo dobrze. Do momentu aż go Modric skopał w Klasyku.

1

Ronaldo już się sypie. Nie ta szybkość, brak dryblingu i dynamiki. Messi jest młodszy i będzie dłużej na topie od Ronaldo.

0

2 defensywnych pomocników starczy z Cou nie byłoby żadnej dziury. Nie możemy się nastawiać na to spotkanie defensywnie.

0

Oby nie zagrali w tych koszulkach w Finale PK i LM, bo to będzie dramat.

1

Tym razem, to by tak łatwo nie było. Bo by jeden zawodników Liverpoolu zawisł na poprzeczce w tamtym miejscu gdzie Messi trafił :)

26

Ajaxowi to już kiedyś hat tricka strzelił.

0

Teraz nawet jakbyśmy wygrali z Romą podobnie, to byśmy niezlekceważyli Romy w rewanżu, tak jak rok temu. Jedynie PSG nie wyciąga wniosków z tragicznych wpadek.

5

Generał Xavi żywa Legenda naszego kochanego klubu.

0

Mój kuzyn wspomina symulkę Busquetsa najśmieszniejsze jest, to że jak Busi, to zrobił, to kuzyna na świecie nie było.

32

Busquets zrobił symulkę 9 lat temu i do lońca kariery będzie mu to wypominane?

1

Hakimi miał być ogrywany w BVB żeby wrócić jak Carvajal. Skoro nie było opcji wykupu, to logiczne, że miał wrócić. Niby wiesz o tym, a piszesz głupoty.

0

Oglądasz Półfinał Ligi Mistrzów, a następnego dnia Finał Pucharu Polski. Boże jaka to jest przepaść poziomów... Dobrze, że nie było tej dogrywki.

4

Właśnie o to chodzi, że z Romą graliśmy za defensywnie i nie możemy sobie na to pozwolić na Anfield.

0

Dudek serio był za Realem rok temu w Finale? Przecież on tam 3 mecze zagrał. W Liverpoolu przynajmniej się zapisał w historii klubu i grał.

0

Dlatego oglądałem na TVP, bo tego bólu dupy ekspertów w Polsacie się nie dało słuchać. Można było wyczuć też ten ból u Żewłakowa, ale Chylewska i Feddek to porażka.

0

Równie dobrze można napisać, że gdyby nie Ronaldo Juventusu nie było by w Ćwierćfinale lub gdyby nie Son, to Totków nie było by w Półfinale. Barca ma najlepszego piłkarza na świecie, to jest fakt. Ale bez niego dalej by była na jednym z najlepszych klubów na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?