Ja tam wolę poczekać aż się zacznie nowy sezon. Będzie można ocenić pracę Zidane połowie następnego sezonu. On wrócił do Realu skompromitowanego i nasyconego sukcesami z poprzednich sezonów. Z tamtej kadry trzeba się pozbyć conajmniej 5 zawodników i kupić nowych. Ten sezon był spisany na straty za nim wrócił i nie można oceniać.
A jak w Lutym pisałem, że transfery Piątka i Paquety nic nie zmienią, bo pomoc jest beznadziejna, to zostałem zjechany. "Suso król pomocy i super zawodnik" itp.
Szanujmy się. Teraz VAR ponad 90% takich sytuacji jak miał Real w poprzednich sezonach łapie. Oczywiście są jeszcze tacy sędziowie jak Marciniak, co uważają, że nie potrzebują tego systemu.
Szkoda, że różnica między 3 i 4-5 miejscem w lidze jest taka duża, bo Real by musiał walczyć o występy w przyszłej Edycji LM. A tak, to dograją rozgrywki do końca i miejsce w LM mają pewne. Sevilla lub Getafe w LM. Wolałbym Getafe, bo to jakaś nowość.
W sumie już w tamtym sezonie powinno być podobnie, bo powinni odpaść z Juve czy Bayernem, ale tak się nie stało i wygrali LM. W tym sezonie ich szczęście było tylko do pierwszego meczu z Ajaxem, a później klęska, ale ile można było jechać na tym samym? I tak wygrali te 2 LM więcej niż powinni.
Ostatnio i starcia z Chelsea nam lepiej idą. Z Arsenalem 1 Finał 1 wygrany i za każdym razem ich ogrywaliśmy w fazie pucharowej, a graliśmy z nimi dużo razy. 2 Finały z Manchesterem i 2 wygrane i wywaliliśmy ich teraz z Ćwierćfinału. Z City spotykaliśmy się 3 razy. Raz w fazie grupowej, a tam dostali od nas lanie 4-0. 2 razy w fazie pucharowej i tam 2 razy ich przechodziliśmy. Z Totkami wygraliśmy w fazie grupowej i możliwe, że nie wyszli by z grupy jakbyśmy rezerwami nie zagrali na Camp Nou. Liverpool to niewiadoma, bo graliśmy z nimi 12 lat temu, ale ostatnio mamy patent na Angielskie drużyny i mam nadzieję, że damy radę.
Tu mowa o Polskiej stronie internetowej Liverpoolu, a nie o twoich kolegach. Ja też mam kilku normalnych kolegów Liverpoolu, a na tamtej stronie 3/4 kibiców jest aroganckich i później znowu będą płakać jak nic nie wygrają.
Ligę mamy w kieszeni. Więc nie ma szans, żeby zaprzepaścić szansę na coś historycznego, ale czy to jest niepowtarzalne? W ostatnich latach Ligę wygrywamy praktycznie cały czas.
Znam takich, co piją więcej, ale to już są rasowi alkoholicy i degeneraci. Można się napić, ale nie codziennie i w takich ilościach. Było ich z 20 i w tym roku już ich zmarło dwóch. Są nieszkodliwi, bo żaden by muchy nie skrzywdził, ale żal mi się robi, bo krzywdzą siebie.
Przelicznik w Hiszpanii i we Francji nie powinien być taki sam, bo to za duża różnica poziomów obu lig. Według mnie wolę żeby Mbappe zdobył tego buta, a Barca pewny tryplet.
Nawet jak ktoś podawał sensowne argumenty przeciwko Rakiticiowi, to obrońcy Chorwata pisali cały czas te bzdury. "Ivan jest świetny w defensywie i jest niezastąpiony. "
Coutinho tak długo w The Reds grał i nic nie wygrał. U nas pół sezonu i krajowy dublet, a teraz drugi pełny sezon i wielka szansa na tryplet. Bardzo lubię Liverpool, ale ich kibice nie powinni mieć pretensji, bo poszli do zespołu lepszego, który chciał coś wygrać i to zrobił, a Liverpool tylko chciał.
7
Ja tam wolę poczekać aż się zacznie nowy sezon. Będzie można ocenić pracę Zidane połowie następnego sezonu. On wrócił do Realu skompromitowanego i nasyconego sukcesami z poprzednich sezonów. Z tamtej kadry trzeba się pozbyć conajmniej 5 zawodników i kupić nowych. Ten sezon był spisany na straty za nim wrócił i nie można oceniać.
0
A jak w Lutym pisałem, że transfery Piątka i Paquety nic nie zmienią, bo pomoc jest beznadziejna, to zostałem zjechany. "Suso król pomocy i super zawodnik" itp.
0
Szanujmy się. Teraz VAR ponad 90% takich sytuacji jak miał Real w poprzednich sezonach łapie. Oczywiście są jeszcze tacy sędziowie jak Marciniak, co uważają, że nie potrzebują tego systemu.
0
Jak Valverde wygra 3 LM rzędu, to sobie ustawie z nim avatar i nie zmienie przez najbliższe 30 lat. O ile za 30 lat jeszcze tu będe i ta strona też.
