Mój brat miał podobną sytuacje z 80 latkiem, co tak zaparkował samochód, że nie mógł wyjechać. Oczywiście to się skończyło mandatem dla dziadka za to + za obrażanie Policjantów. Takim ludzią musi się nudzić w domu i na stare lata chcą kłopotów.
Mnie ten dziadek śmieszył. Gość z 75 lat, a zaczyna z 17-18 latkami. Miał szczęście, że trafił na cierpliwe osoby, bo ktoś inny by go uderzył i tak by się to skończyło.
Już Busquets i Rakitic to dużo, bo sobie przeszkadzają do tego dochodzi typowy ŚPD box to box Vidal. Messi z Coutinho będą musieli wracać się do pomocy i zostawiają Suareza, który się przewraca o własne nogi samego w ataku.
Oglądając ten sezon Barcelony w LM i poprzedni wnioski nasuwają się same. Barcelona potrzebuje napastnika, który gwarantuje gole w LM, ale takiego frustrata trudno przegadać.
Barca Lucho świetnie grała na wyjazdach 1-2 z City, 1-3 z PSG. Po takich meczach awans dalej był pewny. Wygrywamy na wyjazdach, to nie mamy problemów w rewanżach. Barca Pepa już tak na wyjazdach dobrze nie grała, chociaż i tak dużo lepiej niż w ostatnim sezonie Enrique.
Ja tam lubię różne żarciki na La Rambli, ale jak ktoś szydzi z polaków, to trzeba odpowiedzieć. Tylko trochę też szydzi z siebie, bo sam jest jednym z nas.
Takim gadaniem obraża Ciebie, mnie i siebie. Ja mu napisałem, że może ten bezdomny z kwiatu polskości bierze przykład z niego. Jak kradnie to niech nie nazywa uczciwych złodziejami, bo nie wszyscy są tacy jak on.
Czyli według Ciebie jestem złodziejem? Bo piszesz o tych kwiatach polskości jakby byli złodziejami, ale nie oceniaj mnie po sobie. Bardzo bym prosił :)
Mogę być nawet 2009, a Tobie nic do tego. Widzę komentarz obrażający Polaków, to komentuję. Nie musisz mi współczuć najważniejsze żebyś głupot nie pisał.
Sorry. Mówisz tak jakby Polacy byli złodziejami. Obrażasz prawie 40 mln ludzi swoimi beznadziejnymi wywodami. Może dzisiaj nie mam humoru, ale taki komentarz by mnie nie bawił nawet jakbym go dzisiaj miał.
Jak będzie unikał poważnych kontuzji, to nic nie stanie mu na przeszkodzie się dalej rozwijać. On ma 23 lata, a stylem gry przypomina 30 letniego doświadczonego mocnego psychicznie. Za 2-3 lata będzie po Lewym przejmował nr1 najlepszego napastnika w Reprezentacji.
3
Mój brat miał podobną sytuacje z 80 latkiem, co tak zaparkował samochód, że nie mógł wyjechać. Oczywiście to się skończyło mandatem dla dziadka za to + za obrażanie Policjantów. Takim ludzią musi się nudzić w domu i na stare lata chcą kłopotów.
5
Ten Peier zepsuje drugi skok i nawet nie będzie miał medalu. Szwajcar wiele razy miał bardzo dobry 1 skok, a później fatalny 2.
2
Mnie ten dziadek śmieszył. Gość z 75 lat, a zaczyna z 17-18 latkami. Miał szczęście, że trafił na cierpliwe osoby, bo ktoś inny by go uderzył i tak by się to skończyło.
1
Już Busquets i Rakitic to dużo, bo sobie przeszkadzają do tego dochodzi typowy ŚPD box to box Vidal. Messi z Coutinho będą musieli wracać się do pomocy i zostawiają Suareza, który się przewraca o własne nogi samego w ataku.
0
Dembele nie ma 32 lat, a 22 i nie trzeba go tak oszczędzać jak Suareza. A Urugwajczyk jest 10 lat starszy, gra słabo i praktycznie wszystko.
