0

Ogólnie z 3 ŚPD taki klub jak Barcelona nie powinna grać, bo to troszkę wstyd.

0

To jak go przepchnął, to tylko faulem. Nie ma lepszego piłkarza od Lewego pod tym względem. Lukaku jak na takie warunki fizyczne, to słabo się spisuje.

3

No i powtórka z Romy...

4

Tu też nie chodzi o to, bo ściągneli by na Bernabeu napastnika pokroju Lewego czy Aguero i by to dużo lepiej wyglądało, a Perez wolał postawić na 18 letniego Brazylijczyka i spodziewał się po nim cudów.

0

Tymi tysiącami wrzutek wygrał 3 LM. Może było mnóstwo szczęścia i sędziowie pomagali, ale tego nikt już im nie odbierze.

0

Akurat gadasz bzdury, bo Masip dużo sytuacji z nami wybronił, a mimo wyniku źle nie graliśmy. Jakbyś oglądał mecz to byś widział.

0

Los Solariego już był przesądzony dużo wcześniej.

0

Gdyby nauczyła się grać w piłkę poza swoim obiektem, to tak.

0

Sezon się dla nich skończył po meczu z Ajaxem. Teraz została walka o zajęcie miejsca dającego im w przyszłym sezonie grę w LM.

13

Nawet nie wiedziałem, że dzisiaj jest nasze Święto, ale dzięki :D

0

De Jong może grać na pozycji Arthura czyli ŚP/Rozgrywający. Na pozycji 8/Mediapunta go nie widzę, bo to za wysoko. Na takiej pozycji grał Iniesta, a to ofensywny pomocnik. De Jong zajmie miejsce Busquetsa lub Rakitica i będzie grał na ŚPD.

0

To próbuj, ja Tobie tylko powodzenia życzę.

4

Bo on zawsze tak gada, a szczególnie jak masz inne zdanie od niego. Typowy frustrat. Coś takiego jak Daniello11 na Realmadrid.pl

0

Piątek również jest lepszy od Maxi Gomeza. Barcelona to nie te progi dla Piątka, a dla Gomeza już wogóle.

0

Trudno powiedzieć, bo obaj byli genialni. Pewnie jakby nie było Messiego i Ronaldo, to mieli by w karierze po 1 ZP conajmniej.

0

Ale na babkę nawet Ferdek mówił "babka". Więc może to było nawiązanie do tego.

1

Halinka w jednym odcinku mówiła, że nazwisko Kiepski jest kiepskie, to było w tym odcinku, co Boczek nazywał się Bob Marley. Ferdek powiedział, że to jest obrażanie jego rodziny i że wychodzi i nie wie kiedy wróci.

1

Mało kto wierzył, że Ajax wywali z LM Real, a się udało. Jak Real zwolni Solariego i nie zatrudni Zidane czy Mou, to jest całkiem możliwe, że będzie miejsce poza LM.

0

Niech sobie mają jeszcze restrykcje od FIFY i tak nie mają szans z Juve w walce o Mistrza. To jest klub przeciętny i tyle.

0

Przecież jakbyś ty decydował to Suarez, Ter Stegen czy jakiś inny piłkarz który nie grał od początku fenomenalnie, to po połowie sezonu został by sprzedany.

1

Inter nie stać na Rafinhe za 35 mln Euro, a ty mówisz, że mają większe możliwości finansowe od Juventusu, który w ostatnich latach sprowadzał Higuaina za 90 mln czy Ronaldo za 100.

8

Co to za Liga do podbicia? Jak tam Mistrzostwo zdobywają co sezon. City bym zrozumiał, bo nie jest zespołem, który co roku zdobywa Mistrzostwo, ale Bayern czy Juve już tak.

0

Tak czy siak. Za 3 sezony nie można piłkarza stawiać obok najlepszych w historii. Nie zgodzę się że był przereklamowany, ale napewno nie można go stawiać na równi z Zidanem i Messim.

0

Niema takiej opcji.

1

Ta mina mówi wszystko.

4

PSG nie wygra w przyszłych 6 latach LM. Na miejscu Mbappe i Neymara bym jak najszybciej uciekał, a szczególnie na miejscu Brazylijczyka bym posypał głowę popiołem i błagał o powrót do Barcy.

6

United chylę czoła.

0

Tak i myślisz, że Loew jak zaliczy takie EURO jak ostatnie MŚ, to dotrwa do MŚ w 2022 roku? Jeśli będzie wpadka na ME, to nawet jak Związek Niemiecki będzie go chciał zostawić, to on sam odejdzie.

2

Prawie jak mój kuzyn, który kończy przedszkole.

0

Holenderski tytoń wchodzi tam gdzie trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?