2

Ja akurat od początku wiedziałem, że Barcelona zrobi świetny interes sprowadzając Arthura. Jak takie komentarze były, to musiało ich być mało i pewnie to pisali trolle.

3

Arthur będzie kiedyś na poziomie Xaviego.

0

Strzelił 1 bramkę w Fazie grupowej, a to i tak więcej niż Suarez...

0

Salah akurat robił z nim co chciał. Podobnie młody Arnold.

1

Poza tym, że przyczynił się do wywalenia Napoli z LM, to tak.

2

To fajnie masz...

8

Dorośli faceci się wyzywają jak dzieci w podstawówce. Co jest w tym fajnego? To jest raczej żałosne.

0

Wiadomo, bo kompleks Ronaldo, ale za Juve nigdy nie przepadałem.

1

Nic nie grają. Lazio miało świetne sytuacje, ale pewnie Juve i tak coś strzeli i wygra. Dużo takich spotkań mieli w tym sezonie.

0

Teraz się próbujesz tłumaczyć się z głupoty, którą napisałeś...

0

To Busquetsa tam gdzie gra Xavi Simons.

0

Niema na to najmniejszych szans.

11

Busquets i Rakitic nie mogą grać razem, bo nasza gra wygląda później jak wygląda.

2

Vinicius zagrał 3 dobre mecze, a Mbappe gra 3 sezon na bardzo wysokim poziomie. Na temat Rodrygo szkoda się wypowiadać, bo nawet nie zagrał 1 spotkania w Europie.

0

Komentarz usunięty

0

Był to i też u nas, ale kariery nie zrobił.

3

Ter Stegen już na Mundialu w Rosji powinien być pierwszym wyborem, a podobno jak mówił jeszcze na EURO nim nie będzie... Jak Joggi dalej będzie trenerem, to dalej będzie bronił Neuer.

0

Jakby się niczym nie zajmował, to po co miałby tu pracować? Co ty za głupoty piszesz?

1

Często mądrze argumentowałeś, ale dlaczego obwiniasz Semedo o stratę 2 gola. Jak on miał zapobiec temu skoro piłka przechodzi przez prawie całą obrone i to nie z jego strony. Dla mnie piszesz bzdury.

0

Roberto nie da się wystawić w pomocy, bo teraz jest ogromny przesyt, że nawet pomocnik jak Cou jest wpychany do ataku. Gra beznadziejnie ostatnio na PO, ale jakby nie grał w wyjściowym składzie, to by odszedł. Dlatego go Valverde wystawia. W sumie żal się tak dobrego i oddanego zawodnika pozbywać, ale też nie da się go oglądać na prawej obronie.

6

Malcom został zniszczony przez Valverde w tym sezonie. Nie grał w meczach z zespołami typu Huesca, Levante czy Girona, a został wystawiony na wyjazd do Sevilli. Nie chcę nikogo bronić, ale ciężko żeby miał formę bez rytmu meczowego.

0

I Barcelona by łatwo pykła Seville na wyjeździe, bo Messi by zagrał. Chłopie ile masz lat? Bo sprawiasz wrażenie rozpieszczonego dzieciaka sprzed telewizora.

0

Świadczy o debilizmie użytkowników.

0

Ja również bym prosił.

2

Ja też nie jestem fanem jego talentu, ale bramki w Finale LM i tego, że był najlepszym zawodnikiem tamtego Finału mu nigdy nie zapomnę.

0

I dobrze im tak. Mają nauczkę za tego Neymara. Jeszcze by było dobrze im w LM dokopać.

0

Przyznam, że Valdek mnie lekko zaskoczył. Boateng gra, który odbył dosłownie kilka treningów z drużyną. Wiadomo, że nawet jak zagra słabo, to nie można go krytykować.

0

Ale wiele osób dalej twierdzi, że Busquets po Messim jest kluczowym piłkarzem. Według mnie już w ostatnim sezonie u Enrique coś się zaczęło z nim dziać niedobrego. Po świetnym sezonie 2015 2016 zaliczył straszny zjazd formy. W kolejnych sezonach były tylko przebłyski, a ten sezon ma najgorszy w karierze.

0

Jak Busquets będzie grał jak gra to Holender szybko go wygryzie. No, chyba, że trener nie będzie miał jaj posadzić Busquetsa na ławie.

0

Hazard jest jak atrakcyjna dziewczyna puszczająca któryś raz z rzędu oko do chłopaka (Realu). Może tym razem Real go sprowadzi, bo opierać atak na często kontuzjowanym Bejlu, dzieciaku Viniciusu i słabym Benzemie nie przystoi na taki klub jak Real, a tym bardziej jak Belg chce odejść do Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?