1

Idąc twoim myśleniem, to Benzema jest crackiem, bo przecież on cały czas dochodzi do sytuacji.

2

To jest jego opinia, ale ja mam inne zdanie na ten temat. Umtiti zdrowy to conajmniej TOP 3.

2

Na Lyon znowu 3 defensywnych pomocników? Już z Bilbao był przykład jak to marnie wyglądało, a z Lyonem może być gorzej.

1

Marcelo od zawsze był lepszy w ofensywie od Alby. Drybling, strzał czy podanie ma lepsze, ale obrońca jest rozliczany z gry defensywnej, a w tym zawsze lepszy był Hiszpan. Marcelo jak nie daje nic w ofensywie, to jest bezużyteczny i Solari to jedyny trener od czasów Mou, który to zauważył, bo próbował stawiać na Reguliona.

1

Ramosa byle Portu robi jak chce. On aktualnie to nie ma do Pique startu.

4

Jestem pewien, że jakby nie te błędy to Bayern by ograł Real i zagrałby w Finale.

3

Ja bym na miejscu tych klubów zapytał "Chłopie czy ty w ogóle grasz w tym PSG? Bo masz takie wymagania jakbyś był najlepszym zawodnikiem ich klubu i co roku był jednym z faworytów do Złotej Piłki". Śmieszni są tacy zawodnicy, a po tym co wyprawia ze swoją mamuską cieszę się, że Valverde woli Aleñe.

0

Gdzieś czytałem, że ma być kontynuacja.

0

W Fazie Pucharowej to wygląda marnie, ale w Fazie Grupowej gramy przyzwoicie na wyjazdach i mało przegrywamy.

0

Lepiej nie, bo go "najlepszy piłkarz na świecie" znowu skopie i mu się kontuzja odnowi.

1

Lepsza Biedra niż Leclerc i te ich niebezpieczne owady w bananach czy inny owocach.

0

A co ona zrobiła?

1

Suarez może w tym momencie Piątkowi buty czyścić.

1

To nieźle... Widzę że dalsza dyskusja nie ma sensu.

0

Potrzebujemy na PO jakości i spokoju. Depay z Semedo łatwo mieć nie będzie, a w Roberto by wchodził jak Norek do Krawczyka.

0

Semedo nie gra dzisiaj? Czyli jest szykowany na Lyon.

0

40 lat to młody wiek, to jak ma wyglądać? Moja sąsiadka ma 53 lata i dalej z niej dobra laska.

4

Pewnie na szybko wypili Ruscy to Ruscy.

0

Akurat Francja wygrała MŚ w dobrym stylu. Porównywanie do beznadziejnej Portugali nie na miejscu.

57

Jeśli sami zawodnicy naszego klubu chcą żeby Valverde został, to już o czymś świadczy. A to że grupa rozpieszczonych 15 latków z La Ramblii nie chce to już jest mało istotne.

0

Z każdym.

11

Chłopie dopiero zjadłem kolacje...

2

My akurat spier... śmy sprawę z Romą, ale jeśli ktoś się nastawia, że zespoły takiej klasy pokonają Real i to w LM, to jest w dużym błędzie.

7

Ja tam wyjątkowo nic do niego nie mam. Nawet szacunku.

0

Już się nastawiałem 2 lata temu, że ktoś Real wywali z tych rozgrywek, a prawda jest taka, że jak nie my to nikt nie potrafi tego zrobić.

1

Ktoś tu chyba zapomniał, że sprowadziliśmy De Jonga, który może za Busquetsa grać.

1

Ja mówię o starciu z City w Fazie grupowej z sezonu 2016 2017. Niby mieliśmy mieć problemy, a rozjechaliśmy ich 4-0.

0

Borek może buty czyścić Smokowskiemu.

0

Nie lekceważ Barcelony. City Guardioli już kiedyś od nas lanie w LM dostało, a wtedy też mieliśmy mieć z nimi kłopoty. Nie jesteś godny bycia kibicem takiego klubu z tym podejściem. Kibic Barcelony nie wystawia nigdy białej flagi.

0

Jak będzie kompromitacja w LM, tak jak w tamtym sezonie, to Valverde odejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?