0

Zagrał lepiej, ale to przez to, że nie było już takiej agresywnej gry ze strony Realu. Przesadą jest mówienie, że zagrał w drugiej połowie dobrze, a jeszcze większą, że zagrał bardzo dobrze.

0

On może zagrać na ŚPD i od biedy na ŚP. Najwięcej spotkań w karierze zagrał właśnie na ŚPD, a czasem grał nawet na ŚO.

0

Też uważam, że powinien się skończyć czas robienia z Busquetsa nietykalnego zawodnika. Pax wczoraj zrobił taką analizę, że wyszło, że Busquets zagrał niewiele gorsze spotkanie z Realem niż Arthur, a dla mnie to kpina, bo zagrał obok Suareza i Coutinho najsłabiej. Sergio od ponad 2 sezonów szuka formy już u Enrique w ostatnim sezonie nie grał najlepiej.

6

Ja bym się wstrzymał z takimi ocenami do końca sezonu. Dembele też dużo osób jakieś 2-3 miesiące temu sprzedawało, a teraz jest wychwalany pod niebiosa. Podobnie z Malcomem, któremu trzeba było dać prawdziwą szansę, żeby pokazał na co go stać. Najdroższy zawodnik ma zostać sprzedany, bo grupka 15 latków tak chce...

0

Bieszczady.

0

Jak łysieje?

1

Nie jestem studentem, ale uważam, że jak zgłosi, to więcej jak kilka osób, to babka będzie miała poważne problemy.

0

Prędzej w 4-2-3-1 niż 4-4-2, które nie pasuje do Barcelony. Chociaż w tej sytuacji Busquets i Rakitic nie powinni grać razem.

0

Narazie to jest dramat dla oczów kibiców, patrząc na to co Urugwajczyk wyprawia

0

Dembele w 4-4-2 nie gra nawet na 1/3 swoich możliwości. Poza tym w tamtym sezonie właśnie w tym systemie Roma nas zjadła. Więc bezsensu rezygnować z formacji, która lepiej funkcjonuje.

0

Arthur to teraz najważniejszy piłkarz oczywiście razem z Messim, Dembele, Pique czy Albą. Jego kontuzja to dość spora strata. Piłkarz o takiej jakości jest potrzebny w LM jak człowiekowi powietrze.

1

Zgadzam się. To jest praktycznie jak gra z 3 defensywnymi pomocnikami. Już Busquets i Rakitic to ostatnio za dużo, a jeszcze ma dojść Vidal, który nie ma takiego czegoś jak Arthur i nie będzie miał. Zrozumiałbym to jakby jeszcze Busi był w formie, a jak zagra tak jak z Realem, to znowu będzie trzeba gonić wynik tak jak w PK, ale tym razem w LM. Taki klub jak Barcelona nie może sobie pozwolić na takie coś w tak elitarnych rozgrywkach jak Champions League.

1

To przedstawiaj, ale i tak wątpliwe, że komuś wmówisz, że Busquets zagrał dobre spotkanie. W tym sezonie dobrych meczów Busiego można ciężko policzyć na palcach u jednej ręki. 2-3 błędy, to popełnił w pierwszej połowie, które nas mogły kosztować odpadnięcie z pucharu. W drugiej nie popełniał już tylu błędów, bo Real przestał się już tak rzucać do pressingu. Taki piłkarz jak Busquets jest rozliczany z gry defensywnej i kontroli środka pola, której nie było. Wszystko musisł ogarniać w pierwszej połowie Arthur. Sergio sobie nawet z 18 latkiem nie radził.

0

To jest jego pierwszy sezon w tak wymagającej lidze. Grał w Lidze Brazylijskiej gdzie nie było tak fizycznej gry. Arthur jest chyba najczęściej faulowany zawodnikiem Barcelony obok Messiego czy Dembele. Modric go sfaulował ostatnio 2 razy w jednej akcji.

1

Z tego co wiem to często mówiła głupoty w mediach, ale szkoda mi jej jako człowieka. Niech z tego wyjdzie.

1

Wystawiając środek pola Vidal Busquets Rakitic w LM i meczach z Realem, to jak proszenie się o kłopoty. Z Bilbao i Valladoid w LL to przejdzie, ale nie z dużo silniejszymi przeciwnikami.

13

W którym meczu Busquets zagrał bardzo dobrze? Napewno nie w tym ostatnim w PK z Realem. Często piszesz mądrze, ale teraz piszesz jak pijany lub nienormalny. Busquets był obok Suareza i Coutinho jednym z najgorszych zawodników na boisku. Rakitic popełniał błędy, ale później grał lepiej i napewno lepiej zagrał niż Busquets.

0

Aleña dość słabo zagrał z Realem, ale można go usprawiedliwić, bo zagrał tylko 15 minut i to było jego pierwsze El Clasico. Jestem do niego pozytywnie nastawiony, bo wcześniej grał dobrze w lidze lub we wcześniejszych meczach PK.

43

Inter żydził nam dać 35 mln Euro za Rafę, a da nam 90 mln Euro za 31 letniego zawodnika? Raczej to są bajki i wymysły pismaków.

0

Rakitic pewnie i tak odejdzie, bo w Lato przychodzi De Jong.

0

Jeśli miałby być tylko zmiennikiem Suareza, który jest w tak beznadziejnej formie, to niech nie przychodzi, bo szkoda go marnować. Zmiennik Suareza dostaje tylko pierwsze mecze w PK i 300 minut w lidze. Alcacer, Munir coś o tym wiedzieli, a ich role przejął Boateng.

3

Mamy Arthura młodszego, który jest dużo mniej podatny na kontuzję i wydaje mi się, że jest lepszy od Thiago i może być jeszcze lepszy.

4

Teraz chyba tak nie będzie, bo Suarez zagrywał w El Clasico cały czas do Malcoma. Jakby w jednej akcji na początku meczu nie dostał jakiegoś dziwnego wylewu, to by zagrał do Malcoma i by Brazylijczyk był sam na sam z Navasem. Trochę śmiesznie to wyglądało w stylu "Zagrajmy do Malcoma niech ten coś wymyśli. " Wiadomo Messiego nie było i liderem powinien być Coutinho lub Suarez, a zagrali tragicznie. Podobałały mi się akcję Semedo-Malcom. Przynajmniej teraz wiadomo, że się nadają do Barcelony, a na pewno Brazylijczyk, który nie dostawał szans.

5

Może to nie jest jeszcze jak Xavi z najlepszych lat, ale co by się działo jakby wszedł na poziom Generała?

98

Wciągnął wczoraj nosem Modrica i Kroosa.

0

Skoro Rakitic to amatorka, to co odwalał Busquets. Też nie jestem zwolennikiem Chorwata, ale zagrał pewniej niż Busquets. Jakby Arthur zagrał tak jak Hiszpan, to by został przyspawany na ławkę na 2 miesiące.

8

A pomyśleć, że Messi i Dembele by wchodzili w obronę Realu jak Norek do Krawczyka.

3

Skoro Modric dostał Złotą Piłkę, to Arthur powinien dostać 3 ZP.

0

Roberto za Semedo? Chyba sobie jaja robisz. Ściągać drugiego najlepszego zawodnika?

0

Oby wreszcie zszedł, bo budzi się praktycznie przez cały sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?