0
Szkoda, że różnica między 3 i 4-5 miejscem w lidze jest taka duża, bo Real by musiał walczyć o występy w przyszłej Edycji LM. A tak, to dograją rozgrywki do końca i miejsce w LM mają pewne. Sevilla lub Getafe w LM. Wolałbym Getafe, bo to jakaś nowość.
0
De Jong może grać za Busquetsa lub Rakitica. To z Paulinho był to tylko biznes Bartomeu. Pewnie było to powiązane z sponsorami Barcelony.
3
Można skończyć czytanie twojego posta na Umtitim, ale jeszcze doczytałem do sprzedaży Vidala. Serio? Zawodnika po takim sezonie chcesz sprzedać?
1
W sumie już w tamtym sezonie powinno być podobnie, bo powinni odpaść z Juve czy Bayernem, ale tak się nie stało i wygrali LM. W tym sezonie ich szczęście było tylko do pierwszego meczu z Ajaxem, a później klęska, ale ile można było jechać na tym samym? I tak wygrali te 2 LM więcej niż powinni.
0
Przynajmniej oglądam mecze United i nie tylko w LM.
1
Jeśli twierdzisz, że Rashford to przeciętny grajek, to nie znasz się na piłce.
1
Campeones Campeones Ole ole ole olee! Teraz idziemy po tryplet i po wieczną chwałe!!!
0
Ostatnio i starcia z Chelsea nam lepiej idą. Z Arsenalem 1 Finał 1 wygrany i za każdym razem ich ogrywaliśmy w fazie pucharowej, a graliśmy z nimi dużo razy. 2 Finały z Manchesterem i 2 wygrane i wywaliliśmy ich teraz z Ćwierćfinału. Z City spotykaliśmy się 3 razy. Raz w fazie grupowej, a tam dostali od nas lanie 4-0. 2 razy w fazie pucharowej i tam 2 razy ich przechodziliśmy. Z Totkami wygraliśmy w fazie grupowej i możliwe, że nie wyszli by z grupy jakbyśmy rezerwami nie zagrali na Camp Nou. Liverpool to niewiadoma, bo graliśmy z nimi 12 lat temu, ale ostatnio mamy patent na Angielskie drużyny i mam nadzieję, że damy radę.
0
Lepiej późno niż wcale. Najlepsza gra 2015 roku według mnie.
0
Jerzy Stuhr-Maciej Stuhr. Gąsiorowska i Żurkowski. Henryk Machalica-Piotr Machalica.
2
Tu mowa o Polskiej stronie internetowej Liverpoolu, a nie o twoich kolegach. Ja też mam kilku normalnych kolegów Liverpoolu, a na tamtej stronie 3/4 kibiców jest aroganckich i później znowu będą płakać jak nic nie wygrają.
0
Obecność któregoś z nich, a zwłaszcza Dembele, to obowiązek w meczu o taką stawkę. Musimy zdominować ich i przycisnąć atakiem.
4
Widzę że, Arsenal się poznał na "talencie" Denisa. Skoro w Arsenalu mu się nie udało, to u nas tym bardziej mu się nie uda.
0
Zawsze się znajdą jacyś idioci, to nieuniknione.
29
No i wreszcie po słabszym meczu Semedo Pax wyszedł z nory.
0
Ligę mamy w kieszeni. Więc nie ma szans, żeby zaprzepaścić szansę na coś historycznego, ale czy to jest niepowtarzalne? W ostatnich latach Ligę wygrywamy praktycznie cały czas.
0
Pique to chyba w życiowej formie jest.
0
Słabe te tłumaczenia. Chyba, że w ogóle nie zagra z Levante, to już by miało jakiś sens.
1
Znam takich, co piją więcej, ale to już są rasowi alkoholicy i degeneraci. Można się napić, ale nie codziennie i w takich ilościach. Było ich z 20 i w tym roku już ich zmarło dwóch. Są nieszkodliwi, bo żaden by muchy nie skrzywdził, ale żal mi się robi, bo krzywdzą siebie.
0
Tego kwiatu jest pół światu. Znajdziesz sobie inną, bo ta nie była Ciebie warta.
1
Przelicznik w Hiszpanii i we Francji nie powinien być taki sam, bo to za duża różnica poziomów obu lig. Według mnie wolę żeby Mbappe zdobył tego buta, a Barca pewny tryplet.
1
Nawet jak ktoś podawał sensowne argumenty przeciwko Rakiticiowi, to obrońcy Chorwata pisali cały czas te bzdury. "Ivan jest świetny w defensywie i jest niezastąpiony. "
1
No, nie zupełnie. Widziałem jedną osobę, która skrytykowała Rakitica i się odrazu pojawiło 5 obrońców.
0
Wpisz w google jak nie wiesz.
5
W koszykówke chyba jakieś szansę mają.
0
Coutinho tak długo w The Reds grał i nic nie wygrał. U nas pół sezonu i krajowy dublet, a teraz drugi pełny sezon i wielka szansa na tryplet. Bardzo lubię Liverpool, ale ich kibice nie powinni mieć pretensji, bo poszli do zespołu lepszego, który chciał coś wygrać i to zrobił, a Liverpool tylko chciał.