A ja nie, bo zagrał pół bardzo dobrego sezonu, a później padaka. W każdym sezonie u nas było tak samo. Nie wiem czym było to spowodowane, ale na 2 połowę sezonu żal było go oglądać.
Dla mnie nie licząc Francji, to lepszą pakę od La Roji ma Angilia, Holandia czy Belgia. Dodałbym też Niemców, ale Loew się pozbył podstawowych ŚO ostatnich lat i Mullera. Karierę w Rep zakończył Oezil, więc już takiej paki nie mają.
Co racja, to racja zawsze taki był. Tylko raz był bardziej wkurzający, a raz mniej. Jest kibicem Realu i nie musi nawet tego ogłaszać, bo to widać. Podobno w 2011 jak wygraliśmy LM wyszedł z kabiny komentatorskiej i zostawił Bońka samego. Chłop ma już swoje lata, a dalej zachowuje się jak 13 letni kibic.
Najpóźniej przyjdzie De Ligt na początku Kwietnia. Jeśli sprowadzimy jeszcze Jovica przed okienkiem transferowym, to kupimy tylko w lato zmiennika na LO, sprzedamy kilku zawodników i mamy kadrę kompletną na przyszły sezon.
Obecna Hiszpania ma lepszych zawodników niż w 2008? Tam był Silva, Puyol, Xavi, Iniesta, Villa, Torres, Xabi Alonso, Fabregas. A teraz z tamtej ekipy został im tylko 33 letni Ramos, który pewnie rozgrywa ostatni turniej. Teraz Hiszpania niby ma Asensio, Rodrigo i innych, ale nie wydaję mi się, żeby coś osiągneli.
Nie musi, ale może, to nie jest Puyol, który był dobrze po trzydziestce i było pewne, że prędzej czy później zakończy karierę, a młody 25 letni obrońca. Umtiti to nasz najlepszy środkowy obrońca jak jest zdrowy i jeden z najlepszych na świecie. Zarząd go nie wywali nawet jak przyjdzie De Ligt.Coutinho również nie odejdzie po tym sezonie, bo zarząd za dużo na niego zainwestował.
Jakby miał jeszcze problemy, to pójdzie na stół operacyjny i tyle. Nie może u nas grać zawodnik, który jeszcze z 8 sezonów u nas pogra i mieć takie problemy do końca kariery.
Valverde wczoraj pokazał, że napewno ma pojęcie o strategi i taktyce. Setien myślał, że będzie to samo, co na Camp Nou i się przeliczył. Setien to może dobry motywator, ale jest na pewno słabszym taktykiem niż Valverde.
Zachowujesz się jakby Guardiola sam wchodził na boisko i był grającym trenerem. On ma Aguero, Jesusa czy Sane od strzelania, a my Suareza i Messiego. To ty chcesz dyskutować, a nie podajesz argumentów.
Dzisiejszy mecz świetnie pokazał, że Bartra to nie jest poziom na BVB, a co dopiero na Barce. Pamiętam jak tutaj grupka pewnych osób płakała, że Marc odchodzi. Jakby był taki dobry, to Borussia by się go nie pozbyła.
Te 2 sezony i tak są dużo lepsze niż ostatni sezon Lucho. Wielka dziura między formacjami, brak wniosków z dwumeczu z PSG i wtopa z Juve w 1/4, przegrana Liga. Więc ja bym tak nie narzekał.
Suarez drybling w stylu takiego pijaczka, co przyszedł na boisko koło szkoły i powiedział "Potrzymaj mi piwo. " Ośmieszył wszystkich i strzelił gola pod wpływem 3 promili.
Trzeba przyszlościowo myśleć. Cavani nie zarabiałby dużo mniej od takiego Suareza, a to według Ciebie tylko zmiennik. Jovic jest dychę młodszy i po roku gry wskoczył by w miejsce Luisa.