4
Po tym co odwala, to mam go dość na najbliższe 3 mecze.
0
A Simeone był wychwalany jak wykonywał jakieś pedalskie gesty.
1
Jakby tak Malcom po tak beznadziejnej grze miałby dostawać tyle szans, co Suarez to by dużo wcześniej wrócił do formy niż Urugwajczyk.
0
Wznowie edukacje, jak ty zaczniesz wreszcie mecze Barcelony oglądać i przestaniesz żyć tym co było.
0
Oglądając ten sezon Barcelony w LM i poprzedni wnioski nasuwają się same. Barcelona potrzebuje napastnika, który gwarantuje gole w LM, ale takiego frustrata trudno przegadać.
0
Barca Lucho świetnie grała na wyjazdach 1-2 z City, 1-3 z PSG. Po takich meczach awans dalej był pewny. Wygrywamy na wyjazdach, to nie mamy problemów w rewanżach. Barca Pepa już tak na wyjazdach dobrze nie grała, chociaż i tak dużo lepiej niż w ostatnim sezonie Enrique.
0
Prezes Atletico też pokazał, że jest dzbanem.
0
To jest chyba największa miłość między zawodnikiem i trenerem.
4
To niech marnuje okazje na treningach, a nie w meczu o LM. Wczoraj mógł mieć spokojnie 2 gole. Jest bez formy i trzeba o tym mówić.
2
A ty nic nie rozumiesz.
0
Ja tam lubię różne żarciki na La Rambli, ale jak ktoś szydzi z polaków, to trzeba odpowiedzieć. Tylko trochę też szydzi z siebie, bo sam jest jednym z nas.
0
A kto zaczął? Ja? Raczej nie. Tylko Tobie skutecznie odpowiedziałem czy miło by Ci było, jakby ktoś nazwał Ciebie złodziejem.
0
Takim gadaniem obraża Ciebie, mnie i siebie. Ja mu napisałem, że może ten bezdomny z kwiatu polskości bierze przykład z niego. Jak kradnie to niech nie nazywa uczciwych złodziejami, bo nie wszyscy są tacy jak on.
0
Czyli według Ciebie jestem złodziejem? Bo piszesz o tych kwiatach polskości jakby byli złodziejami, ale nie oceniaj mnie po sobie. Bardzo bym prosił :)
1
Nie wiedziałem, że gadanie bzdur na temat obywateli naszego kraju to dystans :D
1
Jak byłem rok temu, to mówili o 5 tys zł i jakieś pół roku pozbawienia wolności. Najlepiej swobodnie iść i nie szukać problemów.
0
Wiadomość dnia.
1
Mogę być nawet 2009, a Tobie nic do tego. Widzę komentarz obrażający Polaków, to komentuję. Nie musisz mi współczuć najważniejsze żebyś głupot nie pisał.
17
Sorry. Mówisz tak jakby Polacy byli złodziejami. Obrażasz prawie 40 mln ludzi swoimi beznadziejnymi wywodami. Może dzisiaj nie mam humoru, ale taki komentarz by mnie nie bawił nawet jakbym go dzisiaj miał.
5
Komentarz usunięty
10
Ci co tak gadają nawet nie pamiętają czasów Guardioli. Jak u nas Puyol grał na PO i to w Finale z United.
2
Porównujesz Barcelone gdzie grała praktycznie bez trenera, była zajechana i wypalona po Pepie do tej Barcelony, co jest teraz?
2
Jak będzie unikał poważnych kontuzji, to nic nie stanie mu na przeszkodzie się dalej rozwijać. On ma 23 lata, a stylem gry przypomina 30 letniego doświadczonego mocnego psychicznie. Za 2-3 lata będzie po Lewym przejmował nr1 najlepszego napastnika w Reprezentacji.
0
Semedo gra ostatnio więcej niż Roberto i na 99% zagra z Lyonem.
1
Z betonem w pomocy w postaci Busquetsa, Rakitica, Vidala w pomocy i Coutinho na skrzydle za Dembele nie mamy szans panie Abidal.