I to jest raczej bardziej wiarygodna szybkość niż 60 km/h czy te 40 co niektórzy podają. Jakby ta piłka tak wolno leciała, to by to Alisson obronił, a to była bomba.
Liga Niemiecka nie jest tak ciekawa jak Hiszpańska. Bayern jak nie zrobi normalnych transferów, to znów o LM może zapomnieć. W Barcy będzie grał jego kumpel i Pique cały czas grać nie będzie. Teraz Hiszpan gra świetnie i przeżywa drugą młodość, ale coraz dłużej mu zajmuje łapanie formy.
Teraz nawet jakbyśmy wygrali z Romą podobnie, to byśmy niezlekceważyli Romy w rewanżu, tak jak rok temu. Jedynie PSG nie wyciąga wniosków z tragicznych wpadek.
Hakimi miał być ogrywany w BVB żeby wrócić jak Carvajal. Skoro nie było opcji wykupu, to logiczne, że miał wrócić. Niby wiesz o tym, a piszesz głupoty.
Dlatego oglądałem na TVP, bo tego bólu dupy ekspertów w Polsacie się nie dało słuchać. Można było wyczuć też ten ból u Żewłakowa, ale Chylewska i Feddek to porażka.
Równie dobrze można napisać, że gdyby nie Ronaldo Juventusu nie było by w Ćwierćfinale lub gdyby nie Son, to Totków nie było by w Półfinale. Barca ma najlepszego piłkarza na świecie, to jest fakt. Ale bez niego dalej by była na jednym z najlepszych klubów na świecie.
0
To był taka sytuacja, że 50% arbitrów by odgwizdała karnego, a druga 50 nie. Inny sędzia by odgwizdał ta ręka nie była za bardzo przy ciele.
0
No i ten słynny abonament Casemiro. Vidal pracował żeby wylecieć z boiska, ale Brazylijczyk powinien 2 razy dostać czerwony kartonik.
1
A ręka Matipa to co?
0
Ostatnio zdobyliśmy LM w 2009 roku po kontrowersjach, ale nie aż takich jak wypisywali.
0
Tu i tam nie będzie podstawowym zawodnikiem. Oczywiście może woli Real, bo nie wszyscy chcą iść do nas.
1
Trenowałby Betis 2-3 sezony i by przyszedł do nas :)
3
A tam gra uwielbiany przez Zidane Benzema, który do tego gra sezon życia.
0
Jakby mówić o kwestiach pozasportowych to Luis Suarez nigdy by u nas nie zagrał i Vidal podobnie.
1
Ter Stegena nawet niema na ławce. Kapitanem by był raczej Umtiti.
1
I to jest raczej bardziej wiarygodna szybkość niż 60 km/h czy te 40 co niektórzy podają. Jakby ta piłka tak wolno leciała, to by to Alisson obronił, a to była bomba.
0
Liga Niemiecka nie jest tak ciekawa jak Hiszpańska. Bayern jak nie zrobi normalnych transferów, to znów o LM może zapomnieć. W Barcy będzie grał jego kumpel i Pique cały czas grać nie będzie. Teraz Hiszpan gra świetnie i przeżywa drugą młodość, ale coraz dłużej mu zajmuje łapanie formy.
0
Dla mnie to jest kot w worku i kosztowałby więcej niż 30 mln Euro.
0
Jedno niema nic wspólnego z drugim.
0
Kołtoń najstarszy, a wygląda jak Marianek przyszykowany na bal maturalny.
6
Akurat w Styczniu i Lutym grał bardzo dobrze. Do momentu aż go Modric skopał w Klasyku.
1
Ronaldo już się sypie. Nie ta szybkość, brak dryblingu i dynamiki. Messi jest młodszy i będzie dłużej na topie od Ronaldo.
0
2 defensywnych pomocników starczy z Cou nie byłoby żadnej dziury. Nie możemy się nastawiać na to spotkanie defensywnie.
0
Oby nie zagrali w tych koszulkach w Finale PK i LM, bo to będzie dramat.
1
Tym razem, to by tak łatwo nie było. Bo by jeden zawodników Liverpoolu zawisł na poprzeczce w tamtym miejscu gdzie Messi trafił :)
26
Ajaxowi to już kiedyś hat tricka strzelił.
0
Teraz nawet jakbyśmy wygrali z Romą podobnie, to byśmy niezlekceważyli Romy w rewanżu, tak jak rok temu. Jedynie PSG nie wyciąga wniosków z tragicznych wpadek.
5
Generał Xavi żywa Legenda naszego kochanego klubu.
0
Mój kuzyn wspomina symulkę Busquetsa najśmieszniejsze jest, to że jak Busi, to zrobił, to kuzyna na świecie nie było.
32
Busquets zrobił symulkę 9 lat temu i do lońca kariery będzie mu to wypominane?
1
Hakimi miał być ogrywany w BVB żeby wrócić jak Carvajal. Skoro nie było opcji wykupu, to logiczne, że miał wrócić. Niby wiesz o tym, a piszesz głupoty.
0
Oglądasz Półfinał Ligi Mistrzów, a następnego dnia Finał Pucharu Polski. Boże jaka to jest przepaść poziomów... Dobrze, że nie było tej dogrywki.
4
Właśnie o to chodzi, że z Romą graliśmy za defensywnie i nie możemy sobie na to pozwolić na Anfield.
0
Dudek serio był za Realem rok temu w Finale? Przecież on tam 3 mecze zagrał. W Liverpoolu przynajmniej się zapisał w historii klubu i grał.
0
Dlatego oglądałem na TVP, bo tego bólu dupy ekspertów w Polsacie się nie dało słuchać. Można było wyczuć też ten ból u Żewłakowa, ale Chylewska i Feddek to porażka.
0
Równie dobrze można napisać, że gdyby nie Ronaldo Juventusu nie było by w Ćwierćfinale lub gdyby nie Son, to Totków nie było by w Półfinale. Barca ma najlepszego piłkarza na świecie, to jest fakt. Ale bez niego dalej by była na jednym z najlepszych klubów na świecie.