Miał przystanek o nazwie Barcelona, to wolał olać ten przystanek nagrywając głupi filmik i robić szopkę. Szkoda tylko, że jeden z naszych zawodników w tym wszystkim brał udział. Zawodnik, który wcześniej olewa Barce nie powinien przychodzić tutaj. Niech się kisi w tym Atletico i tak z nimi nic znaczącego nie wygra. W ciągu 5 lat wygrał 1 Superpuchar Hiszpani, SPE i LE. Jakby Barca wygrała takie trofea w 5 lat, to by była katastrofa, a tam to jest norma.
To zawodnicy powinni mieć pokorę. Beka z kibiców Barcelony? Mnie to nie martwi, bo mnie martwi beka z zawodników, która jest dużo większa. Oczywiście kibice też nie powinni mówić, że Barca wszystkich rozwali, bo później to się może zemścić.
Miał swoją szansę. Lepiej było kręcić głupie filmiki i cyrk, że zostaje w Atletico. Mogliśmy go pozyskać za 100 mln Euro, a teraz nie ma takiej opcji, bo klauzula jest 2 razy większa.
Porażka Atletico i ewentualne nasze zwycięstwo praktycznie daje nam na 90% mistrzostwo. Tylko czy Valverde zdecyduje się dać odpocząć takiemu Rakiticowi, Albie, Pique czy innym z podstawy. Rok temu przewaga była jeszcze większa i w Marcu było wiadomo, że będziemy mistrzami, a odpoczynku przed LM praktycznie nie było.
1
A ja nie, bo zagrał pół bardzo dobrego sezonu, a później padaka. W każdym sezonie u nas było tak samo. Nie wiem czym było to spowodowane, ale na 2 połowę sezonu żal było go oglądać.
0
Dla mnie nie licząc Francji, to lepszą pakę od La Roji ma Angilia, Holandia czy Belgia. Dodałbym też Niemców, ale Loew się pozbył podstawowych ŚO ostatnich lat i Mullera. Karierę w Rep zakończył Oezil, więc już takiej paki nie mają.
1
Ja nie lubię pić w dzień, bo później szkoda dnia i w nocy się nie da spać.
6
Co racja, to racja zawsze taki był. Tylko raz był bardziej wkurzający, a raz mniej. Jest kibicem Realu i nie musi nawet tego ogłaszać, bo to widać. Podobno w 2011 jak wygraliśmy LM wyszedł z kabiny komentatorskiej i zostawił Bońka samego. Chłop ma już swoje lata, a dalej zachowuje się jak 13 letni kibic.
0
Najpóźniej przyjdzie De Ligt na początku Kwietnia. Jeśli sprowadzimy jeszcze Jovica przed okienkiem transferowym, to kupimy tylko w lato zmiennika na LO, sprzedamy kilku zawodników i mamy kadrę kompletną na przyszły sezon.
0
Obecna Hiszpania ma lepszych zawodników niż w 2008? Tam był Silva, Puyol, Xavi, Iniesta, Villa, Torres, Xabi Alonso, Fabregas. A teraz z tamtej ekipy został im tylko 33 letni Ramos, który pewnie rozgrywa ostatni turniej. Teraz Hiszpania niby ma Asensio, Rodrigo i innych, ale nie wydaję mi się, żeby coś osiągneli.
0
Nie jestem ekspertem medycyny i nie zbadałem jego kolana, ale śmieszni są na tej stronie "prorocy", co już wiedzą jak będzie.
1
Nie musi, ale może, to nie jest Puyol, który był dobrze po trzydziestce i było pewne, że prędzej czy później zakończy karierę, a młody 25 letni obrońca. Umtiti to nasz najlepszy środkowy obrońca jak jest zdrowy i jeden z najlepszych na świecie. Zarząd go nie wywali nawet jak przyjdzie De Ligt.Coutinho również nie odejdzie po tym sezonie, bo zarząd za dużo na niego zainwestował.
0
Jakby miał jeszcze problemy, to pójdzie na stół operacyjny i tyle. Nie może u nas grać zawodnik, który jeszcze z 8 sezonów u nas pogra i mieć takie problemy do końca kariery.
1
Chyba w twoich snach. Nie ma piłkarza, który byłby na równi z Messim, a co dopiero lepszym.
