To jak go przepchnął, to tylko faulem. Nie ma lepszego piłkarza od Lewego pod tym względem. Lukaku jak na takie warunki fizyczne, to słabo się spisuje.
Tu też nie chodzi o to, bo ściągneli by na Bernabeu napastnika pokroju Lewego czy Aguero i by to dużo lepiej wyglądało, a Perez wolał postawić na 18 letniego Brazylijczyka i spodziewał się po nim cudów.
De Jong może grać na pozycji Arthura czyli ŚP/Rozgrywający. Na pozycji 8/Mediapunta go nie widzę, bo to za wysoko. Na takiej pozycji grał Iniesta, a to ofensywny pomocnik. De Jong zajmie miejsce Busquetsa lub Rakitica i będzie grał na ŚPD.
Halinka w jednym odcinku mówiła, że nazwisko Kiepski jest kiepskie, to było w tym odcinku, co Boczek nazywał się Bob Marley. Ferdek powiedział, że to jest obrażanie jego rodziny i że wychodzi i nie wie kiedy wróci.
Mało kto wierzył, że Ajax wywali z LM Real, a się udało. Jak Real zwolni Solariego i nie zatrudni Zidane czy Mou, to jest całkiem możliwe, że będzie miejsce poza LM.
Przecież jakbyś ty decydował to Suarez, Ter Stegen czy jakiś inny piłkarz który nie grał od początku fenomenalnie, to po połowie sezonu został by sprzedany.
Inter nie stać na Rafinhe za 35 mln Euro, a ty mówisz, że mają większe możliwości finansowe od Juventusu, który w ostatnich latach sprowadzał Higuaina za 90 mln czy Ronaldo za 100.
Co to za Liga do podbicia? Jak tam Mistrzostwo zdobywają co sezon. City bym zrozumiał, bo nie jest zespołem, który co roku zdobywa Mistrzostwo, ale Bayern czy Juve już tak.
Tak czy siak. Za 3 sezony nie można piłkarza stawiać obok najlepszych w historii. Nie zgodzę się że był przereklamowany, ale napewno nie można go stawiać na równi z Zidanem i Messim.
PSG nie wygra w przyszłych 6 latach LM. Na miejscu Mbappe i Neymara bym jak najszybciej uciekał, a szczególnie na miejscu Brazylijczyka bym posypał głowę popiołem i błagał o powrót do Barcy.
Tak i myślisz, że Loew jak zaliczy takie EURO jak ostatnie MŚ, to dotrwa do MŚ w 2022 roku? Jeśli będzie wpadka na ME, to nawet jak Związek Niemiecki będzie go chciał zostawić, to on sam odejdzie.
0
Ogólnie z 3 ŚPD taki klub jak Barcelona nie powinna grać, bo to troszkę wstyd.
0
To jak go przepchnął, to tylko faulem. Nie ma lepszego piłkarza od Lewego pod tym względem. Lukaku jak na takie warunki fizyczne, to słabo się spisuje.
3
No i powtórka z Romy...
4
Tu też nie chodzi o to, bo ściągneli by na Bernabeu napastnika pokroju Lewego czy Aguero i by to dużo lepiej wyglądało, a Perez wolał postawić na 18 letniego Brazylijczyka i spodziewał się po nim cudów.
0
Tymi tysiącami wrzutek wygrał 3 LM. Może było mnóstwo szczęścia i sędziowie pomagali, ale tego nikt już im nie odbierze.
0
Akurat gadasz bzdury, bo Masip dużo sytuacji z nami wybronił, a mimo wyniku źle nie graliśmy. Jakbyś oglądał mecz to byś widział.
0
Los Solariego już był przesądzony dużo wcześniej.
0
Gdyby nauczyła się grać w piłkę poza swoim obiektem, to tak.
0
Sezon się dla nich skończył po meczu z Ajaxem. Teraz została walka o zajęcie miejsca dającego im w przyszłym sezonie grę w LM.
13
Nawet nie wiedziałem, że dzisiaj jest nasze Święto, ale dzięki :D
0
De Jong może grać na pozycji Arthura czyli ŚP/Rozgrywający. Na pozycji 8/Mediapunta go nie widzę, bo to za wysoko. Na takiej pozycji grał Iniesta, a to ofensywny pomocnik. De Jong zajmie miejsce Busquetsa lub Rakitica i będzie grał na ŚPD.
0
To próbuj, ja Tobie tylko powodzenia życzę.
4
Bo on zawsze tak gada, a szczególnie jak masz inne zdanie od niego. Typowy frustrat. Coś takiego jak Daniello11 na Realmadrid.pl
0
Piątek również jest lepszy od Maxi Gomeza. Barcelona to nie te progi dla Piątka, a dla Gomeza już wogóle.
0
Trudno powiedzieć, bo obaj byli genialni. Pewnie jakby nie było Messiego i Ronaldo, to mieli by w karierze po 1 ZP conajmniej.
0
Ale na babkę nawet Ferdek mówił "babka". Więc może to było nawiązanie do tego.
1
Halinka w jednym odcinku mówiła, że nazwisko Kiepski jest kiepskie, to było w tym odcinku, co Boczek nazywał się Bob Marley. Ferdek powiedział, że to jest obrażanie jego rodziny i że wychodzi i nie wie kiedy wróci.
1
Mało kto wierzył, że Ajax wywali z LM Real, a się udało. Jak Real zwolni Solariego i nie zatrudni Zidane czy Mou, to jest całkiem możliwe, że będzie miejsce poza LM.
0
Niech sobie mają jeszcze restrykcje od FIFY i tak nie mają szans z Juve w walce o Mistrza. To jest klub przeciętny i tyle.
0
Przecież jakbyś ty decydował to Suarez, Ter Stegen czy jakiś inny piłkarz który nie grał od początku fenomenalnie, to po połowie sezonu został by sprzedany.
1
Inter nie stać na Rafinhe za 35 mln Euro, a ty mówisz, że mają większe możliwości finansowe od Juventusu, który w ostatnich latach sprowadzał Higuaina za 90 mln czy Ronaldo za 100.
8
Co to za Liga do podbicia? Jak tam Mistrzostwo zdobywają co sezon. City bym zrozumiał, bo nie jest zespołem, który co roku zdobywa Mistrzostwo, ale Bayern czy Juve już tak.
0
Tak czy siak. Za 3 sezony nie można piłkarza stawiać obok najlepszych w historii. Nie zgodzę się że był przereklamowany, ale napewno nie można go stawiać na równi z Zidanem i Messim.
0
Niema takiej opcji.
1
Ta mina mówi wszystko.
4
PSG nie wygra w przyszłych 6 latach LM. Na miejscu Mbappe i Neymara bym jak najszybciej uciekał, a szczególnie na miejscu Brazylijczyka bym posypał głowę popiołem i błagał o powrót do Barcy.
6
United chylę czoła.
0
Tak i myślisz, że Loew jak zaliczy takie EURO jak ostatnie MŚ, to dotrwa do MŚ w 2022 roku? Jeśli będzie wpadka na ME, to nawet jak Związek Niemiecki będzie go chciał zostawić, to on sam odejdzie.
2
Prawie jak mój kuzyn, który kończy przedszkole.
0
Holenderski tytoń wchodzi tam gdzie trzeba.