Ja akurat od początku wiedziałem, że Barcelona zrobi świetny interes sprowadzając Arthura. Jak takie komentarze były, to musiało ich być mało i pewnie to pisali trolle.
Vinicius zagrał 3 dobre mecze, a Mbappe gra 3 sezon na bardzo wysokim poziomie. Na temat Rodrygo szkoda się wypowiadać, bo nawet nie zagrał 1 spotkania w Europie.
Ter Stegen już na Mundialu w Rosji powinien być pierwszym wyborem, a podobno jak mówił jeszcze na EURO nim nie będzie... Jak Joggi dalej będzie trenerem, to dalej będzie bronił Neuer.
Często mądrze argumentowałeś, ale dlaczego obwiniasz Semedo o stratę 2 gola. Jak on miał zapobiec temu skoro piłka przechodzi przez prawie całą obrone i to nie z jego strony. Dla mnie piszesz bzdury.
Roberto nie da się wystawić w pomocy, bo teraz jest ogromny przesyt, że nawet pomocnik jak Cou jest wpychany do ataku. Gra beznadziejnie ostatnio na PO, ale jakby nie grał w wyjściowym składzie, to by odszedł. Dlatego go Valverde wystawia. W sumie żal się tak dobrego i oddanego zawodnika pozbywać, ale też nie da się go oglądać na prawej obronie.
Malcom został zniszczony przez Valverde w tym sezonie. Nie grał w meczach z zespołami typu Huesca, Levante czy Girona, a został wystawiony na wyjazd do Sevilli. Nie chcę nikogo bronić, ale ciężko żeby miał formę bez rytmu meczowego.
I Barcelona by łatwo pykła Seville na wyjeździe, bo Messi by zagrał. Chłopie ile masz lat? Bo sprawiasz wrażenie rozpieszczonego dzieciaka sprzed telewizora.
Przyznam, że Valdek mnie lekko zaskoczył. Boateng gra, który odbył dosłownie kilka treningów z drużyną. Wiadomo, że nawet jak zagra słabo, to nie można go krytykować.
Ale wiele osób dalej twierdzi, że Busquets po Messim jest kluczowym piłkarzem. Według mnie już w ostatnim sezonie u Enrique coś się zaczęło z nim dziać niedobrego. Po świetnym sezonie 2015 2016 zaliczył straszny zjazd formy. W kolejnych sezonach były tylko przebłyski, a ten sezon ma najgorszy w karierze.
Hazard jest jak atrakcyjna dziewczyna puszczająca któryś raz z rzędu oko do chłopaka (Realu). Może tym razem Real go sprowadzi, bo opierać atak na często kontuzjowanym Bejlu, dzieciaku Viniciusu i słabym Benzemie nie przystoi na taki klub jak Real, a tym bardziej jak Belg chce odejść do Realu.
2
Ja akurat od początku wiedziałem, że Barcelona zrobi świetny interes sprowadzając Arthura. Jak takie komentarze były, to musiało ich być mało i pewnie to pisali trolle.
3
Arthur będzie kiedyś na poziomie Xaviego.
0
Strzelił 1 bramkę w Fazie grupowej, a to i tak więcej niż Suarez...
0
Salah akurat robił z nim co chciał. Podobnie młody Arnold.
1
Poza tym, że przyczynił się do wywalenia Napoli z LM, to tak.
2
To fajnie masz...
8
Dorośli faceci się wyzywają jak dzieci w podstawówce. Co jest w tym fajnego? To jest raczej żałosne.
0
Wiadomo, bo kompleks Ronaldo, ale za Juve nigdy nie przepadałem.
1
Nic nie grają. Lazio miało świetne sytuacje, ale pewnie Juve i tak coś strzeli i wygra. Dużo takich spotkań mieli w tym sezonie.
0
Teraz się próbujesz tłumaczyć się z głupoty, którą napisałeś...
0
To Busquetsa tam gdzie gra Xavi Simons.
0
Niema na to najmniejszych szans.
11
Busquets i Rakitic nie mogą grać razem, bo nasza gra wygląda później jak wygląda.
2
Vinicius zagrał 3 dobre mecze, a Mbappe gra 3 sezon na bardzo wysokim poziomie. Na temat Rodrygo szkoda się wypowiadać, bo nawet nie zagrał 1 spotkania w Europie.
0
Komentarz usunięty
0
Był to i też u nas, ale kariery nie zrobił.
3
Ter Stegen już na Mundialu w Rosji powinien być pierwszym wyborem, a podobno jak mówił jeszcze na EURO nim nie będzie... Jak Joggi dalej będzie trenerem, to dalej będzie bronił Neuer.
0
Jakby się niczym nie zajmował, to po co miałby tu pracować? Co ty za głupoty piszesz?
1
Często mądrze argumentowałeś, ale dlaczego obwiniasz Semedo o stratę 2 gola. Jak on miał zapobiec temu skoro piłka przechodzi przez prawie całą obrone i to nie z jego strony. Dla mnie piszesz bzdury.
0
Roberto nie da się wystawić w pomocy, bo teraz jest ogromny przesyt, że nawet pomocnik jak Cou jest wpychany do ataku. Gra beznadziejnie ostatnio na PO, ale jakby nie grał w wyjściowym składzie, to by odszedł. Dlatego go Valverde wystawia. W sumie żal się tak dobrego i oddanego zawodnika pozbywać, ale też nie da się go oglądać na prawej obronie.
6
Malcom został zniszczony przez Valverde w tym sezonie. Nie grał w meczach z zespołami typu Huesca, Levante czy Girona, a został wystawiony na wyjazd do Sevilli. Nie chcę nikogo bronić, ale ciężko żeby miał formę bez rytmu meczowego.
0
I Barcelona by łatwo pykła Seville na wyjeździe, bo Messi by zagrał. Chłopie ile masz lat? Bo sprawiasz wrażenie rozpieszczonego dzieciaka sprzed telewizora.
0
Świadczy o debilizmie użytkowników.
0
Ja również bym prosił.
2
Ja też nie jestem fanem jego talentu, ale bramki w Finale LM i tego, że był najlepszym zawodnikiem tamtego Finału mu nigdy nie zapomnę.
0
I dobrze im tak. Mają nauczkę za tego Neymara. Jeszcze by było dobrze im w LM dokopać.
0
Przyznam, że Valdek mnie lekko zaskoczył. Boateng gra, który odbył dosłownie kilka treningów z drużyną. Wiadomo, że nawet jak zagra słabo, to nie można go krytykować.
0
Ale wiele osób dalej twierdzi, że Busquets po Messim jest kluczowym piłkarzem. Według mnie już w ostatnim sezonie u Enrique coś się zaczęło z nim dziać niedobrego. Po świetnym sezonie 2015 2016 zaliczył straszny zjazd formy. W kolejnych sezonach były tylko przebłyski, a ten sezon ma najgorszy w karierze.
0
Jak Busquets będzie grał jak gra to Holender szybko go wygryzie. No, chyba, że trener nie będzie miał jaj posadzić Busquetsa na ławie.
0
Hazard jest jak atrakcyjna dziewczyna puszczająca któryś raz z rzędu oko do chłopaka (Realu). Może tym razem Real go sprowadzi, bo opierać atak na często kontuzjowanym Bejlu, dzieciaku Viniciusu i słabym Benzemie nie przystoi na taki klub jak Real, a tym bardziej jak Belg chce odejść do Realu.