19
Śmieję się z Hajty, że mówi "Ofenzywa", a nie ofensywa, a mój ojciec tak samo mówi...
1
Klich i Krychowiak jak w Barcy Rakitic i Busquets.
1
Valverde wczoraj pokazał, że napewno ma pojęcie o strategi i taktyce. Setien myślał, że będzie to samo, co na Camp Nou i się przeliczył. Setien to może dobry motywator, ale jest na pewno słabszym taktykiem niż Valverde.
0
Zachowujesz się jakby Guardiola sam wchodził na boisko i był grającym trenerem. On ma Aguero, Jesusa czy Sane od strzelania, a my Suareza i Messiego. To ty chcesz dyskutować, a nie podajesz argumentów.
1
Teraz mi jest to obojętne, bo jest graczem Juve, a nie naszego największego rywala. Mam nadzieję, że jeszcze kilka lat pogra.
0
Dzisiejszy mecz świetnie pokazał, że Bartra to nie jest poziom na BVB, a co dopiero na Barce. Pamiętam jak tutaj grupka pewnych osób płakała, że Marc odchodzi. Jakby był taki dobry, to Borussia by się go nie pozbyła.
15
Te 2 sezony i tak są dużo lepsze niż ostatni sezon Lucho. Wielka dziura między formacjami, brak wniosków z dwumeczu z PSG i wtopa z Juve w 1/4, przegrana Liga. Więc ja bym tak nie narzekał.
0
Takich goli, to nawet na treningach się nie strzela.
0
Ten gol jest tylko na otarcie łez, a zmiany są i tak potrzebne.
54
Suarez drybling w stylu takiego pijaczka, co przyszedł na boisko koło szkoły i powiedział "Potrzymaj mi piwo. " Ośmieszył wszystkich i strzelił gola pod wpływem 3 promili.
2
Trzeba przyszlościowo myśleć. Cavani nie zarabiałby dużo mniej od takiego Suareza, a to według Ciebie tylko zmiennik. Jovic jest dychę młodszy i po roku gry wskoczył by w miejsce Luisa.
63
Następca 32 latka ma mieć 32 lata? Raczej nie.
3
To najlepszy skoczek Polski w Historii. Napewno da radę.
0
A był jakiś teledysk? Bo by to dużo ułatwiło w szukaniu. Jak słuchałeś w radiu, to ciężko będzie znaleść.
3
Miał przystanek o nazwie Barcelona, to wolał olać ten przystanek nagrywając głupi filmik i robić szopkę. Szkoda tylko, że jeden z naszych zawodników w tym wszystkim brał udział. Zawodnik, który wcześniej olewa Barce nie powinien przychodzić tutaj. Niech się kisi w tym Atletico i tak z nimi nic znaczącego nie wygra. W ciągu 5 lat wygrał 1 Superpuchar Hiszpani, SPE i LE. Jakby Barca wygrała takie trofea w 5 lat, to by była katastrofa, a tam to jest norma.
0
To zawodnicy powinni mieć pokorę. Beka z kibiców Barcelony? Mnie to nie martwi, bo mnie martwi beka z zawodników, która jest dużo większa. Oczywiście kibice też nie powinni mówić, że Barca wszystkich rozwali, bo później to się może zemścić.
0
Miał swoją szansę. Lepiej było kręcić głupie filmiki i cyrk, że zostaje w Atletico. Mogliśmy go pozyskać za 100 mln Euro, a teraz nie ma takiej opcji, bo klauzula jest 2 razy większa.
0
Nie jest, ale do Ronaldo, a tym bardziej do Messiego mu dużo brakuje.
1
Zwycięstwo z Austriakami było by pięknym prezentem na urodziny.
0
Porażka Atletico i ewentualne nasze zwycięstwo praktycznie daje nam na 90% mistrzostwo. Tylko czy Valverde zdecyduje się dać odpocząć takiemu Rakiticowi, Albie, Pique czy innym z podstawy. Rok temu przewaga była jeszcze większa i w Marcu było wiadomo, że będziemy mistrzami, a odpoczynku przed LM praktycznie nie było.