1

A ja nie, bo zagrał pół bardzo dobrego sezonu, a później padaka. W każdym sezonie u nas było tak samo. Nie wiem czym było to spowodowane, ale na 2 połowę sezonu żal było go oglądać.

0

Dla mnie nie licząc Francji, to lepszą pakę od La Roji ma Angilia, Holandia czy Belgia. Dodałbym też Niemców, ale Loew się pozbył podstawowych ŚO ostatnich lat i Mullera. Karierę w Rep zakończył Oezil, więc już takiej paki nie mają.

1

Ja nie lubię pić w dzień, bo później szkoda dnia i w nocy się nie da spać.

6

Co racja, to racja zawsze taki był. Tylko raz był bardziej wkurzający, a raz mniej. Jest kibicem Realu i nie musi nawet tego ogłaszać, bo to widać. Podobno w 2011 jak wygraliśmy LM wyszedł z kabiny komentatorskiej i zostawił Bońka samego. Chłop ma już swoje lata, a dalej zachowuje się jak 13 letni kibic.

0

Najpóźniej przyjdzie De Ligt na początku Kwietnia. Jeśli sprowadzimy jeszcze Jovica przed okienkiem transferowym, to kupimy tylko w lato zmiennika na LO, sprzedamy kilku zawodników i mamy kadrę kompletną na przyszły sezon.

0

Obecna Hiszpania ma lepszych zawodników niż w 2008? Tam był Silva, Puyol, Xavi, Iniesta, Villa, Torres, Xabi Alonso, Fabregas. A teraz z tamtej ekipy został im tylko 33 letni Ramos, który pewnie rozgrywa ostatni turniej. Teraz Hiszpania niby ma Asensio, Rodrigo i innych, ale nie wydaję mi się, żeby coś osiągneli.

0

Nie jestem ekspertem medycyny i nie zbadałem jego kolana, ale śmieszni są na tej stronie "prorocy", co już wiedzą jak będzie.

1

Nie musi, ale może, to nie jest Puyol, który był dobrze po trzydziestce i było pewne, że prędzej czy później zakończy karierę, a młody 25 letni obrońca. Umtiti to nasz najlepszy środkowy obrońca jak jest zdrowy i jeden z najlepszych na świecie. Zarząd go nie wywali nawet jak przyjdzie De Ligt.Coutinho również nie odejdzie po tym sezonie, bo zarząd za dużo na niego zainwestował.

0

Jakby miał jeszcze problemy, to pójdzie na stół operacyjny i tyle. Nie może u nas grać zawodnik, który jeszcze z 8 sezonów u nas pogra i mieć takie problemy do końca kariery.

1

Chyba w twoich snach. Nie ma piłkarza, który byłby na równi z Messim, a co dopiero lepszym.

19

Śmieję się z Hajty, że mówi "Ofenzywa", a nie ofensywa, a mój ojciec tak samo mówi...

1

Klich i Krychowiak jak w Barcy Rakitic i Busquets.

1

Valverde wczoraj pokazał, że napewno ma pojęcie o strategi i taktyce. Setien myślał, że będzie to samo, co na Camp Nou i się przeliczył. Setien to może dobry motywator, ale jest na pewno słabszym taktykiem niż Valverde.

0

Zachowujesz się jakby Guardiola sam wchodził na boisko i był grającym trenerem. On ma Aguero, Jesusa czy Sane od strzelania, a my Suareza i Messiego. To ty chcesz dyskutować, a nie podajesz argumentów.

1

Teraz mi jest to obojętne, bo jest graczem Juve, a nie naszego największego rywala. Mam nadzieję, że jeszcze kilka lat pogra.

0

Dzisiejszy mecz świetnie pokazał, że Bartra to nie jest poziom na BVB, a co dopiero na Barce. Pamiętam jak tutaj grupka pewnych osób płakała, że Marc odchodzi. Jakby był taki dobry, to Borussia by się go nie pozbyła.

15

Te 2 sezony i tak są dużo lepsze niż ostatni sezon Lucho. Wielka dziura między formacjami, brak wniosków z dwumeczu z PSG i wtopa z Juve w 1/4, przegrana Liga. Więc ja bym tak nie narzekał.

0

Takich goli, to nawet na treningach się nie strzela.

0

Ten gol jest tylko na otarcie łez, a zmiany są i tak potrzebne.

54

Suarez drybling w stylu takiego pijaczka, co przyszedł na boisko koło szkoły i powiedział "Potrzymaj mi piwo. " Ośmieszył wszystkich i strzelił gola pod wpływem 3 promili.

2

Trzeba przyszlościowo myśleć. Cavani nie zarabiałby dużo mniej od takiego Suareza, a to według Ciebie tylko zmiennik. Jovic jest dychę młodszy i po roku gry wskoczył by w miejsce Luisa.

63

Następca 32 latka ma mieć 32 lata? Raczej nie.

3

To najlepszy skoczek Polski w Historii. Napewno da radę.

0

A był jakiś teledysk? Bo by to dużo ułatwiło w szukaniu. Jak słuchałeś w radiu, to ciężko będzie znaleść.

3

Miał przystanek o nazwie Barcelona, to wolał olać ten przystanek nagrywając głupi filmik i robić szopkę. Szkoda tylko, że jeden z naszych zawodników w tym wszystkim brał udział. Zawodnik, który wcześniej olewa Barce nie powinien przychodzić tutaj. Niech się kisi w tym Atletico i tak z nimi nic znaczącego nie wygra. W ciągu 5 lat wygrał 1 Superpuchar Hiszpani, SPE i LE. Jakby Barca wygrała takie trofea w 5 lat, to by była katastrofa, a tam to jest norma.

0

To zawodnicy powinni mieć pokorę. Beka z kibiców Barcelony? Mnie to nie martwi, bo mnie martwi beka z zawodników, która jest dużo większa. Oczywiście kibice też nie powinni mówić, że Barca wszystkich rozwali, bo później to się może zemścić.

0

Miał swoją szansę. Lepiej było kręcić głupie filmiki i cyrk, że zostaje w Atletico. Mogliśmy go pozyskać za 100 mln Euro, a teraz nie ma takiej opcji, bo klauzula jest 2 razy większa.

0

Nie jest, ale do Ronaldo, a tym bardziej do Messiego mu dużo brakuje.

1

Zwycięstwo z Austriakami było by pięknym prezentem na urodziny.

0

Porażka Atletico i ewentualne nasze zwycięstwo praktycznie daje nam na 90% mistrzostwo. Tylko czy Valverde zdecyduje się dać odpocząć takiemu Rakiticowi, Albie, Pique czy innym z podstawy. Rok temu przewaga była jeszcze większa i w Marcu było wiadomo, że będziemy mistrzami, a odpoczynku przed LM praktycznie nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?